Skocz do zawartości

Używane kombi / sedan w trasy do 80kzł


PiotrekPanda

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku skody będzie to jakieś 180kg, ale nie sama masa jest tu najważniejsza, a jej rozkład. Jeśli zwiększymy wagę samochodu o 100kg i wszystko pójdzie na przednią oś to nie możemy oczekiwać cudów :)

Pomijam już, że porównywanie silnika 3.0 do 2.5T nie da dużej różnicy masy.

Porownujesz identyczne auta (naped, skrzynia biegow, wyposazenie)

Liczac na chlodno 180kg to kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownujesz identyczne auta (naped, skrzynia biegow, wyposazenie)

Liczac na chlodno 180kg to kosmos

 

Trudno powiedzieć, takie info znalazłem, zresztą te informacje nt. wagi samochodów też sa przekłamane jak i spalanie... Trzeba by było fizycznie wazyc samochody i wtedy porównywać  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, takie info znalazłem, zresztą te informacje nt. wagi samochodów też sa przekłamane jak i spalanie... Trzeba by było fizycznie wazyc samochody i wtedy porównywać   :(

 

 

skoda superb II 3.6 byla tylko jako 4x4 AT a 2.0T jako FWD MT

 

wiec tu jest roznica w wadze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń-marzec 2017 będę sprzedawał swoją Mazdę 6 kombi 2.5l benzyna, automat. Mogę trzymać dla Ciebie...

 

 

mar00ha

 

Mazda o ile z zewnątrz powala mnie na kolana o tyle po zrobieniu tym autem za kierownicą 50km czar prysł... nie czuję się w tym aucie. 

 

Ile pali 2.5l w automacie? zmieści się w trasie w 10L? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda o ile z zewnątrz powala mnie na kolana o tyle po zrobieniu tym autem za kierownicą 50km czar prysł... nie czuję się w tym aucie.

 

 

Widzę, że chcesz się targować! ;]

No dobra. Zimówki na 17 mogę Ci dorzucić. ;]

 

 

 

Ile pali 2.5l w automacie? zmieści się w trasie w 10L?

 

Pali od 6 do 12 w trasie. W zależności od ciężaru nogi. Jak lubisz kopnięcie w plecy to 12, jak chcesz oszczędzać to 6. 

 

 

 

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jem:  :jem:  :jem: 

 

 ideał, po prostu ideał, jeszcze te rude skóry  :)

 

Widzę tylko dwa minusy: 2011r, i 200tyś na cyferblacie, za rok użytkowania u mnie to będzie już prawie 7 letnie auto z przebiegiem prawie 300tyś.... 

 

I dlatego bardziej jestem skłonny kupić insignie po fl. 

 

http://otomoto.pl/oferta/opel-insignia-najnowszy-silnik-170-koni-automat-niemcy-ID6yqSXr.html

 

Pierwsza z brzegu, tak wiem Gniezno.  :no:

 

Lepiej taką chyba:

http://opeluzywane.pl/samochod.php?idsamochodu=97018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń-marzec 2017 będę sprzedawał swoją Mazdę 6 kombi 2.5l benzyna, automat. Mogę trzymać dla Ciebie...

 

 

mar00ha

 

podeślesz coś więcej? może być na PW. 

Jeżeli wyjdzie mi jeden temat do końca tego roku, to może właśnie w tym okresie będę się rozglądał właśnie za taką konfiguracją,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeślesz coś więcej? może być na PW.

Jeżeli wyjdzie mi jeden temat do końca tego roku, to może właśnie w tym okresie będę się rozglądał właśnie za taką konfiguracją,

Odezwij się do mnie wtedy.

mar00ha

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.