Skocz do zawartości

kuchnia ile?


deszczowyRoman

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzam ceny kuchni- na allegro juz od 1200zł za taka 3m bez wymysów.

Znajomi robią co prawda wieksze kuchnie ale ceny  12-15tys zł za same meble...

 

 

Ponoć najdrozsze są szuflady- zwłaszcza prowadnice samodomykające

 

Z czego robi się obecnie typowe kuchnie? -Mdf czy płyta wiórowa oraz jaka grubość (pomijam blat i fronty)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadnice koło 30zl w Leroy. W hurtowniach pewnie taniej. Ja robiłem do pokoju z płyty 18mm i okleina 2mm. W moich okolicach płyta meblowa gdybyś wpadł na pomsyl robienia samemu to 100-300zl w zależności od wzoru i płyty. Proste meble czasem robię sam. Pozdrowienia

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je jestem zdania, ze calkiem sensowny stosunek ceny do jakosci maja kuchnie Ikea - przy tak prostej kuchni wystarczy kilka chwil w ich programie projektowym na stronie i juz wiadomo ile by taka kuchnia kosztowala. Pozniej mozna to porownac do ofert mniejszych firm i porownac co sie otrzymuje w danej cenie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzam ceny kuchni- na allegro juz od 1200zł za taka 3m bez wymysów.

Znajomi robią co prawda wieksze kuchnie ale ceny  12-15tys zł za same meble...

 

 

Ponoć najdrozsze są szuflady- zwłaszcza prowadnice samodomykające

 

Z czego robi się obecnie typowe kuchnie? -Mdf czy płyta wiórowa oraz jaka grubość (pomijam blat i fronty)?

 

sprawdzam ceny kuchni- na allegro juz od 1200zł za taka 3m bez wymysów.

Znajomi robią co prawda wieksze kuchnie ale ceny  12-15tys zł za same meble...

 

 

Ponoć najdrozsze są szuflady- zwłaszcza prowadnice samodomykające

 

Z czego robi się obecnie typowe kuchnie? -Mdf czy płyta wiórowa oraz jaka grubość (pomijam blat i fronty)?

 

18tys kuchnia, 17tys agd.

Prosta kuchnia 4,2m, na płycie egger, z prostym blatem, też egger zdaje się.

Stosunkowo najdroższe są fronty, akrylowe, lub lakierowane, potem wszelkie okucia, na końcu same skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo tylko prostsze w montażu.

 

Jakoś bardzo trudno mi w to uwierzyć .Ja wiem że Blum to Blum.Płacimy tez taką cenę za nazwę.Nigdy nie byłem zwolennikiem Bluma i kupowałem "podobne i działające tak samo " asortymenty meblowe tyle że tańsze.Są meblarze zboczeńcy którzy wtykają to w meblach swoim klientom mówiąc że nic innego się nie nadaje.

Prawda jest taka że diabeł tkwi w szczegółach.Jeśli ktoś ich nie dostrzega to albo się nie zna albo nie musi mieć kosmicznej technologii w kuchni.

Te szczegóły to jakość wyrobu, precyzja wykonania łatwość montażu jak również idealna możliwość regulacji.

Nadal nie jestem zboczeńcem Bluma ale jak bym miał wybierać i miał kasę na zbyciu byłby to Blum,ze względu chociażby na prosty szybki montaż i brak przy tym w :ogien: rwiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychwalasz tak Bluma jakby nie było lepszych producentów. Ja wiem, że Blum z nich jest najbardziej znany, ale bez przesady. W dodatku Blumowe produkty nie są wolne od wad i reklamacje się zdarzają i to wcale nie rzadko. Jak ktoś przerzuca tego większą ilość to ma porównanie. Plusem jest długa gwarancja i bezproblemowa wymiana na nowe.

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.