Skocz do zawartości

AC a włamanie ,kradzież.


arek_m

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Szwagrowi chcieli ukrasc bmw .Zamek rozwiercili. jakiej przewody pod kierą powyrywane itp..Ale do sedna  .Posiada AC w PZU i tam mu powiedzieli że po rzeczoznawcy zwrócą mu połowe kosztów naprawy .Dlaczego nie całośc? Bank jest współwłascicielem auta (auto w kredycie)..

Z tego co wiem..to niby ma za małe ubezpieczenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy likwidacji szkody z AC, gdzie byłem współwłaścicielem, TU wypłaciło całość odszkodowania właścicielowi dopiero, kiedy otrzymali info ode mnie, żeby był przelew całości na jedno konto. Tu pewnie będzie podobnie: połowę dostanie szwagier, drugą połowę bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy likwidacji szkody z AC, gdzie byłem współwłaścicielem, TU wypłaciło całość odszkodowania właścicielowi dopiero, kiedy otrzymali info ode mnie, żeby był przelew całości na jedno konto. Tu pewnie będzie podobnie: połowę dostanie szwagier, drugą połowę bank.

Nie wiem czy dobrze go zrozumieałem ale ..mówił że połowe dostanie a reszte musi dołozyc?? ;l  chyba nie realne co? Części powinien dostac orginalne ?czy zamiennik w przypadku np deski ,czy innych elementów. Tak samo np ..w przypadku stłuczki ubezpieczyciel wali zamiennik? czy powinien, sie ubiegać o  oryginał....nowy bądz używka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy jaki wariant ubezpieczenia ma wykupiony. ac to dobrowolne ubezpieczenie. jeśli ma wariant na zamiennikach to tak mu wycenią. bank mógłby wystawić szwagrowi upoważnienie do wypłaty jego części odszkodowania. pewnie ma wykupiony udział własny z 500 pln i tyle mu potrącą . wszystko zależy od wariantu polisy AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, ludzie kupują AC i warunków nie czytają... Arek, to nie ty pisałeś w wątku o podniesieniu OC, że zmieniłeś ubezpieczyciela, bo AC było za drogie a kupiłeś taniej i że ich pogięło czy coś w ten deseń? I już mi nie odpisałeś kiedy zapytałem, jakie tam miałeś warunki ubezpieczenia, a jakie tu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, ludzie kupują AC i warunków nie czytają... Arek, to nie ty pisałeś w wątku o podniesieniu OC, że zmieniłeś ubezpieczyciela, bo AC było za drogie a kupiłeś taniej i że ich pogięło czy coś w ten deseń? I już mi nie odpisałeś kiedy zapytałem, jakie tam miałeś warunki ubezpieczenia, a jakie tu... 

Dowiedziałem sie ze ma wariant na najtanszych zamiennikach .... :facepalm:

Mozliwe... w link 4 płace  1600zł Warian części orginalne ,franszczyzna redukcyjna 0zł ,ubezpieczenie bagazu 1tys zł ,Nw,,koszt parkowania 500zł ,holowania 700zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowiedziałem sie ze ma wariant na najtanszych zamiennikach .... :facepalm:

 

no dobra tylko niech TU pokaże na jakiej podstawie wyliczyli tą połowę, bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że są zamienniki dla zamków, wiązki i plastików wnętrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.