Skocz do zawartości

Mini Van / Wysoka pozycja za kierownicą


slawek_l_83

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, gregoryj napisał:

 

Ales sie chlopie rozleniwil ... ;)  Niedlugo odechce sie w ogole kierowania. Szofera zatrudnic.

Nigdy nie mialem  nic z powyszego i ... nawet nie tesknie.  I zeby nie bylem jezdzilem tymi "nowoczesnymi" autami i zawsze wsiadam do klasyka z lat 80tych z usmiechem na gebie, bo ... czuje ze jade, a nie tak jakby mnie ktos podwozil.

Oczywiscie, wszystko zalezy od kilometrazu. Przy 40-50 tys km rocznie jak sie spedza pol kazdego dnia w aucie to rozumie, ze to juz raczej obowiazek a nie radosc z jazdy. A ten obowiazek to trzeba umilac

 

To nie lenistwo tylko wygoda... spróbuj sam a zobaczysz...

Nie tęsknisz bo nie miałeś, wiec nie masz pojęcia o tym ;)

HF nie szukasz kluczyków tylko wsiadasz/odpalasz jedziesz.... wysiadasz, pyk drzwi idziesz w ciul a auto się zamyka...

Dla mnie bajer który chciałbym mieć w każdym kolejnym samochodzie.

 

Szofera nigdy w życiu - wolę sam prowadzić chyba, że jestem pijany...

 

Jedynie co mnie wkurza w nowych autach to ABS/ESP i inne systemy które blokują moją zabawę na mokrej i śliskiej drodze :(

Chciałbym auto które ma elektronikę skierowaną do kierowcy ale bez systemów ww. lub z całkowitą możliwością ich wyłączenia jak ja będę używał, jak kobieta aby były włączone.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Smigiel napisał:

Klima jest manualna, nie ma przeciwmgłowych, czujnika deszczu i korby z tyłu. Bez tego da się żyć, tylko to wszystko się przydaje.

 

klime mam, a używam dosłownie kilka razy w roku. w drugim aucie nie mam wcale i nie żal mi z tego powodu. przeciwmgielnych również nie używam, bo praktycznie nie mam gdzie ich użyć. jak widzę jadących z przeciwka na takich światłach w deszczu, to chętnie bym im oko podbił. czujnik deszczu to co tak daje naprawde? nie masz włącznika wycieraczek? jest problem użyć ręki w tym celu?

także argumenty mało sensowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, blue_ napisał:

także argumenty mało sensowne

To widocznie Ty nie potrzebujesz nic innego w aucie poza kierownicą i pedałami. Wyobraź sobie, że ja używam klimy prawie cały rok (jest na auto), przydaje się nawet częściej jesienią i wiosną niż latem, przeciwmgielnych używam jak jest mgła, przydają się, czujnik deszczu to jest super urządzenie i sprawnie działające to jeden z lepszych elementów wyposażenia auta, elektryczne szyby w aucie z tyłu też się przydają. IMO Twoje argumenty są mało sensowne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś, niczym tlenu, do życia potrzebuje gadżetów - proszę bardzo, ale niech nie robi z tego "normy" i że klima manualna bez halogenów to "totalny golas"... :pad:

Odnosząc się do Twojego postu, to z dostępnych mi trzech bolidów żaden nie znajdzie kupca, bo jeden nie ma klimy, drugi ma, ale manualną i nie ma halogenów, a trzeci ma co prawda klimatronik, ale halogeny mu wydłubałem i dostał w te miejsce DRL-e :hehe:

Czujnik deszczu co daje? Mi dał wku, wku, wku...... tzn denerwował mnie swym działaniem bez ładu i składu - nie widziałem w tym żadnej logiki.

Czujnik zmierzchu - jest zbyt czuły i już przy wjeździe do lasu w słoneczny dzień włączał mijania zamiast DRL... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2017 o 19:07, ArekMiz napisał:

 

Dla misia gogo, chłopie. Ja miałem zbiornik Bormech 48 l. Wchodziło do niego 43-44 litry LPG (był nieco podniesiony pływak). Przejeżdżałem na zbiorniku 400-440 km, w zależności od trasy (trasy mieszane, część Warszawy ale nie centrum, część za miastem). Więc matematyka się kłania, no chyba że zdawałeś maturę za Giertycha.

 

Mój manual palił 13 w mieście. Ale stricte tylko po mieście (centrum korki itd). Na trasie 10 brał (szybko jeżdżę) a przy spokojniejszej jeździe 8,5. Na zbiorniku robiłem 300km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, romano11 napisał:

Jak ktoś, niczym tlenu, do życia potrzebuje gadżetów - proszę bardzo, ale niech nie robi z tego "normy" i że klima manualna bez halogenów to "totalny golas"...

Odnieś się do wyposażenia Xsary Picasso w wersji po lifcie, tak jak ja to zrobiłem. Podana tutaj w wątku Xsara Picasso to najuboższa wersja sprzedawana w owym czasie. I to jest "totalny golas" jak na Xsarę Picasso. Klima manualna i elektryczne szyby to wypas - ale w seicento

27 minut temu, romano11 napisał:

to z dostępnych mi trzech bolidów żaden nie znajdzie kupca, bo jeden nie ma klimy

I tu się zgodzę, bo na auta bez klimy kupców nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Smigiel napisał:

Podana tutaj w wątku Xsara Picasso to najuboższa wersja sprzedawana w owym czasie. I to jest "totalny golas" jak na Xsarę Picasso. Klima manualna i elektryczne szyby to wypas - ale w seicento

I tu się zgodzę, bo na auta bez klimy kupców nie ma ...

 

Nie strasz, nie strasz, bo się........ :hehe:

Taka biedna ta wersja, a jednak znalazła nabywcę :hmm:

Zaraz napiszesz, że kupił ją biedak, którego nie było stać na fullwypas w salonie... sam wolę klimę manualną, niż fullwypas (często nastoletni) z wypierdzianymi siedzeniami :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, romano11 napisał:

Taka biedna ta wersja, a jednak znalazła nabywcę :hmm:

Nie znalazła, stoi do sprzedaży dalej. Jak za taką wersję cena przesadzona ze 2 - 3 tysiące. Postoi jeszcze.

Nie wiem, kto kupi to auto. I mało mnie to interesuje. Co do autora wątku, to ode mnie dowiedział się, że to jest najbiedniejsza wersja Xsary Picasso - przez co cena trochę zawyżona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Smigiel napisał:

Nie znalazła,

 

Znalazła nabywcę w salonie jako nówka sztuka - to miałem na myśli... kupił ją jakiś goło...... i wesoło, którego nie było stać na fullwypas, a może wcale nie potrzebował "wodotrysków" ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.