Skocz do zawartości

Galeria [ALLEGRO]


calavera

Rekomendowane odpowiedzi

> http://moto.allegro.pl/item1042543312_fiat_cc_1_2.html Maska z badlockiem. Jakis nowy wymysl Do

> tego nie wiadomo po co, przemalowany przedni zderzak w bardzo profesjonalny sposob O reszcie

> juz nie mowie

oooooooo nasz rodzynek z Siemianowic gosciu kupil auto od kogos z AK bo ciagle jezdzi z lepami z borek ok.gif w jego rekach te auto nabralo takiego "tuningowego" wygladu zreszta czego sie spodziewac po klubie TCS hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bbracers hehe kojarzę autko ale nie powiem badloock czyt. zły zamek robi robote

oczywiscie samochod nie katowany ok.gif

na ten dowod pare fotek

kapka oleju + jeden pomocnik z tylu

a6c31ddb05d689d5.jpg

no to jedynka i jazda

05528d95edda435a.jpg

ecbbe4f052a091f5.jpg

7612a05b58fb8118.jpg

no i zdjecia z miejsca szoł

d0e39c33ccc46b55.jpg

19aeeb6006a8eee1.jpg

oczywiscie trzeba sie pochwalic oponami:

1fabb374be2619fa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam widze 2 pomocnikow Swoja droga, za takie "piekne" auto i tak "zadbane" jak tu widac, ladnie

> sobie kasy zyczy Nie wiem, czy dalbym za niego 2 tys...

dobra panowie kto pierwszy pisze maila z pytaniem czy auto nei katowane i jaki jest ogolny stan techniczny hehe.gif a pozniej podesle te fotki rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobra panowie kto pierwszy pisze maila z pytaniem czy auto nei katowane i jaki jest ogolny stan

> techniczny a pozniej podesle te fotki

Spytac spytam nawet z ciekawosci, ale chyba nie bede taki wredny i nie podesle mu tych fot hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O boże miałem zamiar to auto kupować jak było na ładnych wygładzonych seryjnych zderzakach i jak

> kosztowało 4.5k jak mógł ten ktoś spierniczyć to auto

Niestety nie kazdy wie jak zrobic auto ze smakiem, tak zeby go nie popsuc, a zeby naprawde fajnie wygladalo sick.gif Juz nie wspomne o tych "popisach" ze zdjec wyzej... no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobra panowie kto pierwszy pisze maila z pytaniem czy auto nei katowane i jaki jest ogolny stan

> techniczny a pozniej podesle te fotki

No to dostalem odpowiedz od wlasciciela biglaugh.gif Pytalem ogolnie wlasnie o stan techniczny, o to czy byl katowany i jak byl jezdzony. Oto co odpisal mi wlasciciel:

"Witam autko nie bylo katowane ani palone silnik zostal zmieniony w lutym tego roku . autko w bardzo dobrym stanie technicxznym wszystkie plyny wymienione oraz filtry autko pod podwoziem ma plyte duraluminiowa o grubosci 3 zderzaki wraz z progami sa zlane z karoseria zegary cisnienia oleju i temperatury dzialaja rowniez w lutym autko zostalo od spodu zakonserwowane pozdrawiam i zapraszam na jazde probna"

Swoja droga, ciekawe ze auto bylo konserwowane w trakcie zimy. Nie przed lub po, ale w trakcie rotfl.gif No o reszcie mejla chyba nie musze pisac zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to dostalem odpowiedz od wlasciciela Pytalem ogolnie wlasnie o stan techniczny, o to czy byl

> katowany i jak byl jezdzony. Oto co odpisal mi wlasciciel:

> "Witam autko nie bylo katowane ani palone silnik zostal zmieniony w lutym tego roku . autko w

> bardzo dobrym stanie technicxznym wszystkie plyny wymienione oraz filtry autko pod podwoziem

> ma plyte duraluminiowa o grubosci 3 zderzaki wraz z progami sa zlane z karoseria zegary

> cisnienia oleju i temperatury dzialaja rowniez w lutym autko zostalo od spodu zakonserwowane

> pozdrawiam i zapraszam na jazde probna"

> Swoja droga, ciekawe ze auto bylo konserwowane w trakcie zimy. Nie przed lub po, ale w trakcie No

> o reszcie mejla chyba nie musze pisac

to teraz mu wyslij zdjecia i zapytaj a czy to ten sam samochod? Co sie tam zapalilo hmm.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to teraz mu wyslij zdjecia i zapytaj a czy to ten sam samochod? Co sie tam zapalilo

Juz nie bede takim chamem rotfl.gif Ale swoja droga, dobija mnie nieuczciwosc ludzka. Taki opis nieadekwatny do stanu rzeczywistego... Choc w tym przypadku "tjunink" ktory zafundowal autu wlasciciel, bedzie odstraszal potencjalnych klientow i bardzo dobrze ok.gif Moze dzieki temu nikt go nie kupi hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Juz nie bede takim chamem Ale swoja droga, dobija mnie nieuczciwosc ludzka. Taki opis nieadekwatny

> do stanu rzeczywistego... Choc w tym przypadku "tjunink" ktory zafundowal autu wlasciciel,

> bedzie odstraszal potencjalnych klientow i bardzo dobrze Moze dzieki temu nikt go nie kupi

cene tez dowalil z kosmosu oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to przykład, że mając pieniądze nie da się kupić dobrego gustu hehe.gif

Facet stwierdził, że nie stać go na R8, więc zrobi sobie z TT małą R8:

283775201-prz%F3d.JPG

283775201-bok.JPG

283775201-drugity%B3zdwomarurami.JPG

te czarne boki pomalowane matową farbą ze sprayu, widać nawet na zdjęciach jak nierówno hehe.gif

z tyłu są dwie rury, jedna oczywiście piękna atrapa faint.gif

z tyłu na szybie jest oczywiście wielki napis, jaka firma dokonała tego gwałtu na tym aucie, dzięki czemu my wszyscy wiemy, do kogo w przyszłości nei jechać grinser006.gif

Uwierzcie mi, zdjecia nie odzwierciedlają tego, jak w rzeczywistości się to auto prezentuje hahaha.gif

gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, to właściciel nakelił sobie napisy tej firmy na masce z przodu po obu stronach, jak i na drzwiach, zaraz nad piękną naklejką "s-line" od audi, żeby doadać autu dodatkowo z 20 koni hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy inaczej nowe TT'tki mają chyba jakieś pakiety stylizacyjne ala R8 i bardzo mi się podobają

może i mają, ale ta jest stara grinser006.gif

Ja tam wychodzę z założenia, że kupując takie a nie inne auto, nie będę go zmieniał na wzór jakiegoś droższego, bo to wieś.

To tak jakbyś z jakiejś tam toyoty mr2 robił ferrari hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> golf II po tuningu ktory kosztowal 50tys

> KLIK

Ty ale wielkiej tragedii to tam nie widzę zlosnik.gif zmienić zderzaki i lampy na normalne i nawet by sie mógł prezentowac zlosnik.gif

tylko nie za tę cenę chyba własnie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty ale wielkiej tragedii to tam nie widzę zmienić zderzaki i lampy na normalne i nawet by sie mógł

> prezentowac

> tylko nie za tę cenę chyba własnie

Mi tam nawet sie podoba. Tak jak mówisz zmienić kilka rzeczy i w sumie można śmigać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> progi lotka zderzaki te drzwi ogolnie kolor nei pasujacy do auta

mnie osobiście kolor się podobuje skromny.gif ino zderzaki, szpojlery niet.. a drzwi bym przeżył hehe.gif

no ale ja go kupować nie będę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest to przykład, że mając pieniądze nie da się kupić dobrego gustu

> Facet stwierdził, że nie stać go na R8, więc zrobi sobie z TT małą R8:

> te czarne boki pomalowane matową farbą ze sprayu, widać nawet na zdjęciach jak nierówno

> z tyłu są dwie rury, jedna oczywiście piękna atrapa

> z tyłu na szybie jest oczywiście wielki napis, jaka firma dokonała tego gwałtu na tym aucie, dzięki

> czemu my wszyscy wiemy, do kogo w przyszłości nei jechać

> Uwierzcie mi, zdjecia nie odzwierciedlają tego, jak w rzeczywistości się to auto prezentuje

> gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, to właściciel nakelił sobie napisy tej firmy na masce z przodu

> po obu stronach, jak i na drzwiach, zaraz nad piękną naklejką "s-line" od audi, żeby doadać

> autu dodatkowo z 20 koni

dramat sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to dostalem odpowiedz od wlasciciela Pytalem ogolnie wlasnie o stan techniczny, o to czy byl

> katowany i jak byl jezdzony. Oto co odpisal mi wlasciciel:

> "Witam autko nie bylo katowane ani palone silnik zostal zmieniony w lutym tego roku . autko w

> bardzo dobrym stanie technicxznym wszystkie plyny wymienione oraz filtry autko pod podwoziem

> ma plyte duraluminiowa o grubosci 3 zderzaki wraz z progami sa zlane z karoseria zegary

> cisnienia oleju i temperatury dzialaja rowniez w lutym autko zostalo od spodu zakonserwowane

> pozdrawiam i zapraszam na jazde probna"

> Swoja droga, ciekawe ze auto bylo konserwowane w trakcie zimy. Nie przed lub po, ale w trakcie No

> o reszcie mejla chyba nie musze pisac

Wyślij mu te zdjęcia. By się zdziwił chłopina hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.