Skocz do zawartości

Kierunkowskazy


kubussss

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Mam pytanie dotyczące kierunkowskazów w Tipo. Nie mogę tego nigdzie doczytać. Czy ma on opcję w kierunkowskazach autostradową, do zmiany pasa ruchu - np. Mignięcie kilka razy, bez włączania kierunkowskazów. Pytam bo mam wrażenie że czasami, nie zawsze, takie coś się pojawia u mnie w samochodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie naciśnięcie przed oporem zmiany położenia dźwigni - mruga 3 razy. Faktem jest, że ten moment jest słabo wyczuwalny, przynajmniej dla mnie, często nie mrugnie wcale, albo tylko raz - jak za długo przytrzymasz dźwignię przed momentem trwałego przesunięcia dźwigni. Nie mam jeszcze jednak 1000 na liczniku, więc pewnie prędzej czy później opanuję to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

przełącznik zespolony w tym samochodzie mam wrażenie że był produkowany u jakiegos podwykonawcy chińskiego w prowincji ping-pong za najniższa ich krajową... jakość wykonania tego paździerza poraża, Bravo pod tym względem to było auto klasy premium. W blaszanym VW Up! mam kilka klas lepiej wykonane przełączniki. Nie rozumiem Włochów :pukpuk: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szastan napisał:

 Nie rozumiem Włochów :pukpuk: 

 

W mojej alfie działa to idealnie :ok: tak że raczej nie jest to zasada że włoskie to nie będzie działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
W mojej alfie działa to idealnie :ok: tak że raczej nie jest to zasada że włoskie to nie będzie działać. 

Widzisz różnice w wyposażeniu między różnymi modelami i markami aut? Kto i gdzie pisał o zasadzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuratnie  przed zakupem oglądałem  też tipo i porównywałem w jednym salonie

dokładnie oba samochody i manetka kierunkowskazów była taka sama więc raczej przyczyna 

może być gdzie indziej nie tylko w manetce. Też Jeep Renegat ma  taką samą manetkę. 

Albo faktycznie inny producent przełącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.01.2018 o 10:30, szastan napisał:

Manetka może być identyczna, ale mechanizm różny. Niemniej wg mnie ten przełącznik zespolony jest bardzo słabej jakości, coś za co FCA powinno się mocno wstydzić.

Za Uconnect 6,5" FCA się nie wstydzi, a ma się wstydzić za przełącznik, który jest kilka razy tańszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krowka napisał:

Za Uconnect 6,5" FCA się nie wstydzi, a ma się wstydzić za przełącznik, który jest kilka razy tańszy?

 

Hej :)

Za to za Radio Uconnect NAV z DAB i 7" dotykowym ekranem i systemem Bluetooth FCA powinno schować się pod stół! :ogien: Już trzeci raz moje Tipo stoi w tej sprawie w serwisie. Tym razem stoi w ASO już od 27 grudnia, bo podobno makarony zabierają się do pracy dopiero od 8 stycznia...

 

Ale tutaj mamy wątek o kierunkowskazach, a nie o uConnectach :)

 

kubussss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.