Skocz do zawartości

Wertylulator


sherif

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno styknąć, sam robiłem spory trawnik jakiś czas temu elektrykiem i dałem rade.

Wiadomo, że spalinowa lepsza, ale jak nie robimy wertykulacji co tydzień tylko 1-2 na sezon to elektryk się nada :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę odpalić linka w robocie, więc nie wiem jak dokładnie wygląda ten podlinkowany przez Ciebie. Ale pewnie co roku jest ten sam Parkside z wymiennym ostrzem, czyli wertykulator i aerator w jednym urządzeniu z koszem. Jeżeli to to samo to śmiało kupuj, robi swoją robotę, użytkuję od dwóch lat i wszystko działa jak należy. Co prawda mam z połowę mniej do zrobienia, ale spokojnie daje radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2018 o 11:10, sherif napisał:

W tym roku muszę już przewertykulować trawnik (ok 600m2).

Jak myślicie warto:

https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=12874

 

może ktoś ma taki (w poprzednich latach były) ?

Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiego urządzenia ?

Ja to wertykuluję bez kosza, szybko się zapełnia trawą z ziemią. Potem czekam aż przeschnie i grabię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wertykuluję bez kosza, szybko się zapełnia trawą z ziemią. Potem czekam aż przeschnie i grabię.
Popieram - kosz malutki, a konstrukcja sprawia, że i tak większość ląduje poza. Tylko denerwuje przy robocie, a grabić i tak trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.