Skocz do zawartości

Zasłony słoneczne na wymiar


grogi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak dywaniki, można u dealera kupić takie siatkowe osłonki przeciwsłoneczne zrobione pod konkretny model... Jednak jeśli w przypadku dywaników cena nie powala, to w tym przypadku aż sobie usiadłem, bo wyskoczyłbym ponad 1000 zł za komplet na tył.

 

Nie chcę przyciemniać na stałe, bo zimą jest na bagnach takie zachmurzenie, że każdy promyk poprawia nastój...

 

car-shades-interior-fitted-uv-privacy-su

 

Możecie coś polecić sprawdzonego?!

 

Znalazłem póki co:

- laitovo.eu

blinds4cars.com

- www.carshades.co.uk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, 51cent napisał:

Widziałem na żywo z tej firmy i ładnie to wygląda:

http://epc.net.pl/cortinillas/

Posiadam w Mondeo i niestety są lekko niedopasowane siatki szyb bocznych bagażnika. Na szczęście udało się je zamocować mocowaniami przeznaczonymi do mocowania siatki (szkoda, że dzielonej) od klapy bagażnika , bo tej nie używam. Te do tylnych drzwi są całkiem ok. Co do jakości materiałów w zasadzie uwag brak. Siatki z drzwi na zimę wyjąłem a te w bagażniku siedzą przez cały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Igorek napisał:

Ty w Irlandii mieszkasz? Bo w UK popularne są takie pseudo-rajtuzy naciągane na ramkę drzwi od zewnątrz. Wygląda to ochydnie ale z pewnością szczelnie redukuje promienie słoneczne na drzwiach. 

 

Jaja sobie robisz, prawda?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, grogi napisał:

 

Jaja sobie robisz, prawda?! 

Nie. Jak zauważyłem jest to rozwiązanie popularne i jeśli tam gdzie mieszkasz też, to nie będzie się tak rzucało w oczy.

https://www.amazon.co.uk/Universal-Window-Shade-Sunshine-Blocker/dp/B00ZA25EMM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Igorek napisał:

Nie. Jak zauważyłem jest to rozwiązanie popularne i jeśli tam gdzie mieszkasz też, to nie będzie się tak rzucało w oczy.

https://www.amazon.co.uk/Universal-Window-Shade-Sunshine-Blocker/dp/B00ZA25EMM

 

Popularne jest też jeżdżenie kilka lat bez wymiany oleju czy pleśń pod prysznicem... Nie zamierzam równać w dół ;)

 

Spodziewałem się większej popularności na rodzimym rynku, a epc nie ma w ofercie robi do autobusu... Zanabędę zatem z carshades i podzielę się wrażeniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, grogi napisał:

 

Popularne jest też jeżdżenie kilka lat bez wymiany oleju czy pleśń pod prysznicem... Nie zamierzam równać w dół ;)

To może jednak przyciemnienie tylko jakieś delikatne? Wszelkie nakładki mają to do siebie, że nie wiadomo gdzie to umieścić, jak trzeba zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2018 o 11:16, grogi napisał:

Znalazłem póki co:

- laitovo.eu

blinds4cars.com

- www.carshades.co.uk

 

ja z allegro kupiłem tylko na tylne szyby takie np. http://allegro.pl/oslony-przeciwsloneczne-hyundai-i30-5-drzw-hatc-i7270476430.html

i trzymają się na tych magnesach spoko, okno można otworzyć i też ich nie wywiewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Igorek napisał:

Wszelkie nakładki mają to do siebie, że nie wiadomo gdzie to umieścić, jak trzeba zdjąć.

Siatki fabryczne na szyby składają się spokojnie "w ósemkę" i chowa się je do futerału. Wielkość po złożeniu to mniej więcej 1/4 powierzchni szyby tylnej, nie ma problemu z miejscem. Przynajmniej taka jest ich konstrukcja w Renault i Dacii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wasylek napisał:

Siatki fabryczne na szyby składają się spokojnie "w ósemkę" i chowa się je do futerału. Wielkość po złożeniu to mniej więcej 1/4 powierzchni szyby tylnej, nie ma problemu z miejscem. Przynajmniej taka jest ich konstrukcja w Renault i Dacii.

 

To raz. Dwa, że pod podłogą bagażnika jest w sam raz miejsca, żeby takie pierdoły zimą wozić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, grogi napisał:

 

pod podłogą bagażnika jest w sam raz miejsca, żeby takie pierdoły zimą wozić...

Bardziej chyba chodziło o taki chwilowy demontaż, jak w czasie jazdy komuś przeszkadza.

4 minuty temu, shapyr napisał:

Tych co ja mam łamać się nie da. Na zimę ida do piwnicy a jak trzeba zdjąć tymczasowo to do bagażnika.

Może to jest właśnie różnica między osłonami z ASO a takimi tańszymi z sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, subArek napisał:

 

Pytałem - do autobusu też nie oferują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.