Skocz do zawartości

Problem z Lodówką


zolu

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent to lodówka Electrolux - taka co ma około 7 lat.

 

Wróciłem wczraj do domu, pikał alarm i swiecilo sie swiatlo wysokiej temperatury w zamrażalniku. Coś pogmerałem przełącznikami temperatury, wyłączyłem od prądu, włączyłem ruszyła.

 

Dzisiaj znowu to samo w południe, i teraz wróciłem do domu po meczu znowu to samo. Przełączam regulacje temperatury np 1 stopień w górę i rusza sprężarka.

 

O co może chodzić?👺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zolu napisał:

Pacjent to lodówka Electrolux - taka co ma około 7 lat.

 

Wróciłem wczraj do domu, pikał alarm i swiecilo sie swiatlo wysokiej temperatury w zamrażalniku. Coś pogmerałem przełącznikami temperatury, wyłączyłem od prądu, włączyłem ruszyła.

 

Dzisiaj znowu to samo w południe, i teraz wróciłem do domu po meczu znowu to samo. Przełączam regulacje temperatury np 1 stopień w górę i rusza sprężarka.

 

O co może chodzić?👺

zamarzniety wiatrak w zamrazarce?

tak bylo w moim electroluxie, cale szczescie juz sie go pozbylem

trzeba bylo rozmrozic i na jakis czas byl spokoj.

Podobno przerwy w dostawie pradu sprzyjaly takiemu zamarzaniu, ale to tylko niepotwierdzona teoria
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, komor napisał:

Takie banalne pytanie,

 

drzwi lodówki/zamrażarki były zamknięte?

 

Sprężarka się zawiesza i nie startuje?

Drzwi zamkniętę.

 

Jak pomajtam (w górę) regulacją temperatury to rusza. Później po kilku h w lodówce ciepło. Na noc zostawiłem obie regulacje (lodówki i zamrażarki) na maxymalną wartość 6 i rano lodówka zimna, a zamrażarka ciepła. Może to termostat zamrażarki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krawiec
55 minut temu, zolu napisał:

Drzwi zamkniętę.

 

Jak pomajtam (w górę) regulacją temperatury to rusza. Później po kilku h w lodówce ciepło. Na noc zostawiłem obie regulacje (lodówki i zamrażarki) na maxymalną wartość 6 i rano lodówka zimna, a zamrażarka ciepła. Może to termostat zamrażarki ?

Może. Pytanie tylko co tam siedzi. Zakładam że ma jedną sprężarkę?

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pyrekcb napisał:

Przy okazji - czy bulgotanie (jakby przelewanie cieczy) po zamknięciu, to normalny odgłos lodówki, czy "wiedz, że coś się dzieje"? :phi:

 

Mam w moim Electroluxie no frost od nowości. Chyba nic groźnego ;] Czasami wytwarza tak dziwne dźwięki, że można się wystarczyć :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.