Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Silnik 2,5 - 245KM T5 - warto?

Featured Replies

Napisano

Czy warto zainteresować się autem VOLVO V60 z 2016 roku z silnikiem 2.5 (245KM) sprowadzonym z USA? Z tego co się orientuję to są chyba jeszcze te starsze wersje silnikowe montowane w Volvo?

Czy w ogóle warto myśleć nad takim autem z USA - kiedyś kilka lat temu jak wertowałem temat to było trochę zabawy z przeróbkami - jak to teraz wygląda?

Napisano
51 minut temu, harnas81 napisał:

Czy warto zainteresować się autem VOLVO V60 z 2016 roku z silnikiem 2.5 (245KM) sprowadzonym z USA? Z tego co się orientuję to są chyba jeszcze te starsze wersje silnikowe montowane w Volvo?

Czy w ogóle warto myśleć nad takim autem z USA - kiedyś kilka lat temu jak wertowałem temat to było trochę zabawy z przeróbkami - jak to teraz wygląda?

 

Ja bym zaczal od sprawdzenia w jakim stanie to auto przyplynelo do PL...

Przy obecnym kursie USD to nie ma szans, zeby nie bylo rozbite. Pytanie tylko jak bardzo ;]

Takie auto z rynku PL kosztuje ponad 100kPLN... Ile chca za to z USA?

Edytowane przez Maciej__

Napisano
13 godzin temu, harnas81 napisał:

 

Ten jest sprowadzony z DE, wiec trzeba by dokladnie przeswietlic historie i bezwypadkowosc... Tam nowe i uzywane auta sa zasadniczo drozsze niz w PL.

Ja bym nie wydal 80kPLN na uzywane auto, ale to juz temat na inna dyskusje ;]

Napisano

Nie wiem ale ja miałem v60 i dla mnie to auto jest ciasne i klaustrofobiczne jak na volvo :facepalm:

Szukaj cos większego choćby xc60 :skromny:

Napisano
  • Autor

ja miałem v50 i jak dla mnie było ok, podejrzewam, że v60 nie powinno być mniejsze ;) co do wydawania 80k na używkę ... według mnie jest to tylko kwestia sprawdzenia auta - nówka sztuka trochę więcej kosztuje :)

Napisano
4 godziny temu, harnas81 napisał:

ja miałem v50 i jak dla mnie było ok, podejrzewam, że v60 nie powinno być mniejsze ;) 

Żebyś się nie zdziwił zwłaszcza z bagażnikiem !8]

Napisano
10 godzin temu, MarCo napisał:

Żebyś się nie zdziwił zwłaszcza z bagażnikiem !8]

dokładnie, kumpel miał V50 i gdy ją oglądałem pierwsze co się rzuciło w oczy to właściwie brak bagażnika, oraz czego nie nawidzę w volvach to ten panel środkowy przez którego można podać sobie rękę z pasażerem

Napisano
1 godzinę temu, Waldek40 napisał:

dokładnie, kumpel miał V50 i gdy ją oglądałem pierwsze co się rzuciło w oczy to właściwie brak bagażnika, oraz czego nie nawidzę w volvach to ten panel środkowy przez którego można podać sobie rękę z pasażerem

v50 to jeszcze ma jakiś bagażnik ale v60 przez scięty tył :facepalm:

Co designu volvo w środku to mnie on bardzo się podoba i pasuje :skromny:

Napisano
  • Autor

hehehe widziałem ten bagażnik, ale chyba coś mi się obiło, ze po leftingu trochę urósł - czy to dopiero te najnowsze v60 mają większe kuferki?

Co do desingu - mnie on bardzo leży ;)

Napisano
13 godzin temu, harnas81 napisał:

hehehe widziałem ten bagażnik, ale chyba coś mi się obiło, ze po leftingu trochę urósł - czy to dopiero te najnowsze v60 mają większe kuferki?

Co do desingu - mnie on bardzo leży ;)

Najnowsze mają większy:ok: 

  • 3 tygodnie później...
Napisano

Nie sprowadza sie aut z USA nie bitych lub po powodzi. Zwyczajnie sie nie oplaca. Popros VIN i przeszukaj aukcje. Niestety minus jest taki, ze auta nawet w USA trafiaja na aukcje dwa razy. Pierwszy raz po dzwonie, skupuje lokalny Janusz troche naprawia i idzie drugi raz jako mniej uszkodzone. Wiec ciezko sie doszukac ale info w carfax powinno wystarczyc. 

  • 2 miesiące później...
Napisano

Silnik 2.5 R5 -254 km jest fajnym silnikiem- w S60/v60 to tylko niestety zza oceanu. Szukałem takiego w zeszłym roku- przejrzałem kilkanaście egzemplarzy i wszystkie miały słabą historie. Jak sie trafił faktycznie z oryginalnym lakierem to sie okazało że pływał. jak nie pływał i był prawie bezwypadkowy to w carfaxie sie okazało że przebieg najpierw mu rósł- potem malał , potem znowu rósł i w sumie nie wiadomo ile miał ;) Skończyło się tym że kupiłem europejskie T5 2.0

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.