Skocz do zawartości

Master1


Blues_Brother

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Blues_Brother napisał:

Mamy tam może kogoś z forum?

Potrzebuje informacji o aucie. Preferowany priv.

Pozdrawiam

Mam od nich auto. Przed zakupem dostałem do wglądu pełny raport rzeczoznawcy z Dekry, plus całą historię serwisową. Fakt że może auta droższe niż trupy z Allegro, ale nie sprzedawcy nie ukrywają niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Blues_Brother napisał:

Mamy tam może kogoś z forum?

Potrzebuje informacji o aucie. Preferowany priv.

Pozdrawiam

 

Master1 to korporacja, część PKO BP. Daje to ten komfort, że pracownik korpo sam osobiście ma w dupie picowanie auta bo nic z tego nie ma. Więc masz wycenę Dekry, wskazane wszystkie usterki i tyle. Na placach firm leasingowych oczywiście mogą być małe warsztaty naprawcze, ale ich celem nie jest podkręcanie aut, co najwyżej jakieś mycie, odkurzanie, poprawienie czegoś ordynarnego np. połamana lampa i mogą ją wymienić samemu, ale nic więcej. Weź pod uwagę, że firma leasingowa ma tego za dużo na placu, żeby bawić się z każdym autem. Tak wiec oglądnij osobiście, zobacz Dekrę i podejmuj decyzję. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Blues_Brother napisał:

Mamy tam może kogoś z forum?

Potrzebuje informacji o aucie. Preferowany priv.

Pozdrawiam

Pytałem kiedyś o jedno auto (chevrolet cruze). Dostałem szczegółowy raport i historię serwisową z których wynikało że auto bite i naprawione w ASO. Niczego nie ukrywali - razem z papierami wysłali propozycję ceny sporo niższej niż w ogłoszeniu w związku z powyższym. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tam może kogoś z forum?
Potrzebuje informacji o aucie. Preferowany priv.
Pozdrawiam
Kupiłem Octavię 3 od nich.
Raport dekry, ew. uszkodzenia opisane, u mnie zarysowany blotnik (było fota w raporcie) został przed sprzedażą polakierowany.
Nie skłonni targować się co do ceny (przynajmniej przy 1 aucie) ale gratis miałem przegląd po 120 tkm (bo akurat komp pokazał że już pora) oraz gratis dołożyli kartę sd do nawigacji (bo poprzedni użytkownik nie oddał). Więc suma summarum wyszło ok.


Ogólnie jestem zadowolony...
Jeżeli będę coś jeszcze kupować to zajrzę do nich na pewno.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, KYRTAP said:

Zauważyłem ostatnio że mają bardzo małą ilość aut nowych. Pod koniec roku to normalne?

 

Moze przez pandemie ludzie mniej chetniej wymieniaja auta, albo wykupuja z leasingow zamiast barac kolejne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od nich mokkę x, pelny wypas z automatem. Roczne auto z przebiegiem 21kkm, miało malowany zderzak tylni bo obcierce parkingowej - handlowiec udostępnił zdjęcia przed malowaniem. Cena dobra, która przy ich finansowaniu udało się obniżyć o kilka tys.

Zdecydowanie na polecam, ale trzeba weryfikować bo auta potrafią być pokolizyjne.

W każdym razie jak będę kupował kolejne auto to będę przeglądał ich ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KYRTAP napisał:

Zauważyłem ostatnio że mają bardzo małą ilość aut nowych. Pod koniec roku to normalne?

 

Ogólnie teraz firmy posiadające auta w abonamentach raczej przedłużają abonamenty na to co mają i odkładają w tym roku wymianę aut na nowe. Dlatego świeżych aut może być mniej w ofercie. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.