Skocz do zawartości

BMW 4 Gran Coupe 2022


prawoimotoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód, na którego premierę czekałem od kilku miesięcy. Właśnie przez wzgląd na ten model zrezygnowałem z zakupu BMW serii 3.

Czy nowa seria 4 była warta tego czekania? Z jednej strony tak, gdyż wygląda zdecydowanie bardziej ciekawie niż oklepana seria 3.

 

Na pewno jest bez dwóch zdań ładniejsza niż 3 kombi.

 

Na minus zaskoczyła mnie ilość przestrzeni na tylnej kanapie oraz mały otwór drzwiowy. Przygotowałem krótkie wideo z moimi wrażeniami, lecz z powodu na osoby, które zgłaszały moje publikacje, nie mogę to wrzucić :)

 

 

20211106_142730.jpg

20211106_141938.jpg

20211106_134949.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, prawoimotoryzacja napisał:

Że promuję swój kanał/stronę :)

:no: nie rozumiem, tym bardziej że pamiętam jak wrzuciłeś na hp pierwszy odcinek i sama administracja Ci napisała żeby wrzucać na motokącik. 

Podpytuję, bo może w przyszłym tygodniu w końcu opublikuję swój pierwszy materiał, nagrany jeszcze zeszłym roku i w sumie od dłuższego czasu się zastanawiam czy wrzucać linki tutaj(czy to mk czy hp) ale głownie z obawy o jakąś tam stygmatyzację i hejt. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sebaso napisał:

:no: nie rozumiem, tym bardziej że pamiętam jak wrzuciłeś na hp pierwszy odcinek i sama administracja Ci napisała żeby wrzucać na motokącik. 

 

Dokładnie tak było, a później dostałem za to kary i bany,  z uwagi na publikacje. Wyszło to pod naciskiem kilku osób, które na mnie donosiły, także efekt był taki jaki był, a do tego była spora goownoburza na forum w związku z tym faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, prawoimotoryzacja napisał:

Ilu?? Za tyle to sobie możesz kupić 420i z napędem na tył.

Za 440i obecnie trzeba liczyć jakies 370 tys w górę.

Kosmos 

Skoro drogie bez sensu to po kiego to promujesz?

Kręć filmy z jakimiś normalnymi autami np. dacie czy inne skody;]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sherif napisał:

Fajne auto, gdyby nie ten przód 8-).

Masz zdjęcia środka ? Dużo wystających tabletów i piano black ;) ?

Wnętrze jak w zwykłej serii 3. Wideo wrzuciłem u siebie wraz z moimi wrażeniami. Tutaj linkować nie mogę do siebie, a tylko do cudzych publikacji  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

Samochód, na którego premierę czekałem od kilku miesięcy. Właśnie przez wzgląd na ten model zrezygnowałem z zakupu BMW serii 3.

Czy nowa seria 4 była warta tego czekania? Z jednej strony tak, gdyż wygląda zdecydowanie bardziej ciekawie niż oklepana seria 3.

 

Na pewno jest bez dwóch zdań ładniejsza niż 3 kombi.

 

Na minus zaskoczyła mnie ilość przestrzeni na tylnej kanapie oraz mały otwór drzwiowy. Przygotowałem krótkie wideo z moimi wrażeniami, lecz z powodu na osoby, które zgłaszały moje publikacje, nie mogę to wrzucić :)

 

 

20211106_142730.jpg

20211106_141938.jpg

20211106_134949.jpg

Będziesz musiał zamówić bez ekranu dotykowego ;)

https://antyweb.pl/bmw-rezygnuje-z-dotykowego-ekranu-z-powodu-braku-chipow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.