Skocz do zawartości

Na co postawić?


bochumil

Rekomendowane odpowiedzi

słoiczek wody z dodatkiem płynu do naczyń i pędzelek i sam sprawdzisz, w moim aucie też ostatnio waliło gazem okazało się że za lekko dokręcona jest opaska na wężu

doprowadzającym gaz do listwy wtryskowej, wkrętakiem niby mocno dokręcona opaska ale kluczem nasadowym jeszcze można było mocniej dokręcić

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bochumil napisał(a):

 

Obiecałem Ci w którymś temacie, że napiszę co się dzieje z LPG w moim tjecie po dłuższym czasie. No więc minęło prawie pół roku i jak na razie zero problemów z instalacją i odpalaniem na noPb.

No to super, w takim razie gaziarz ok, możesz napisać zakład jaki to, może ktoś skorzysta :) szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Użytkownik Roboform550 z lpg-forum.pl. Minął już ponad rok od montażu instalacji, więc mogę warsztat śmiało polecić.

Był jeden niuans przychodzący z jesiennymi chłodami w postaci pojedynczego szarpnięcia po przełączeniu na gaz. Udało się to załatwić zmieniając parametr czasu przełączania cylindra. Wcześniejsze włączenie podgrzewania wtryskiwaczy nie pomogło.

 

Annotium1701547573.jpg.fc6133c3e4b4e7a5e80fc67722d06a85.jpg

 

Co do słynnych problemów z odpalaniem zimnego tjeta (np. po nocy), u mnie takiego zjawiska nie ma. Przynajmniej na razie, po przejechaniu niespełna 20 tyś km.

Czasem silnik kręci o jeden obrót wału dłużej, ale tylko na zwietrzałej, trzymiesięcznej benzynie. Zalanie świeżej wahy eliminuje problem. 

 

Poza tym, bez zarzutu. Spalanie z Fuelio poniżej. Dzisiaj też dotankowana waha 😜

 

Screenshot_20231202-211807_Fuelio.jpg.6f806b089e37a1276bde618ee9f3cb09.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.12.2023 o 21:23, bochumil napisał(a):

Użytkownik Roboform550 z lpg-forum.pl. Minął już ponad rok od montażu instalacji, więc mogę warsztat śmiało polecić.

Był jeden niuans przychodzący z jesiennymi chłodami w postaci pojedynczego szarpnięcia po przełączeniu na gaz. Udało się to załatwić zmieniając parametr czasu przełączania cylindra. Wcześniejsze włączenie podgrzewania wtryskiwaczy nie pomogło.

 

Annotium1701547573.jpg.fc6133c3e4b4e7a5e80fc67722d06a85.jpg

 

Co do słynnych problemów z odpalaniem zimnego tjeta (np. po nocy), u mnie takiego zjawiska nie ma. Przynajmniej na razie, po przejechaniu niespełna 20 tyś km.

Czasem silnik kręci o jeden obrót wału dłużej, ale tylko na zwietrzałej, trzymiesięcznej benzynie. Zalanie świeżej wahy eliminuje problem. 

 

Poza tym, bez zarzutu. Spalanie z Fuelio poniżej. Dzisiaj też dotankowana waha 😜

 

Screenshot_20231202-211807_Fuelio.jpg.6f806b089e37a1276bde618ee9f3cb09.jpg

 

i temp przełaczenia 50 st C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.