Skocz do zawartości

Która marka teraz daje gwarancje ceny?


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, norbert123 napisał(a):

Powiem ..zaplacic 300k za auto i czekac poł roku, rok....🤣🤣🤣🤣

Smiech na sali

Ale z czym problem z ceną czy czekaniem ?

Chyba nie ma przymusu zakupu. IMO większy przypał to kupić auto za tyle i nie mieć wpływu na jego konfigurację ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2022 o 14:07, norbert123 napisał(a):

Powiem ..zaplacic 300k za auto i czekac poł roku, rok....🤣🤣🤣🤣

Smiech na sali

Wiesz, mnie się nie spieszy i mam czym jeździć. Nie kończy mi się najem, że muszę koniecznie brać co dają.

 

W dniu 15.10.2022 o 14:17, sherif napisał(a):

Ale z czym problem z ceną czy czekaniem ?

Chyba nie ma przymusu zakupu. IMO większy przypał to kupić auto za tyle i nie mieć wpływu na jego konfigurację ;).

Tam nie ma co konfigurować, ale tak już jest z samochodami produkowanymi w Azji, że zwykle masz 2-3 wersje + kolor do wyboru i jeden czy dwa pakiety. Tak było przed pandemią i to się nie zmieniło. Czas oczekiwania jest jaki jest, bo jest rwanie na ten model głównie w Australii, a za chwilę ma być też oferowany w US i tam też już przebierają nogami, żeby go dostać. To co jest w tej chwili oferowane w EU to najwyższa wersja z największym motorem i wszystkimi możliwymi wodotryskami. Co chcesz jeszcze konfigurować?

 

Możesz sobie konfigurować u niemieckich marek do woli, tylko co z tego, jeśli część opcji jest niedostępnych i tylko się można zeźlić, bo to producent decyduje co dostaniesz, a czego nie. Na początku roku mój klient zamówił sobie takie Q5 na przykład. powinien odebrać w grudniu. Auto bez ACC, bo wyleciało, dowiedział się w kwietniu, jak już dawno podpisał umowę z firmą leasingową. Później jakoś latem opcja ponownie wleciała, więc teoretycznie mógł domówić na swój slot produkcyjny. Tylko wtedy z automatu wchodziła by mu nowa cena za bazę z nowego cennika i nowe warunki finansowania po podwyżkach stóp procentowych i rata plus 1k do góry. Też wspaniale, prawda?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zejk napisał(a):

Tam nie ma co konfigurować, ale tak już jest z samochodami produkowanymi w Azji, że zwykle masz 2-3 wersje + kolor do wyboru i jeden czy dwa pakiety. Tak było przed pandemią i to się nie zmieniło. Czas oczekiwania jest jaki jest, bo jest rwanie na ten model głównie w Australii, a za chwilę ma być też oferowany w US i tam też już przebierają nogami, żeby go dostać. To co jest w tej chwili oferowane w EU to najwyższa wersja z największym motorem i wszystkimi możliwymi wodotryskami. Co chcesz jeszcze konfigurować?

No ja akurat miałem co konfigurować a realny czas oczekiwania 8m jest do przyjęcia. Przynajmniej ten termin był ustalony i dotrzymany.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.