Skocz do zawartości

Nowe do 180kzł


pejus1982

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.02.2023 o 14:14, wujek napisał(a):

@prawoimotoryzacja żonie podoba się V60 T6 recharge ma już słuszna moc. W kofiguratorze wychodzi 290k dostępnych od ręki nie ma. Jest szansa na conajmniej 15% rabatu?

Jest szansa 

to znaczy ja juz nie pierwszy volvo kupuje, ale myśle ze blisko 15% bardzo realne 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Faktycznie gorzej - jakaś taka wersja kołpakowa 😁

 

Zupełnie inny samochód z wyglądu!

 

Te 17tki powinny byc u Ciebie na zimę,a na lato idealnie 18, bo wtedy auto jakoś wygląda.

Dokładnie bez żartów, wersja 18" to takie kołpaki i to do tego z marketu chińskie, co z tego że 18".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Tym, że na brzydkie felgi o mniejszym rozmiarze pakujesz tańsze zimówki o wyższym profilu i nie jest szkoda jazdy w gorszych warunkach drogowych  :)

Nie kupuje , dla paru dni z śniegiem , auto ma wyglądać gorzej i gorzej się prowadzić ? Droga jak jest dziurawa to i latem i zima. Dziury lataja cały rok.

 

Od lat mam ten sam rozmiar lato/zima, różnice zużycia nie ma.

 

Tak trochę jak z foliowaniem pilota do TV 🤪

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AstraC napisał(a):

Dokładnie bez żartów, wersja 18" to takie kołpaki i to do tego z marketu chińskie, co z tego że 18".

 

Większa felga sprawia, że każde auto wygląda ładniej niż na mniejszej - nie wchodząc w kwestie wzoru :)

 

 

1 godzinę temu, sdss napisał(a):

Nie kupuje , dla paru dni z śniegiem , auto ma wyglądać gorzej i gorzej się prowadzić ? Droga jak jest dziurawa to i latem i zima. Dziury lataja cały rok.

 

Od lat mam ten sam rozmiar lato/zima, różnice zużycia nie ma.

 

Tak trochę jak z foliowaniem pilota do TV 🤪

 

Dla przykładu, mając 21 cali na lato nie wsadzę 21 cali na zimę - brak homologacji.

 

Nie do końca, gdyż w okresie zimowym i tak jest szaroburo, a auto rzadko się myje, także raczej i tak wygląd jest kiepski przez okres zimowy.

 

Podczas zimy nie widać tak dobrze dziur, krawężników, itd.

 

W Leonie mam dwa komplety, a w Mercu przerzucam tylko opony - i to jest chyba najlepsza opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

 

 

 

W Leonie mam dwa komplety, a w Mercu przerzucam tylko opony - i to jest chyba najlepsza opcja. 

Ja w mercu naciągnąłem crossclimaty. Niestety w ori mam 18 i jest twardo. Mniejsze nie wejdą ze względu na hamulce, ale za to ze szczęką bokserską na zębach można jeździć jak gokartem :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Camel napisał(a):

Ja w mercu naciągnąłem crossclimaty. Niestety w ori mam 18 i jest twardo. Mniejsze nie wejdą ze względu na hamulce, ale za to ze szczęką bokserską na zębach można jeździć jak gokartem :)  

Jaki model? Też mam w mercu 18.

 

W Macanie zawias sportowy plus 21 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze nie przeczytalem do konca wiec nie wiem czy padła już ta propozycja

 

 

W dniu 21.02.2023 o 07:40, pejus1982 napisał(a):

Co jeszcze?

 

CR-V?

Podobno dostępność jakaś jest. Spore auto, Mega funkcjonalne, Hybryda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.