Skocz do zawartości

gniazdko elektryczne


Camel

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 4thelement napisał(a):

Pokazałem Tobie m.in. że jesteś w błędzie, jasno i klarownie, na żywym przykładzie 

A ty, sarkastycznie nazywasz to "nakręceniem się". Rozumiem, twoje zachowanie wynika z tego że wytrąciłem Ci jedyny argument 

 Ha ha ha jaki przykład?

Chyba przespałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, 4thelement napisał(a):

Śmieje się z ludzi którzy myślą że na market idzie np gorsza jakościowo makita niż do zwykłego sklepu

Nie wiem czy Makita tak robi, ale jest to dość powszechne. Nie wiem czy gorszej jakości, ale inne, czasem bez jakiejś funkcji. Czegoś ostatnio szukałem z Ryobi i się okazało, że jakiś model z dodatkową literką jest ulepszony i dostępny tylko przez firmowy sklep, cała reszta w necie jest o jakiś szczegół gorsza. Pamiętam kiedyś, że identyczny blaszany zlew kuchenny w markecie był znacznie cieńszy (ale ok - to z 10 lat temu). Czy gorszy ? Trudno powiedzieć czy w normalnym użytkowaniu to robi różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2023 o 09:48, yack napisał(a):

Pamiętam kiedyś, że identyczny blaszany zlew kuchenny w markecie był znacznie cieńszy (ale ok - to z 10 lat temu). Czy gorszy ? Trudno powiedzieć czy w normalnym użytkowaniu to robi różnicę

Robi. Teściowa się upierała że nie, ale on przy odcedzaniu ziemniaków pracował :phi:

Wyższa bateria się bujała, w końcu pękł i jest normalny :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panewki - problem moim zdaniem jest głębszy.

Nie skupiałbym się całkowicie na pochodzeniu sprzętu market/zwykły sklep.
Problem jest w dystrybucji i ich cenach.
Z własnego doświadczenia wiem, że czasem cena zakupu jest wyższa w OFICJALNEJ dystrybucji na Polskę niż u wielu np. na Ceneo.

Skąd to się bierze ? Ktoś może powiedzieć WOLUMEN sprzedaży. Ok. ma to sens. Ale 5-10% różnicy ? Netto !
Problem to często - BARDZO często zakup sprzętu w rynkach innych niż Polska. I problem się pojawia, gdy chcesz skorzystać  z gwarancji.

Kiedyś kiedyś była zasada firmy IIYAMA - Ci od monitorów. Chcesz sprzedawać ich towar to masz ceny rynkowe. Kupujesz więcej - zarabiasz więcej. Schodzisz poniżej - wylatujesz. I co? Rynek na parę lat ich wyrzucił na margines.
A ja tą firmę cenię i szanuję od lat - bo używam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.