Skocz do zawartości

Co to za rurka?


wlad

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to wygląda na odpowietrzenie skrzyni korbowej, u mnie w Sportsterze miałam puszczone spowrotem do filtra powietrza. Po zmianie filtra mam to wyprowadzone poza niego i założyłam sobie filterek na to. 

 

Screenshot_20231020_130206_Gallery.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ancka napisał(a):

Jak dla mnie to wygląda na odpowietrzenie skrzyni korbowej, u mnie w Sportsterze miałam puszczone spowrotem do filtra powietrza. Po zmianie filtra mam to wyprowadzone poza niego i założyłam sobie filterek na to. 

 

Screenshot_20231020_130206_Gallery.jpg

Kurcze nie wiem:nie_wiem:

To jest zamontowane w glowicy i robi duzy halas -w sumie halas porownywalny z tym z tlumika.

W obudowie filtra nie ma zadnego wyjscia na rurke-tylko to bezposrednie do gaznika.

Mialem taka rurke tez w Hondzie -i tam tez byla bez polaczenia z czymkolwiek.Ale nie robila zadnego halasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wlad napisał(a):

Kurcze nie wiem:nie_wiem:

To jest zamontowane w glowicy i robi duzy halas -w sumie halas porownywalny z tym z tlumika.

W obudowie filtra nie ma zadnego wyjscia na rurke-tylko to bezposrednie do gaznika.

Mialem taka rurke tez w Hondzie -i tam tez byla bez polaczenia z czymkolwiek.Ale nie robila zadnego halasu.

A spróbuj iść tropem zaworu podciśnienia-pompka-odma  tak jak wyżej kolega podpowiedział, wrzuć hasło w neta, popatrz po zdjęciach może to coś podpowie. Nie wiem czy to może hałasować, może jest jakaś nieszczelność czy coś...

Edytowane przez ancka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2023 o 19:17, wlad napisał(a):

Hej

Czy ktos ma pomysl do czego sluzy ta rurka?

A jeszcze przyszło mi teraz do głowy, masz tam zawór egr? To nie będzie rurka do zaworu egr? Nie znam się na tych silnikach i nie wiem czy wszystkie mają ten zawór, ale coś mi się obiło, że były takie z zaworami. Bo mi by pasowało to pod ekologię. 

Edycja 

Chyba trafiłem 

Screenshot_20231021_001131_com.android.chrome.jpg.dcdbdcf497b8976e89fda0a72ea903c4.jpg

Edytowane przez janusz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze przyszło mi teraz do głowy, masz tam zawór egr? To nie będzie rurka do zaworu egr? Nie znam się na tych silnikach i nie wiem czy wszystkie mają ten zawór, ale coś mi się obiło, że były takie z zaworami. Bo mi by pasowało to pod ekologię. 
Edycja 
Chyba trafiłem 
Screenshot_20231021_001131_com.android.chrome.jpg.dcdbdcf497b8976e89fda0a72ea903c4.jpg

To chyba to.Dzięki wielkie-wiem na czym stoję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zet napisał(a):

idealny żeby dać tam wtryskiwacz paliwa i mieć tani układ marchewki w wydech 😆

a poważnie to są takie systemy dozowania powietrza do dopalania spalin, ale w tym przypadku niezła ciekawostka 

Marchewka bez tego jest czasami-to uklad na gazniku i do tego slabo wyregulowanym gazniku:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.