Skocz do zawartości

Młody potrzebował prymitywnego klucza dynamometrycznego


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

Ile ma Nm?
wg projektu około 2
ale rzeczywiste pomiary trwają ;-)))
tzn w zasadzie trwa poszukiwanie odpowiedniego działu fizyki w książce i internecie oraz zastanawianie się nad zakresem liniowości.... ;-). ( jak podstępem spowodować żeby dziecko samo uczyło się fizyki ;-))))

  • Lubię to 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fili_P napisał(a):

wg projektu około 2
ale rzeczywiste pomiary trwają ;-)))
tzn w zasadzie trwa poszukiwanie odpowiedniego działu fizyki w książce i internecie oraz zastanawianie się nad zakresem liniowości.... ;-). ( jak podstępem spowodować żeby dziecko samo uczyło się fizyki ;-))))
 

Ale Ty (syn) chce to liczyć od strony "materiałowej", czy mechaniki? To pierwsze obawiam się że niewykonalne. Drugie to mając ramię i odważniki można coś liczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Fili_P napisał(a):
Godzinę temu, janusz napisał(a):
Ale Ty (syn) chce to liczyć od strony "materiałowej", czy mechaniki? To pierwsze obawiam się że niewykonalne. Drugie to mając ramię i odważniki można coś liczyć. 

2

No to ramię, odważniki, kątomierz, może poziomica i można coś policzyć, pasuje zrobić więcej pomiarów i wyznaczyć niepewność 👍 Oczywiście zależy jak precyzyjne mają to być wyliczenia. 

Edycja 

Powiększyłem sobie zdjęcie i ciekawy jestem jak będzie z powtarzalnością wyników i jak długo. Obawiam się, że może nie być zbyt precyzyjne i nie będzie sensu liczyć jego tolerancji. 

Edytowane przez janusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fili_P napisał(a):
13 godzin temu, Cinek napisał(a):
Waćpan masz drukarkę 3D?
Jak coś będę molestował emoji1.png
 

ja nie ... niepełnoletni synu tak

Rozumiem.

Chodzi o to że do Gdyni mam w miarę blisko.

Mogę się odezwać (a byś przekazał synowi) gdybym potrzebował coś druknąć? Oczywiście nie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.
Chodzi o to że do Gdyni mam w miarę blisko.
Mogę się odezwać (a byś przekazał synowi) gdybym potrzebował coś druknąć? Oczywiście nie za darmo.
nie ma problemu młody znając życie bardzo się ucieszy i chętnie pomoże........tylko weź poprawkę jeszcze że z Gdyni do mnie to jeszcze jakieś 35km.. wiec może się okazać że prościej paczkomatem jakimś ewentualnie do roboty do mnie lub Żony ( Wrzeszcz, Sopot).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.