Skocz do zawartości

słaba reakcja na dodanie gazu


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi


pacjentt: Viadro małe 2005 r na gaźniku jeszcze

musiałem odpalić małe Viadro na przegląd pojechać.... nie ruszane chyba od lipca jeśli mnie pamięć nie myli
 
ja mu w gaz a on max do 5 krpm kręci i jakiś zamulony...
 
dolalem świeżego paliwa, odkręciłem kranik z dołu baku, spuściłem z pływaków, cudowanie z dupcem od ssania, śruba od jałowych.....nic
 
już dziada miałem odstawić z myślą że na wiosnę będę walczył i w de.....

ale coś mnie tknelo i go przegazowalem raz na prawym, raz na lewym przechyle.... puścił bąka z dymkiem na lewym i odżył
 
Ki czort mógł być?
@Cinek ty jesteś specjalistą od gaznikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.11.2023 o 00:55, Fili_P napisał(a):


pacjentt: Viadro małe 2005 r na gaźniku jeszcze

musiałem odpalić małe Viadro na przegląd pojechać.... nie ruszane chyba od lipca jeśli mnie pamięć nie myli
 
ja mu w gaz a on max do 5 krpm kręci i jakiś zamulony...
 
dolalem świeżego paliwa, odkręciłem kranik z dołu baku, spuściłem z pływaków, cudowanie z dupcem od ssania, śruba od jałowych.....nic
 
już dziada miałem odstawić z myślą że na wiosnę będę walczył i w de.....

ale coś mnie tknelo i go przegazowalem raz na prawym, raz na lewym przechyle.... puścił bąka z dymkiem na lewym i odżył
 
Ki czort mógł być?
@Cinek ty jesteś specjalistą od gaznikow
 

imho przywiesił się pływak. pobujałeś - odblokował się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2023 o 08:05, Cinek napisał(a):

Nie mam pojęcia :) ale bym wyjął gaźniki i je rozebrał i wyczyścił

Weź daj spokój, w Twoim przypadku w silnikach gwinty nie wytrzymują od ciągłego rozkręcania i skręcania heheh 🤣

Puścił bąka, jedzie, pokatować, spuścić (wypalić) paliwo na zimę i zapomnieć do wiosny 😇

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Camel napisał(a):

Weź daj spokój, w Twoim przypadku w silnikach gwinty nie wytrzymują od ciągłego rozkręcania i skręcania heheh 🤣

Puścił bąka, jedzie, pokatować, spuścić (wypalić) paliwo na zimę i zapomnieć do wiosny 😇

Niechcący trafiłeś w dychę 😂🤣🤣 u mnie problem z gwintami jest taki że nawet jak próbuję ja dociągać z wyczuciem to i tak zdarza mi się zerwać.

Nawet jak dokręcałem śrubki w maszynie w pracy to starałem się mocno ale nie na chama, poszedł kolega i poszło coś w stylu "ku..wa kto to tak doj..ł!!??" ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Cinek napisał(a):

Niechcący trafiłeś w dychę 😂🤣🤣 u mnie problem z gwintami jest taki że nawet jak próbuję ja dociągać z wyczuciem to i tak zdarza mi się zerwać.

Nawet jak dokręcałem śrubki w maszynie w pracy to starałem się mocno ale nie na chama, poszedł kolega i poszło coś w stylu "ku..wa kto to tak doj..ł!!??" ;]

 

Ja się już ograniczam na maksa, bo dopiiip taś śruby w kołach że czasami zrywałem. A w Toyocie szpilki ukręcałem notorycznie :( 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.