Skocz do zawartości

Kosiarka spalinowa z rozrusznikiem


Tilok

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Tilok napisał(a):

Potrzebuję kosiarki spalinowej z rozrusznikiem. Do koszenia okolice 2000 m2. Budżet do 3 tyś pln, chętnie mniej. Znajdzie się coś z mocnym i dobrym silnikiem?

Obawiam, się że ciut za mały budżet jak ma być dobra i trwała.

https://alko-garden.pl/urzadzenia-ogrodnicze/pielegnacja-trawnika/kosiarki-do-trawy/kosiarka-520-vsi-b-premium.html

 

Trwały sprzęt i dostęp do części zamiennych nawet po kilkunastu latach od wypuszczeniu modelu na rynek.

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Rudobrody napisał(a):

Obawiam, się że ciut za mały budżet jak ma być dobra i trwała.

https://alko-garden.pl/urzadzenia-ogrodnicze/pielegnacja-trawnika/kosiarki-do-trawy/kosiarka-520-vsi-b-premium.html

 

Trwały sprzęt i dostęp do części zamiennych nawet po kilkunastu latach od wypuszczeniu modelu na rynek.

 

 

Ok, dzięki. Jak trzeba będzie to się dołoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch sezonów tyra u mnie Stiga combi 753 se https://garden-system.pl/produkt/stiga-combi-753-se-kosiarka-spalinowa/

Nie mam żadnych zastrzeżeń, jestem zadowolony, jedyna uwaga to kosiarka nie ładuje akumulatora, trzeba go ładować ładowarką, ale u mnie jedno ładowanie na wiosnę wystarcza na cały sezon, koszę raz w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kosiarki spalinowej z rozrusznikiem. Do koszenia okolice 2000 m2. Budżet do 3 tyś pln, chętnie mniej. Znajdzie się coś z mocnym i dobrym silnikiem?
Weibang fto dobra kosiarka. Loncin ma dobre silniki, bierz 196 lub wiekszy 224. Ten przemieli i większe haszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2024 o 11:49, Tilok napisał(a):

 

Ok, dzięki. Jak trzeba będzie to się dołoży.

A ja będę uparcie powtarzał dołożyć warto ale kup coś w aluminiowej obudowie na stalowych kołach A rozrusznik możesz sobie podarować dobrze utrzymana kosiarka nie ma żadnego problemu w odpalaniu linką nawet po wielu latach

 

W uproszczeniu powiem że jak Kosiarka jest droga a z bajerów posiada tylko funkcję koszenia trawy to powinna być dobra

Edytowane przez wilu
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weibang fto dobra kosiarka. Loncin ma dobre silniki, bierz 196 lub wiekszy 224. Ten przemieli i większe haszcze.
Też planuje na wiosnę kupić Weibanga 537, zastanawiam się na ile mocy silnika wystarczy na ten wał. Z tego co ludzie piszą, że idzie nawet w wysokiej trawie jak zła. Czasem od matki pożyczam glebogryzarkę z Loncinem chyba 170cc, nie idzie tego zatrzymać, także ten 196 przy ponad 50cm nożu chyba powinien sobie radzić plus napęd. Docelowo jak się inne wydatki skończą traktorek używkę za jakieś 7-8tyś planuje, takie z 15KM.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.