-
Wybijcie mi z głowy ten samochód
Otóż to, jak jadę za młodego Cadillasiem to mnie duma rozpiera jak to auto się prezentuje wśród niemieckich złomków.[emoji4] Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Wylewka pod wiatke
Trochę jestem w szoku, ale rzeczywiście są takie np 63L.[emoji3] Ja najchętniej umieszałbym całą taczke na raz, ale silinik 3F wtedy musowo, bo zwykły po prostu nie wyrabia. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Wylewka pod wiatke
50L to raczej jakaś zabawka, wyobraź sobie worek na śmieci 60L. 160L byłaby optymalna, ta pożyczona była 160L i byla w sam raz, sam ją ciągnąłem wszędzie bez problemu. Gorzej z przewiezieniem, bo ciężka nie jest, ale do kombiaka żadnego nie wejdzie, ciężarówke musiałem wołać od siebie z firmy. Taka też bylaby ok, ale j.w., sporo przy każdej negatywnych opinii. https://arena.pl/oferta/betoniarka-200l-1200w-mocy-polska-marka-50691392 Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Wylewka pod wiatke
Korzystając z okazji, używa ktoś amatorsko betoniarki? Celuję w coś 120-160L, ale wybór jest między dżumą a cholerą, w zasadzie zastanawiam się nad najmniejszą ilością negatywnych opinii. Pożyczyłem swego czasu od kumpla, ale powiedziałem nigdy więcej, bo skończyło się na urabianiu 1/4 taczki, bo jak rozebrałem łożyska to się kulki wysypały, a wyobraźcie sobie wymianę łożysk w 20to letniej betoniarce. Ale wymieniłem i oddałem. Także szukam czegoś do 1500zł oczywiście nowego, jak zrobi pół taczki na raz będzie ok. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Kocioł gazowy
Proponuję kupić taki tester https://sklep.osmoza.pl/miernik-tds-global-water-p-2549.html Masz w instalacji inhibitor? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Nieoczekiwane zauroczenie - Chrysler Pacifica
Zwłaszcza że Caddy był do 2020r na resorach, podskakiwał jak koń nieujeżdżony. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
pompa nie radzi sobie z wężem 50m
Ja mam już drugą ruską za 120zł, pompuje z głębokości 7m wężem 3/4 i z tego leci metrowy strumień. Na końcu mam dyszę na cienki strumień i wali na 10m. W dwie godziny wypompowuje ~3 kubiki wody. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Woda w piwnicy
Pewnie zatkany. Jak robiłem u siebie to wyciągnęliśmy rurki kamionkowe całe zawalone błotem. Ja miałem o tyle dobrze zanim zrobiłem drenaż, że mam ~10 spadku gruntu, to w najgorszych ulewach woda przepływała przez piwnice. U Josypa z tego co na YT widziałem jest płasko, więc w uj roboty, bo trzeba to gdzieś odprowadzić, a skoro ma jezioro koło koło domu to będzie masakra, bo trzeba odprowadzić, a potem jeszcze coś z tym zrobić, czyli jakieś zraszacze albo co, albo niech basen wykopie i bilety sprzedaje.[emoji3] Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Donosy o źle zaparkowanych samochodach
W Nowej Hucie jak jeździłem z Coca colą 10.5m długim Volvem wjeżdżałem do środka każdego dziedzińca między blokami, nie przypominam sobie żebym robił dostawę inaczej niż do magazynu z tyłu każdego bloku. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Donosy o źle zaparkowanych samochodach
Jak wyżej widać są tacy, którzy myślą że fizyka to postać z mitologii. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Donosy o źle zaparkowanych samochodach
Otóż to, to tak jak z tą historią jak miało braknąć wody w UK, premier ogłosił, że trzeba oszczędzać i 90% się dostosowało, w PL zaczęli by lać wodę do wanny, co by im nie brakło. Jak brak kultury to trzeba regulować przepisami. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Stary dom. Jakie rozwiązania zastosować?
Gladzie akurat lubię najmniej, ale zamierzam porządne sprzęty tym razem kupić, więc powinny być i efekty. https://allegro.pl/oferta/l-outil-parfait-noz-szpachelka-do-gladzi-45cm-9669876635 Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Stary dom. Jakie rozwiązania zastosować?
Maszyna najlepsza, ja robię takie tynkowanie max po 2-3m2 np w piwnicy, czy jakieś poprawki, bo w tych latach co nasza chałupa była budowana t.j. 50 albo 60te, do dziś nie wiemy, to tylko chyba sznurka używali do pionu. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Stary dom. Jakie rozwiązania zastosować?
Otóż to, ja też się bałem tynkowania, ale kumpel mi mniej więcej pokazał jak zarzucać kielnią i najlepszy efekt jest jak się zarzuca tak od niechcenia, na olewkę. Oczywiście zaprawę robię zawsze swoją z mokrego wapna, daje tyle, żeby się dobrze kleiło. Na prowadnicach nawet 6cm na raz grubo dam radę narzucić. Nadgarstki dają o sobie znać czasem, ale lubie te robote, odstresowuje mnie.[emoji4] Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Nowa Corolla
Można, ale chyba w tym konkretnym egzemplarzu o tym zapomnieli. Tak j.w. pisałem, to auto wyglądało jak na dojazdówkach. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka