Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

vlad1431

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Otóż to, jak jadę za młodego Cadillasiem to mnie duma rozpiera jak to auto się prezentuje wśród niemieckich złomków.[emoji4] Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  2. vlad1431 odpowiedział Josyp na temat - Zrób to sam
    Trochę jestem w szoku, ale rzeczywiście są takie np 63L.[emoji3] Ja najchętniej umieszałbym całą taczke na raz, ale silinik 3F wtedy musowo, bo zwykły po prostu nie wyrabia. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  3. vlad1431 odpowiedział Josyp na temat - Zrób to sam
    50L to raczej jakaś zabawka, wyobraź sobie worek na śmieci 60L. 160L byłaby optymalna, ta pożyczona była 160L i byla w sam raz, sam ją ciągnąłem wszędzie bez problemu. Gorzej z przewiezieniem, bo ciężka nie jest, ale do kombiaka żadnego nie wejdzie, ciężarówke musiałem wołać od siebie z firmy. Taka też bylaby ok, ale j.w., sporo przy każdej negatywnych opinii. https://arena.pl/oferta/betoniarka-200l-1200w-mocy-polska-marka-50691392 Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  4. vlad1431 odpowiedział Josyp na temat - Zrób to sam
    Korzystając z okazji, używa ktoś amatorsko betoniarki? Celuję w coś 120-160L, ale wybór jest między dżumą a cholerą, w zasadzie zastanawiam się nad najmniejszą ilością negatywnych opinii. Pożyczyłem swego czasu od kumpla, ale powiedziałem nigdy więcej, bo skończyło się na urabianiu 1/4 taczki, bo jak rozebrałem łożyska to się kulki wysypały, a wyobraźcie sobie wymianę łożysk w 20to letniej betoniarce. Ale wymieniłem i oddałem. Także szukam czegoś do 1500zł oczywiście nowego, jak zrobi pół taczki na raz będzie ok. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  5. vlad1431 odpowiedział luccass na temat - Zrób to sam
    Proponuję kupić taki tester https://sklep.osmoza.pl/miernik-tds-global-water-p-2549.html Masz w instalacji inhibitor? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  6. Zwłaszcza że Caddy był do 2020r na resorach, podskakiwał jak koń nieujeżdżony. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  7. Ja mam już drugą ruską za 120zł, pompuje z głębokości 7m wężem 3/4 i z tego leci metrowy strumień. Na końcu mam dyszę na cienki strumień i wali na 10m. W dwie godziny wypompowuje ~3 kubiki wody. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  8. vlad1431 odpowiedział Josyp na temat - Zrób to sam
    Pewnie zatkany. Jak robiłem u siebie to wyciągnęliśmy rurki kamionkowe całe zawalone błotem. Ja miałem o tyle dobrze zanim zrobiłem drenaż, że mam ~10 spadku gruntu, to w najgorszych ulewach woda przepływała przez piwnice. U Josypa z tego co na YT widziałem jest płasko, więc w uj roboty, bo trzeba to gdzieś odprowadzić, a skoro ma jezioro koło koło domu to będzie masakra, bo trzeba odprowadzić, a potem jeszcze coś z tym zrobić, czyli jakieś zraszacze albo co, albo niech basen wykopie i bilety sprzedaje.[emoji3] Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  9. W Nowej Hucie jak jeździłem z Coca colą 10.5m długim Volvem wjeżdżałem do środka każdego dziedzińca między blokami, nie przypominam sobie żebym robił dostawę inaczej niż do magazynu z tyłu każdego bloku. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  10. Jak wyżej widać są tacy, którzy myślą że fizyka to postać z mitologii. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  11. Otóż to, to tak jak z tą historią jak miało braknąć wody w UK, premier ogłosił, że trzeba oszczędzać i 90% się dostosowało, w PL zaczęli by lać wodę do wanny, co by im nie brakło. Jak brak kultury to trzeba regulować przepisami. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  12. Gladzie akurat lubię najmniej, ale zamierzam porządne sprzęty tym razem kupić, więc powinny być i efekty. https://allegro.pl/oferta/l-outil-parfait-noz-szpachelka-do-gladzi-45cm-9669876635 Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  13. Maszyna najlepsza, ja robię takie tynkowanie max po 2-3m2 np w piwnicy, czy jakieś poprawki, bo w tych latach co nasza chałupa była budowana t.j. 50 albo 60te, do dziś nie wiemy, to tylko chyba sznurka używali do pionu. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  14. Otóż to, ja też się bałem tynkowania, ale kumpel mi mniej więcej pokazał jak zarzucać kielnią i najlepszy efekt jest jak się zarzuca tak od niechcenia, na olewkę. Oczywiście zaprawę robię zawsze swoją z mokrego wapna, daje tyle, żeby się dobrze kleiło. Na prowadnicach nawet 6cm na raz grubo dam radę narzucić. Nadgarstki dają o sobie znać czasem, ale lubie te robote, odstresowuje mnie.[emoji4] Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  15. vlad1431 odpowiedział zenek111 na temat - Motokącik
    Można, ale chyba w tym konkretnym egzemplarzu o tym zapomnieli. Tak j.w. pisałem, to auto wyglądało jak na dojazdówkach. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.