Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Dziwny przegląd gwarancyjny hybrydy Yaris Cros

Featured Replies

Napisano
4 godziny temu, fender napisał:

Dziś ojciec znów miał problem. Auto nie chciało odpalić nawet z boostera.

Z relacji ojca wynika, że problem ustąpił po wymianie baterii w immobiliserze. Swoją drogą to mocno się zdziwiłem, że dealer dokłada takie dziadostwo z lat 90. Komu to potrzebne w dzisiejszych czasach?

Akurat Toyoty są chodliwe.

Napisano
W dniu 17.06.2026 o 07:52, fender napisał:

A nie pamiętam.. dużo zlosnik2 Mi by było szkoda. Jakość wykonania woła o pomstę do nieba. Tucson z 2020 przy tej yarisce wygląda jak auto premium.

To inne segmenty.

Porównuj np. z Bayonem

Napisano
3 godziny temu, maras77 napisał:

Akurat Toyoty są chodliwe.

Tak, ale glownie na Mazowszu.

Napisano
17 godzin temu, fender napisał:

znów miał problem.

Zasugeruję udział w dedykowanym forum toyoty. Jako proteza rozwiązania ludzie tam opisują wypięcie wtyczki ibs - ale nie znam niuansów ocb. Alarm cobra? - wyłączyć i założyć canlocka - przynajmniej będzie coś chronił auto przed kradzieżą. ok

Napisano
4 godziny temu, 1bikini2far napisał:

wypięcie wtyczki ibs

ale to też nie jest idealne rozwiązanie bo chyba wpływa na możliwość zrobienia testu baterii trakcyjnej i na ew. gwarancję/gwarancję relax...

faktycznie dodatkowy immo poza mazowszem można sobie darować i zdemontować (choć moim zdaniem to nie wpływa znacząco na drenaż akumulatora)

Napisano
18 minut temu, muzz napisał:

nie jest idealne rozwiązanie

To jest desperacja, przed wizytą w aso trzeba wpiąć, ludzie kombinują jak mogą oslabiony

Napisano

ja po 2,5 roku w corolli i walce przez końcówkę ostatniej zimy z akumulatorem zmieniłem po prostu aku na yuasę serii 5000 z największą jak mogłem pojemnością i zobaczymy...

ogólnie ten algorytm ładowania, który utrzymuje akumulator naładowany w 80% jest po prostu słabym pomysłem.

teraz w lato przy jeździe w ciągu dnia instalacja cały czas utrzymuje 12,8V.

jak się mieszka w domu a nie chce się podłączać ładowarek to można odpalić hybrydę, wyłączyć radio i klimę i może sobie tak postać z godzinę albo dłużej i doładować akumulator, a jak samochód stoi na dworze to nawet dziennych nie odpala.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.