Skocz do zawartości

Kubica podpisał kontrakt


chrom

Rekomendowane odpowiedzi

Robert Kubica kierowcą teamu Formuły 1 BWM Sauber na sezon 2007, potwierdził dyrektor BMW Motorsport Mario Theissen. Obok Polaka w zespole ścigać się będzie Niemiec Nick Heidfeld. Kierowca testowym został dziewiętnastoletni Sebastian Vettel.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych kierowców i wierzymy, że mamy dobry skład na przyszłość - powiedział dyrektor BMW Motorsport, Mario Theissen - Nick już wcześniej był zakontraktowany na sezon 2007. Jest doświadczonym kierowcą, zarówno z punktu widzenia jego stażu w Formule 1, jak i współpracy z samym zespołem. Ścigał się już w Sauberze, a sezon 2007 będzie jego trzecim z BMW. Robert przed podpisaniem kontraktu jako kierowca testowy, mniej niż rok temu, był praktycznie nieznany. Jednak od razu wywarł niezwykłe wrażenie swoją jazdą podczas testów i piątkowych sesji treningowych. Nagrodą był awans na stanowisko kierowcy wyścigowego w Budapeszcie, a już w trzecim starcie Robert stanął na podium. Po tych dokonaniach potwierdzamy jego stanowisko jako kierowcy wyścigowego w sezonie 2007. Po awansie Roberta kolejny młody kierowca puka do drzwi: 19-letni Sebastian Vettel. Osiągnął wiele sukcesów w niższych formułach, ale w Formule 1 wciąż ma na koncie niewiele kilometrów. Mimo tego od razu był w stanie powtórzyć osiągnięcia Roberta podczas piątkowych treningów, zarówno pod względem czasów okrążeń jak i pracy nad ustawieniami bolidu. To wystarczyło nam, by potwierdzić go jako naszego kierowcę testowego na przyszły sezon”.

no i bardzo dobrze zlosnik.gif mam nadzieje ze dostał dobry kontrakt brawo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nadzieję że TAK właśnie zrobi !!!! yay.gif

Goooood mooooooorning POOOOLLLLAAAAANNNNNDDDD yay.gifyay.gifyay.gif

dzięki ROBKOWI media zwróciły uwagę na polaków w różnycch serialach między innymi we "włoskich gokartach".

LUDZIE , ani ruscy , ani czesi , nie jeżdżą w F1 ,a kierowców mają zajebisstycch w "formule estonia",

mam naadzzieję że ROBEK przz najbliższe 2 sezony spróbuje wprowadzić BMW-SAUBER do pierwszej TRóJKI yay.gifyay.gifyay.gifyay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałem nadzieję że TAK właśnie zrobi !!!!

> Goooood mooooooorning POOOOLLLLAAAAANNNNNDDDD

> dzięki ROBKOWI media zwróciły uwagę na polaków w różnycch serialach

> między innymi we "włoskich gokartach".

> LUDZIE , ani ruscy , ani czesi , nie jeżdżą w F1 ,a kierowców mają

> zajebisstycch w "formule estonia",

> mam naadzzieję że ROBEK przz najbliższe 2 sezony spróbuje wprowadzić

> BMW-SAUBER do pierwszej TRóJKI

No i sie u nas ludzie + media zainteresowali f1 - tzw. kubicomania po malyszomani. Moze przyjdzie czas kiedys by cos tak w rajdach ruszylo (wraz z naplywem gotowki z rak sponsorow) smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam naadzzieję że ROBEK przz najbliższe 2 sezony spróbuje wprowadzić

> BMW-SAUBER do pierwszej TRóJKI

To tylko jak BMW zrobi lepszy silnik,

a nie jak zwykle liczy się kultura pracy a spalanie hmm.gif

"nasi klienci nie zwracają na to uwagi" .

A potem takie kwiatki jak na Interlagos,

Honda jeździ na oparach, Mercedes na 1 stop,

a Robert zatankowany do pełna drink.gifpad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.