Skocz do zawartości

BMW 530D pytanko


szabla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do zakupienia BMW 530 D full wypas za 6 tys Euro plus oplaty cena zdaje mi sie atrakcyjna?? Jak uwazacie? Do tejh Pory jezdzilem C klasa BMW nei mialem co sadzicie o tym silniku,awaryjny? auto ma przejechane 206 tys z ksiazka serwisowa. Jak spalanie w takim aucie to mnie interesuje. Prosze o jakies info. Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena w miare normalna. ja wlasnie jestem u naszych zachodnich sasiadow i dzisiaj ogladalem 530 d kombi rok 99 przejechane 210 000 km ,1 wlasciciel serwisowana z ksenonami do odbioru za 6500,bezwypadkowa z pelna ksiazka serwisowa ,sprzedawal wlasciciel nie handlarz 270751858-jezyk.gif ladna jest niezniszczona , wiec taka cena jest mozliwa.

p.s. sorki za brak polskich znakow ale nie mam tu takich dostepnych zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cena w miare normalna. ja wlasnie jestem u naszych zachodnich

> sasiadow i dzisiaj ogladalem 530 d kombi rok 99 przejechane 210

> 000 km ,1 wlasciciel serwisowana z ksenonami do odbioru za

> 6500,bezwypadkowa z pelna ksiazka serwisowa ,sprzedawal

> wlasciciel nie handlarz ladna jest niezniszczona , wiec taka

> cena jest mozliwa.

> p.s. sorki za brak polskich znakow ale nie mam tu takich dostepnych

Nie wiem czy cena normalna za 6 kola euro mozna kupic zadbana 328 w budzie e36 a nie e39 z takim motorkiem.

Edit nie wiem co jest ale strasznie polecialy ceny nie wiem jak stan takiego samochodu ale zadbana e-36 mozna kupic w takich pieniadzach a takie 530d sprawdizlbym bardzo dokladnie bo naprawy tych silnikow tanie nie sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy cena normalna za 6 kola euro mozna kupic zadbana 328 w

> budzie e36 a nie e39 z takim motorkiem.

> Edit nie wiem co jest ale strasznie polecialy ceny nie wiem jak stan

> takiego samochodu ale zadbana e-36 mozna kupic w takich

> pieniadzach a takie 530d sprawdizlbym bardzo dokladnie bo

> naprawy tych silnikow tanie nie sa.

e36 za 6tys euro? chyba by musiala byc na zlotych felach i z przebiegiem 10kkm hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> e36 za 6tys euro? chyba by musiala byc na zlotych felach i z

> przebiegiem 10kkm

Napisalem ze stan igla i auto z gwarancja.

A nie takie prochno ktore przyjezdza do Polski.

Wiem ze mozna kupic juz za duzo mnejsze pieniadze ale zawsze wolalem auta w naprawde super stanie.

Ale e-39 z silnikiem 3.0d nie myslalem ze tak spadly na twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze ladne e-36 z przebiegiem max 100 000 km to idzie za 6000 euro i nawet wiecej kupic. ale patrzac tu na miejscu na e39 to taka 3,0 diesla z przebiegiem ponad 200 000 km mozna miedzy 6000-7500 kupic zaleznie od wyposazenia ,ilosci wlascicieli i ogolnego stanu,ta ktora ogladalem byla naprawde zadbana i niewygladala wizualnie na swoj przebieg a jechala cudnie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zgadzam sie ze ladne e-36 z przebiegiem max 100 000 km to idzie za

> 6000 euro i nawet wiecej kupic. ale patrzac tu na miejscu na e39

> to taka 3,0 diesla z przebiegiem ponad 200 000 km mozna miedzy

> 6000-7500 kupic zaleznie od wyposazenia ,ilosci wlascicieli i

> ogolnego stanu,ta ktora ogladalem byla naprawde zadbana i

> niewygladala wizualnie na swoj przebieg a jechala cudnie

Jezeli tak jest to nie ma co sie zastanawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam do zakupienia BMW 530 D full wypas za 6 tys Euro plus

> oplaty cena zdaje mi sie atrakcyjna?? Jak uwazacie? Do tejh Pory

> jezdzilem C klasa BMW nei mialem co sadzicie o tym

> silniku,awaryjny? auto ma przejechane 206 tys z ksiazka

> serwisowa. Jak spalanie w takim aucie to mnie interesuje. Prosze

> o jakies info. Z gory dzieki

Nie wierz w bajki.

Nikt nie oddaje za darmo samochodow, a juz szczegolnie nie nasi zachodni sasiedzi.

530d za 6.000 EUR ? Spoko, ale bez przodu. Nawet takie z przebiegiem 400 000 km kosztuja wiecej... Tydzien temu wrocilem z niemiec, mam pewne rozeznanie.

Jesli ktos Ci naprawde oferuje takie auto za takie pieniazki o jakich piszesz, to samochod na 99% jest jakims walem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam. Panpowie oferta jest nadal aktualna i samochod jest z calym przodem smile.gif a jesli ktos z was bylby zianteresowany kupnem moge podac nr telefonu do czlowieka ktory zaproponowal mi to auto(jezdzi po smaochody od 13 lat nie jest to jaksi mizerny handlarzyna a co do tego jets to moj brat wiec nie chialby obuc mnie w buty) ja zrezygnowalem z autka za duzy silnik dla mnie ale jesli jest ktos zainteresowany moge podac nr telefonu na priv.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pln 23tys hmmm silnik zaje...ty ale jezli znacznie poniezej ceny Fiata Stilo moge kupic e39 z takim silnikiem to cos mi smierdzi zlosnik.gif.

Zapytaj sie czy chca sie wymienic na Fiata Stilo, jezli tak to znaczy ze sa strasznie zdesperowani smile.gif:).

tak jak kto napisal w mikolaja ja tez juz nie wierze, e34 to z przebiegiem 200tys to sie raczej nie trafi a co dopiero e39 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat jezdzilem bejca i co do przestronnosci wnetrza vs. A6 to porownania nie ma wink.gif

co do tylnego napedu, no coz... jezdzilem 528 kolegi Cinek_a i zabawa z takim autem jest. jesli zas chodzi o 530d to juz taki pewien nie jestem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> akurat jezdzilem bejca i co do przestronnosci wnetrza vs. A6 to

> porownania nie ma

> co do tylnego napedu, no coz... jezdzilem 528 kolegi Cinek_a i zabawa

> z takim autem jest. jesli zas chodzi o 530d to juz taki pewien

> nie jestem

Myslisz ze w 530d zabawa jest mniejsza cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam do zakupienia BMW 530 D full wypas za 6 tys Euro plus

> oplaty cena zdaje mi sie atrakcyjna?? Jak uwazacie? Do tejh Pory

> jezdzilem C klasa BMW nei mialem co sadzicie o tym

> silniku,awaryjny? auto ma przejechane 206 tys z ksiazka

> serwisowa. Jak spalanie w takim aucie to mnie interesuje. Prosze

> o jakies info. Z gory dzieki

Jeżeli wszystko ok to chyba tanio,

ja znalazłem takie tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tam piszecie do ceny to niech kazdy kupuje sobie po swojemu jest za 6 tys Europ i jedzie do Polski bedzie w Piatek napewno wstawie fotki narazie jest przyklepane dla mnie jelsi odpuszcze i ktos bedzie zainteresowany wtedy mozmey porozmawiac. Ale napewno nie za 6 tys Euro to byla cena tam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To co tam piszecie do ceny to niech kazdy kupuje sobie po swojemu

> jest za 6 tys Europ i jedzie do Polski bedzie w Piatek napewno

> wstawie fotki narazie jest przyklepane dla mnie jelsi odpuszcze

> i ktos bedzie zainteresowany wtedy mozmey porozmawiac. Ale

> napewno nie za 6 tys Euro to byla cena tam

Gdybym mial kupic napewno tez pojechalbym po auto osbicie a nie od posrednika, ktory moze zrobic z autem jeszcze wiele przed sprzedaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skoro posrednik chce 6tysi ojro, to za ile ja kupil?

Ja juz naogladalem sie samochodow pieknych na zdjeciach. Zdjecia nie odzwierciedlaja stanu technicznego samochodu.

Ciekawe jaki przebieg bedzie mial ten diesel mam nadzieje ze przynajmniej troszke ponad 100tys. hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie boicie sie kupowac z komisu?

Ryzyko jest zawsze w komisie na gieldzie a nawet jak i z domu bezposrednio kupujesz nigdy nie przewidzisz co stanie sie za 10km ale przy takiej cenie mozna zaryzykowac.

Ten silnik 3.0 jaki on ma apetyt na ropke 10 to chyba lekko w miescie polknie i nie mowie o szalenstwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ryzyko jest zawsze w komisie na gieldzie a nawet jak i z domu

> bezposrednio kupujesz nigdy nie przewidzisz co stanie sie za

> 10km ale przy takiej cenie mozna zaryzykowac.

> Ten silnik 3.0 jaki on ma apetyt na ropke 10 to chyba lekko w

> miescie polknie i nie mowie o szalenstwach.

Silnik jest super i wcale nie martwilbym sie zzyciem paliwa tylko tym aby nie mial problemow z ukladem paliwowym bo to moze sporo kosztowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja juz naogladalem sie samochodow pieknych na zdjeciach. Zdjecia nie

> odzwierciedlaja stanu technicznego samochodu.

> Ciekawe jaki przebieg bedzie mial ten diesel mam nadzieje ze

> przynajmniej troszke ponad 100tys.

Posrednik kupil go za 6 tys Euro a jak pisalem posrednikiem jest moj brat wiec dlatego cena dla mnie jest taka sama za jaka ja kupil, a przebiegu ma 206 tys zl, dzis wieczorme wyjezdzaja do Niemiec i byc moze zwlecze ja tym kursem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Silnik jest super i wcale nie martwilbym sie zzyciem paliwa tylko tym

> aby nie mial problemow z ukladem paliwowym bo to moze sporo

> kosztowac.

No ok sielnik sporo ale orientacyjnie chialbym wiedziec ile to moze wciagnac oleju. Nei wiem czy jak dla mnie nie wystarczyla by 525 td

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ryzyko jest zawsze w komisie na gieldzie a nawet jak i z domu

> bezposrednio kupujesz nigdy nie przewidzisz co stanie sie za

> 10km ale przy takiej cenie mozna zaryzykowac.

> Ten silnik 3.0 jaki on ma apetyt na ropke 10 to chyba lekko w

> miescie polknie i nie mowie o szalenstwach.

katalogowo ma cos ok 11,5l/100 confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ok sielnik sporo ale orientacyjnie chialbym wiedziec ile to moze

> wciagnac oleju. Nei wiem czy jak dla mnie nie wystarczyla by 525

> td

Nie ma nad czym sie zastanawiac to calkiem inna generacja silnika.

Biezr ta 530d tylko zostaw jakas kase na ewentualne awarie. Moga byc drogie jak juz pisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no ok o to mi chodzilo, czyli jak katalogowo ma 11,5 to w realu 12 -

> 13 l

nie wiem, bo nie jezdzilem. Dla porownania moja A6 2.5tdi na tiptronicu ma katalogowo tez 11,5 icon_eek.gif a w realu nie pali wiecej jak 10l/100 po warszawie (a noge mam ciezka zlosnik.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wlasnie, a co tam sie dzieje z ukladem paliwowym?

Uklad paliwowy to juz CR raczej wrazliwa na jakosc paliwa.

Jezeli auto kupione jest okazyjnie tanio moze sie okazac ze jest jakas wada ktora w niemczech po gwarancj jest kolosalnie droga w naprawie.

Ja poprostu nie wierze w takie okazje i zawsze szukam gdzie jest haczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ryzyko jest zawsze w komisie na gieldzie a nawet jak i z domu

> bezposrednio kupujesz nigdy nie przewidzisz co stanie sie za

> 10km ale przy takiej cenie mozna zaryzykowac.

Kurcze, mialem sie juz nie odzywac, ale nie wytrzymam zlosnik.gif

10 dni temu wrocilem z niemiec. Bylem wlasnie po 530d. Serwisy ogloszeniowe przegladalem ok 3 m-ce, pod katem 330d, 530d, ew 330i. Mam pewne rozeznanie w cenach, serio.

530d za 6000 EUR ? OK, moze i ktos ja kupil. Na placu u Turka/Azera/Kazacha/Polaka/Araba. Nie jestem rasista, ale bylem na kilku takich placach - w zyciu bym tam samochodu nie kupil. Ewidentnie cofane liczniki, samochody po ostrych dzwonach - ucharakteryzowane na male stluczki, totalnie niezgodne wyposazenie z VINem, dziwnie wygladajace zaslepki poduszek itp - jak u nas, z tym ze ciezej sie dogadac zlosnik.gif W takie miejsca rodowici Niemcy nie zagladaja - za to Polacy, Bialorusini, Rumuni, Lotysze, Litwini, Bulgarzy - bardzo chetnie !

Dobry samochod w niemczech wcale nie jest tanszy niz w Polsce - czesto wrecz przeciwnie (ale to w wyniku importu szrotu, ktory potem kosztuje psie pieniadze). Niemcy sa narodem ktory umie liczyc pieniadze, tak samo jak dbac o samochody - nikt nie oddaje NIC za bezcen.

Ostatnio pojawilo sie w niemczech duzo samochodow importowanych z Wloch i Francji - zwykle po ostrych przejsciach. Sprzedajacy maja zwykle ciemniejszy odcien skory i egzotycznie brzmiace nazwisko. Samochody sa sprzedawane na papierach z kraju pochodzenia, i formalnie nie przechodza przez niemieckie rece/urzedy - dzieki temu sprzedajacy praktycznie nie odpowiada za nic zwiazanego z tym autem.

Bajki w rozbite samochody za bezcen tez sa b.popularne. Owszem, za ok 30-40% wartosci calego samochodu, mozna kupic taki sam, rozbity. Z tym ze bedzie on robity DOSZCZETNIE. Samochody przetarte jednym bokiem, po stluczkach itp sa zwykle naprawiane z ubezpieczenia, badz sprzedawane za praktycznie normalna kase - moze 10% taniej.

Podsumowujac - uwazajcie na handlarzy ktorzy wciskaja Wam samochody ktore "niemiec przetarl lekko lewym bokiem przy parkowaniu, u nich drogie naprawy, wiec wolal oddac okazyjnie". Uwazajcie na samochody sprowadzone z niemiec z jeszcze innym krajem pochodzenia... Samochody sprowadzone z Berlina, Hamburga, Dresden itp miast bylego DDR - zalecam podwojna ostroznosc - jest tam o wiele ciezej znalezc uczciwa oferte. Okazje sie zdarzaja - ale nie mozna na nie liczyc, jak w reklamie Allianz zlosnik.gif

> Ten silnik 3.0 jaki on ma apetyt na ropke 10 to chyba lekko w

> miescie polknie i nie mowie o szalenstwach.

Trasa 7.0-8.4 l/100km, i nie mowie o przepisowej jezdzie.

Jazda tylko po miescie - 9-10 l/100km

Jazda w duzych korkach na zmiane z palowaniem - nawet 11.5 l/100km

Jazda miejska + ok 20% na dluzszych odcinkach - spokojnie 8.0-9 l/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.