Skocz do zawartości

Woda w bagażniku...


skrot

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze w czwartek, kiedy wracalem z Bieszczad bylo wszystko w porzadku... smirk.gif Miejscami niezle lalo, a wszystkie rzeczy, torby, spiwory wyjalem pod domem suchutkie... ok.gif A dzisiaj bylem na zakupach (na dworze leje jak z cebra) i jak przyjechalem pod dom i zaczalem wyjmowac torby z zakupami z bagaznika to sie przerazilem... icon_eek.gif W bagazniku powodz mi sie zrobila... beksa.gif Oblookalem uszczelke i wyglada OK... ok.gif Wydaje mi sie, ze cieknie gdzies z dolu, bo tylna polka i wykladzina na bokach (nadkolach) jest suchutka... smirk.gif Natomiast wykladzina na podlodze bagaznika kompletnie zalana, jakby ktos z pol wiadra wody wlal... sick.gif Pomocy, ktoredy moze sie wlewac woda do kufra... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W bagazniku powodz mi sie zrobila...

> Oblookalem uszczelke i wyglada OK... Wydaje mi sie, ze cieknie

> gdzies z dolu, bo tylna polka i wykladzina na bokach (nadkolach)

> jest suchutka... Natomiast wykladzina na podlodze bagaznika

> kompletnie zalana, jakby ktos z pol wiadra wody wlal...

> Pomocy, ktoredy moze sie wlewac woda do kufra...

klnie.gifWitaj w klubie... Też miałem częstą powódź w bagażniku, ale do czasu... Z racji wieku ruda wygryzła mi dziurkę na wewnętrznej stronie styku błotnika z podłogą. Tam pod lampą, w tej jaskini... Piana rozwiązała ten problem. Za jakiś czas historia sie potórzyla, ale tym razem cieklo pod tą poczną wykładziną, na kielichu, w miejscu szwu blach. Tam pomogła spawarka. Do dziś w bagażniku jest sucho.

Może też lać sie pod uszczelką szyby... Obejrzyj drzwi, czy nosza ślady zacieków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze w czwartek, kiedy wracalem z Bieszczad bylo wszystko w

> porzadku... Miejscami niezle lalo, a wszystkie rzeczy, torby,

> spiwory wyjalem pod domem suchutkie... A dzisiaj bylem na

> zakupach (na dworze leje jak z cebra) i jak przyjechalem pod dom

> i zaczalem wyjmowac torby z zakupami z bagaznika to sie

> przerazilem... W bagazniku powodz mi sie zrobila...

> Oblookalem uszczelke i wyglada OK... Wydaje mi sie, ze cieknie

> gdzies z dolu, bo tylna polka i wykladzina na bokach (nadkolach)

> jest suchutka... Natomiast wykladzina na podlodze bagaznika

> kompletnie zalana, jakby ktos z pol wiadra wody wlal...

> Pomocy, ktoredy moze sie wlewac woda do kufra...

Zobacz na lampach. Zdejmij klosz z tyłu a potem obadaj pod czarnym plastikiem. Nie przeraź się rudego koloru, który tam zobaczysz frown.gif

Ja miałem przedwczoraj pobudkę o 2 w nocy bo sie alarm włączył. Wybiegam, spokój. Wyłączyłem alarm, chcę otworzyć centrala i nic. Zblokował się franca. Żadnych drzwi nie mogłem otworzyć. Jakoś się w końcu udało. Rano patrzę a tam mkokro pod nogami kierowcy pod wykładziną. Chyba nakapało na centralkę od centralnego bo nie działa tylko piszczy. A ten filc wygłuszający cały już po tej stronie wywaliłem bo istny gnój i woda stała. Musze szybko czymś tam maznąć i zlokalizować skąd kapie

sciana.gif wq... mnie już trochę ten samochód. A jeszcze jak się naoglądam w tvn turbo nawet o starych, lae jarych wozikach to aż żal patrzeć tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze w czwartek, kiedy wracalem z Bieszczad bylo wszystko w

> porzadku... Miejscami niezle lalo, a wszystkie rzeczy, torby,

> spiwory wyjalem pod domem suchutkie... A dzisiaj bylem na

> zakupach (na dworze leje jak z cebra) i jak przyjechalem pod dom

> i zaczalem wyjmowac torby z zakupami z bagaznika to sie

> przerazilem... W bagazniku powodz mi sie zrobila...

> Oblookalem uszczelke i wyglada OK... Wydaje mi sie, ze cieknie

> gdzies z dolu, bo tylna polka i wykladzina na bokach (nadkolach)

> jest suchutka... Natomiast wykladzina na podlodze bagaznika

> kompletnie zalana, jakby ktos z pol wiadra wody wlal...

> Pomocy, ktoredy moze sie wlewac woda do kufra...

20.GIF

Cześć. U mnie poluzowała się ta klapka nad pompą paliwa i tamtędy lało mi się do środka (tylko w czasie jazdy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdź czy woda nie wcieka przez otwory na tylne lampy

Moze faktycznie to przez lampe... hmm.gif Jakis czas temu wymienialem cala tylna lewa po malym bum na parkingu... smirk.gif Moze cos zle poskrecalem... frown.gif Ale dlaczego nie lalo sie jeszcze w czwartek, a dzisiaj nagle zaczelo... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ewentualnie przez otwory na sruby do mocowania zderzaka (srodkowy)

> ktory wchodzi pod kolo zapasowe.

Ale we wnece na kolo zapasowe jest sucho, tylko wykladzina mokra... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie dzisiaj zabralem za lokalizacje przecieku... skromny.gif Po krotkich, acz wnikliwych ogledzinach, okazalo sie, ze leje mi sie do kufra przez mocowanie tylnej lewej lampy, tej ktora wymienialem czas jakis temu... cfaniaczek.gif Musiale widac dac pupa.gif przy montazu... zlosnik.gif Poczyscilem miejsca styku gumowych uszczelek z blacha, dodatkowo wszystko zabezpieczylem duza iloscia smaru... ok.gif Mam nadzieje, ze bedzie OK, bo poki co nie pada i nie mam jak sprawdzic, a i weza z woda pod reka nie mam, co by zrobic probe deszczowa... smirk.gif Okaze sie wiec przy najblizszych opadach, co patrzac na prognoze pogody nastapi raczej szybko... zlosnik.gif

Przy okazji grzebania w bagazniku zauwazylem, ze mam kompletnie poluzowany zamek tylnej klapy... cfaniaczek.gif Zarowno czesc w klapie jak i przy tylnej belce... smirk.gif Podokrecalem nakretki (klucz 10) i powiem Wam, ze jakby ciszej sie zrobilo a autku z tylu przy jezdzie po dziurach... skromny.gif Widac przez luzny zamek klapa sobie do tej pory z leksza napi... zlosnik.gif Polecam, operacja prosta jak drut, a moze pomoc na denerwujace stukanie... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie leje do wnętrza przez ziurkę odwadniającą tam gdzie koło jest zapasow (miało być bo jest butla)

hehe.gif

a co jakiś czas musiałem czyścić gumowy przewód który odprowadza wode z podszybia ale jak go chlasłem o 3 cm to mam spokuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.