Skocz do zawartości

[chwale się] jazda captiva


marcin77

Rekomendowane odpowiedzi

dziś byłem na reklamacji łuszczącego lakieru (listwa na drzwiach)

przy okazji byłem w salonie (nawet mnie pamiętali zlosnik.gif ), pogadaliśmy i zapytałem czy można captivą pojeździć, z uśmiechem sprzedawca JASNE ( biglaugh.gif ), zapraszał na dłuższą jazdę ale czas mnie gonił (nawet w teren miałem śmignąć),

nie ma jak firmówka (demo car), captiva 2.0 klekot 150KM, skórzane wykończenia tapicerki i siedzeń, pełna elektronika, klimatronik itp., wyjazd z salonu i rura, dziury - nie ma problemu icon_eek.gif (dodam że prowadził sprzedawca z salonu), potem przesiadka i ja moge pojeździć drive.gif, szybko rozpędza się (lepiej niż mój 1.4), sztywne zawieszenie i to co najbardziej mi spodobało się to skrzynia biegów (malina) nie to co w laczka sick.gif, leciutko, krótkie skoki, cena coś koło 90tyś. hehe.gif, na przyszły tydzień zostałem zaproszony na jazdę captiwą 2.0 R6, trzeba jechać ok.gif

czyli nie myliłem się, w tym salonie obsługa jest naprawdę gitara ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny wóz - i już widuje się je na ulicach smile.gif

p.s. co do skrzyni, to ostatnio wziąłem służbowe Toledo i wcale lepiej biegi się nie zmieniały, może krótki skok, ale kultura podobna no.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys testowałem sobie captive 3,2 automat , a potem epce. Powiem ze oczywiscie silnik w captivie to był malina ale mnie nie przypadło do gustu zawieszenie troche na nierównosciach stukało, ale ostatnio odwedziłem kumpla w salonie nissana i pojeżdziłem sobie qaskajem(czy jak to sie pisze)i tez podobnie sie zachowywało wiec te suvy czy pseudo suvy tak maja. Natomiast byłem zachwycony zawieszeniem epiki , cichutko komfortowo choc nie za miekko-poezja, to jest samochód dla mnie...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiedys testowałem sobie captive 3,2 automat , a potem epce. Powiem ze

> oczywiscie silnik w captivie to był malina ale mnie nie

> przypadło do gustu zawieszenie troche na nierównosciach stukało,

> ale ostatnio odwedziłem kumpla w salonie nissana i pojeżdziłem

> sobie qaskajem(czy jak to sie pisze)i tez podobnie sie

> zachowywało wiec te suvy czy pseudo suvy tak maja. Natomiast

> byłem zachwycony zawieszeniem epiki , cichutko komfortowo choc

> nie za miekko-poezja, to jest samochód dla mnie...............

ja byłem zawiedziony tylnym zawieszeniem w lexusie rx300, coś dziwnie stukało,niby cichutko ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.