Jump to content

shapyr

użytkownik
 • Content Count

  4240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1497 Człowiek - do rany przyłóż

About shapyr

 • Rank
  starszy kierowca
 • Birthday 05/06/1974

Profile Information

 • Name
  Marcin
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Tarchomin DC
 • Car
  Mondeo mk4.5 kombi 2.0TDCi

Recent Profile Visitors

1430 profile views
 1. Niestety. Ciekawe ile by mu ta kara dołożyła straty. Z drugiej strony zespół totalna amatorka jak z podniecenia tym 7 miejscem nie potrafią dobrze samochodu ustawić na polu startowym.
 2. shapyr

  Le Mans 2020

  No i 3 raz z rzędu wygrywa Toyota ale Rebellion dobrze walczył. Ostatnia godzina wyścigu była naprawdę ciekawa. Szkoda, że nasz team w LMP2 ma tego Ligier'a.
 3. Weź poprawkę na to, że w dwusprzęgłówkach to komputer decyduje kiedy skrzynia ma pełzać. Jak masz nogę na hamulcu albo aktywny autohold to skrzynia może być wyrzucona na N bez wiedzy kierowcy i bez problemu zdąży się zasprzęglić w momencie puszczania hamulców lub przy dodaniu gazu do wyłączenia autohold. Prawdopodobnie przy autohold, tak jak i hillhold zużycie tarcz może być minimalnie większe ale to kwestia synchronizacji ECU z komputerem skrzyni i pewnie większe zużycie zachodzi przy normalnym ruszaniu i pełzaniu. Nie mam u siebie (Mondeo z PS) Autohold ale z Hillhold ruszenie jest praktyczn
 4. shapyr

  Le Mans 2020

  Właśnie rusza wyścig 24h
 5. Od Wiązowny (tam wjeżdżałem ostatnio) do Lublina dobrze, a nawet bardzo dobrze Na kawałku (tak do Puznówki) jest ograniczenie do 80, bo jeszcze prace wykończeniowe w toku ale ruch dwoma pasami po dwóch nitkach i idzie pojechać więcej. Dalej już normalnie, pełna eSka.
 6. shapyr

  Ford KA radio

  O ile mnie pamięć nie myli, to kiedyś tutaj za samo polecenie kalkulatora dostawało się . Dwie pierwsze pozycje w sklepie wyglądają ok. Jak nie zadziała jedna apka, to druga.
 7. shapyr

  Ford KA radio

  Chciało ci się tutaj pisać zamiast wpisać dwa słowa w wyszukiwarkę sklepu?
 8. shapyr

  Ford KA radio

  Kod to nie problem. Są na andka, dostępne w sklepie google play, kalkulatory jakby kodu z radiem nie było.
 9. shapyr

  Ford KA radio

  Jeśli to radio fabryczne to na 99% tak.
 10. . Tylko oryginał. ZK nie funkcjonuje w wersji elektronicznej.
 11. Przedliftowym. Polift ma odrębny układ dopalający i sygnał można podebrać z przekaźnika załączającego wypalanie.
 12. Jechałem kiedyś jako pasażer z tyłu w samochodzie, który miał gumy w sprężynach i nie siedział tak jak twój. Po podróży miałem wrażenie, że mam połamany kręgosłup . Tutaj będzie tylko gorzej.
 13. Też ostatnio nie skorzystałem z ich usług. Głównie z powodu braku terminów ale do tego doszła jeszcze kwestia braku rabatu na usługę wymiany oleju w ASB dla klientów wykonujących kolejną wymianę w tym serwisie. O rabacie piszą na stronie, a dać nie chcą... Usługę wykonała konkurencja i do tego mam do nich bliżej, bo z buta mogę do domu dojść. Co do tej pani, to początkowo nie chciałem w to wierzyć, ale jednak jest to ich słaby punkt.
 14. Jakby sie ktoś zastanawiał jak przewieźć hulajnogi samochodem, to informuję, że do tego celu bardzo dobrze nadają się bagażniki rowerowe. Dwie hulajnogi Xiaomi (m365 i m365 pro) zrobiły na dachu 1600 km i zrobią jeszcze drugie tyle
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.