Jump to content

shapyr

użytkownik
 • Content Count

  1694
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4d 4h 54m 3s

About shapyr

 • Rank
  kierowca
 • Birthday 05/06/1974

Profile Information

 • Name
  Marcin
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  WA Stare Świdry ;)
 • Car
  Mondeo mk4.5 kombi 2.0TDCi

Recent Profile Visitors

1003 profile views
 1. Widzę, że nie zrozumiałeś w czym rzecz.
 2. No to idąc dalej tym tropem zaraz powinien tutaj coś napisać kolega mrBEAN, bo on ani razu nie zatankował więc bije wszystkich na głowę. Ale zaraz, zaraz codzienne podpinanie kabla to raczej częste tankowanie. W sumie to ja też mogę powiedzieć, że mój P107 zrobił już 2,5 tys. km a w zbiorniku nadal mam jakieś 3/4 z 35 litrów benzyny.
 3. Tylko co to ma wspólnego z 1,0 TSI?
 4. Jak zrobi to bez codziennego przypinania się do kabla, to wtedy wpadnę w zachwyt, a tak, to tak jakby się chwalił, że może wytrzymać tydzień bez picia tylko, że na kroplówkach jedzie
 5. Na to nie ma jednoznacznej reguły. Za P107 najtaniej wyszło mi w MTU, a za Mondeo w AXA Direct. I ciekawostka: OC za P107 wyszło drożej niż za Mondeo Oba ubezpieczane w tym roku; jeden w styczniu drugi w maju.
 6. Najlepszy nowy ale jednak nie najlepszy silnik roku 2019. Najlepszy silnik roku 2019. Engine of the Year 2019 Ferrari 3.9 V8 (Ferrari 488 Pista) Jaguar-Land Rover elektryczny (Jaguar I-Pace) Mercedes-AMG 4.0 V8 (Mercedes-AMG GT) Porsche 2.5 turbo (Porsche 718 Cayman S) Audi 2.0 TFSI (Audi S3) Ford 1.0 3-cyl. turbo (Ford Focus)
 7. Przyznaję zatem rację Jakoś model 451 mi umknął.
 8. Moim zdaniem nie zgłaszanie w WK sprzedaży pojazdu to szukanie na siłę problemów, np. w przypadku mandatów czy kradzieży paliwa przez nowego właściciela itp. 🙂 Niepotrzebne nerwy. Sprawdź czy możesz u siebie zgłosić przez epuap to nawet nie wyjdziesz z domu i nie zobaczysz urzędnika. Ja tak zgłaszałem zbycie w grudniu ub. roku.
 9. Coś mieszasz. W drugiej generacji są silniki Renault Sce i Tce. Silnik mitsu był w generacji pierwszej i tylko w modelu Forfour. Ale jeszcze fajniejszy może być silnik od Brabusa 😆
 10. O którego pytasz, 1. czy 2. generacja? Jeśli pierwsza to jak ma być używany to imo tylko Smart Forfour. Nie jest to samochód jednorazowy w odróżnieniu od wersji dwuosobowej, bo to jest w zasadzie mitsu Colt poprawiony przez Mercedesa. Mój brat kupił jakiś czas temu i sobie chwali.
 11. Jak się zapasy tych klamek w Renault skończą
 12. Aygo na 15, a to chyba wyżej niż 29.
 13. Tego akurat nie pojmuję. Skąd to oczekiwanie wśród właścicieli EV, pewnie nie wszystkich, że im się prąd za darmo należy.
 14. W moim P107 mam średnie spalanie Lpg (z 8 tys. km) jest na poziomie 7,7 litra/100km. Jazda w 95% po mieście i w korkach, a od czasu do czasu wypad ekspresówką lub autostradą w odległości do 100 km od miasta. Jazda w większości w godzinach szczytu, bo dojazdy do pracy i w trybie pierwszy spod świateł . Instalacja sekwencyjna więc gazu powinien brać jakieś 20% więcej niż benzyny, czyli wychodzi, że benzyny brałby jakieś 6,5 l/100km.
 15. No to bardzo stary nie jest. Wygląda na jakąś wadę materiałową albo produkcyjną.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.