Jump to content

Marcinonyx1984

użytkownik
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  38m 20s

2 Followers

About Marcinonyx1984

 • Rank
  zielony listek

Profile Information

 • Name
  Marcin
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Raszyn
 • Car
  opel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skorodowany numer vin to droga przez: -Rzeczoznawcę -Wydział Komunikacji -Okręgową Stację Kontroli Pojazdów Najpierw rzeczoznawca musi wydać zaświadczenie o braku ingerencji "osób trzecich" w vin, potem kilka wizyt w wydziale komunikacji w celu uzyskania decyzji o nadaniu nowego numeru vin no i na koniec wizyta na okręgówce na nadanie nowego vinu i tabiczki znamionowej . Ja dostałem naklejkę , która odpadła po dwóch miechach. Ale laminarka pomogła. Ładnie brzmi ale urzędasy potrafią dać w kość.
 2. Czyli zamontowane prawidzłowo? Jeszcze prośba do właścicieli CCS o zdjęcie , ewentualnie podpowiedź. W mojej budzie po 700 w podłużnicy gwinty są m8 ,a jak Sportingu ? Blachę kupiłem od SC 1.1 i śruby były m10 .
 3. Tak jest dobrze . w stronę grodzi nie da rady bo poduszka wadzi o podłużnice
 4. Nie chodzi o poduszkę . Chodzi o blachę nad poduszka . Czerwona blacha
 5. Nie chodzi o poduszkę . Chodzi o blachę nad poduszka
 6. Witam wszystkich wkładam właśnie do po 700 budy 1.2 i mam problem bo nie pamiętam jak ma być zamontowana blacha do poduszki silnika. potrzebuje jakieś podpowiedzi , blacha jest z jednej strony okrągła i pytanie brzmi czy okrągłe do przedniego pasa czy do ściany grodziowej ?
 7. Kilka razy znajomy praktykował taką naprawę w ciężarówce , z bardzo mizernym skutkiem wytrzymało to kilka tysięcy. Naprawdę można to dokładnie pomierzyć, tylko trzeba umieć się posłużyć średnicówką. Powodzenia
 8. Takie tematu jak honowanie "home made" odradzam, pooglądajcie you.tube lub odwiedźcie zakład obróbki silników, wtedy będziecie wiedzieć że to bez sensu. Po pierwsze to pomiary, zamiast honownicy średnicówka - http://allegro.pl/srednicowka-zegarowa-18-35-x-0-01mm-czujnik-f-vat-i5325690304.html?reco_id=5bcfe11a-679f-11e6-a812-56847afe9799&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=9 Lub oddanie bloku do pomiarów i specjaliści powiedzą jaki jest stan i wymiar, wtedy podejmujemy decyzję co dalej. A teraz to takie klepanie baby pod dupie po omacku :-> tylko sie nie obrażajcie. No i jeszcze jedna rzecz którą wpoił mi pewien kierowca wyścigów górskich : " jak masz coś robić byle jak, to lepiej w ogóle tego nie rób!'' Pozdrawiam.
 9. Witam do sprzedania skrzynia biegów DSG 6biegowa o oznaczeniu PQS z 2013 roku ,po przebiegu 80 tyś km . Skrzynia z demontarzu na zamówienie indywidualne, niestety nie trafiła do nowego nabywcy z powodu kasacji auta. Skrzynia miała trafić do Skody Superb 2 generacji z 2013 roku z 2.0 TDI CR z napędem 4x4, Mechatronika nowa, łożyska półosi długiej nowe,olej po 1000km. Możliwość montarzu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. 515757013 Cena dla AK 3000,-
 10. Jeśli masz silnik który odpala to ustaw najpierw dół silnka na znak i sprawdż co z górą. Czy znaki do siebie czy na znaczki do dekla, były dwa rodzaje niezależnie od roczników a blokada to zwykłe szczypce Morsea. Tylko należy pamiętać żeby nie sciskać zbyt mocno.
 11. Witam jeśli tema t aktualny to sie dogadamy. Mam kombi w proszku jutro poszukam przelotki.
 12. Kilka razy mi się przytrafiło że się przegub wyciągnął i nie sciskał bierzni wewnętrznych łożyska, objawy podobne a no i okresowe strzelanie? w szczególności przy manewrach. A po tak rozsypanym łożysku czy sprawdziłeś suwmiarką czy piasta trzyma jednolity wymiar?
 13. Półośka w skrzyni się trzymie na sprężystym pierścieniu więc się wyważa np. łyżką do opon. Jeśli masz tzw. mokre przeguby wewnętrzne to trzy śrubki na 10 kluczyk (gwint m6) odkręcasz i wyjmujesz z obudowy skrzyni.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.