Skocz do zawartości

Następca Cromy .. od 99.990 zl


some1

Rekomendowane odpowiedzi

Na targach expo silesia zostal pokazany fiat (F)reemont oink.gif

Z gęby zupelnie jak nie fiat. Dotychczas ostatnia seria fiatow byla mocno okragla. Tu znow powrot do kantow. Siedmio osobowe bydle bez bagaznika wykonane jest jak na fiata przystalo. Czyli szalu nie ma wink.gif Za to siedzi sie jak u siebie, plastiki do przyjecia . Pod maska 170 konny traktor . Maska bez silownikow ( zabojcze koszty nauczką po stilo? ) . Myslę ze kto moze i chce to niech idzie obejrzec Live ( wystawa do jutra, wejscie 15 talarow + 15 parking) bo powszechnie wiadomo ze zdjecia klamia wink.gif

Kilka fotos :

Punto Spam Kuncik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, oglądałem, wymacałem zlosnik.gif

Na mnie samochód zrobił bardzo pozytywne wrażenie. Z zewnątrz widać, że to nie Fiat ale w sumie auto miłe dla oka. Wnętrze za to bardzo pozytywnie, deska mięciutka, boczki drzwi również. Bardzo dużo schowków, wnętrze wygodne i miłe dla oka. Ciekawy jestem jak to jeździ, narazie nie było jazd próbnych. Dla mnie osobiście jest jedno ale, auto jest za dużo jak na moje potrzeby i to jest jego największy minus. Poza tym Fiat się postarał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> To przecież Dodge Journey tylko ze znaczkiem Fiata. Ogladałem na TVN Turbo.

Przecież napisałem, że widać z zewnątrz, że to nie Fiat zlosnik.gif

Tak jest to Dodge z nowym wnętrzem, nowymi nastawami zawieszenia, lepszym wyciszeniem i silnikiem Fiata cool.gif

Robi naprawdę dobre wrażenie w przeciwieństwie do Dodga którego wnętrze było fatalne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mu z geby dobrze patrzy to sprawa indywidualna i bardzo subiektywna. Jeden lubi okraglosci inny kanciate taborety.

Jedyna wada ktora narazie znalezlismy z tomtomem to....

brak rolety z tylu sick.gif

Albo jedziesz w ukladzie 7os + brak bagaznika albo 5 os + duzy otwarty bagaznik no.gif

Chyba ze te wersje 5 osobowe maja rolete , ale jeszcze nie widzialem na oczy hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba ze te wersje 5 osobowe maja rolete , ale jeszcze nie widzialem na oczy

Amerykanie nie mają rolet .... to tylko europejski wymysł... więc tu pewnie nie będzie sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Amerykanie nie mają rolet .... to tylko europejski wymysł... więc tu pewnie nie będzie

az zem wzial i zadzwonil smile.gif

w znanym na slasku ganinexie bardzo mile i sympatycznie dowiedzialem sie ze NARAZIE nie mieli auta w opcji 5os i NARAZIE nie moga jednoznacznie sie wypowiedziec jak to wyglada.

Na chwile obecna w 7os nie ma ani w opcji ani w akcesoriach produktu pt "roleta".

No i wszystko bylo by git malina tylko pani sie z wrazenia telefon puscilo i polaczenie poszlo w peace d00 .. takze nawet nie zdazylem serdecznie podziekowac za mila konwersacje hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja sobie kupiłem "Motor" z testem tego wynalazku.... no i hamulce to dramat.... 44 metry z

> 100-tki do zera

Powiem szczerze - do mnie stylistyka tego auta kompletnie nie trafia. Zaznaczam przy tym, że nie jestem na to jakoś szczególnie wrażliwy, co widać chociażby po zakupie mocno kontrowersyjnej Cromy. Linia jest strasznie ciężka - masywne nadwozie z dość małymi okienkami, zupełnie jak w Chryslerze 300m - wygląda jak opancerzona limuzyna, dla mnie tragedia. Nigdy tego nie kupię, tak jak nie kupię: Merca (cyganie i nowobogaccy), BMW (dresy i gangsterka i nowobogaccy), VW i AUDi (wszystkowiedzący pan Mietek, wieśniacy i dresy). Jest to oczywiście tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie, gdyby ktoś chciał protestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a promcie bardzo Nowa Lancia Thema

no jezeli jest analogiczna roznica w srodku z 300m jak para amerykaniec i freemont , to jestem w stanie zaakceptowac ten troszke ucywilizowany i uglaskany grill na rzecz wlasnie wyposazenia.. a wlasciwie jego jakosci.

300m jako naprawde jedno z niewielu aut na rynku ktore bylbym sklonny kupic tylko i wylacznie za wyglad zewnetrzny ( czyli totalnie cos odwrotnego do tego co robie "zazwyczaj") . Zawsze podchodze do auta ze z zewnatrz to moze byc i zielone w czerwone grochy byle w srodku bylo okey - w koncu siedze za kierownica a nie 20 m za/przed autem. A to bydle amerykanskie robi u mnie wyjatek ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest burakowozem, szczególnie z moim kolegą "prezesem" za kierownicą! Zdania nie zmienię!

a wez na probe kolege wsadz do poloneza.. hmm.gif Zaobserwuj co sie bedzie dzialo z syndromem buraka biglaugh.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no jezeli jest analogiczna roznica w srodku z 300m jak para amerykaniec i freemont ,

Lancia będzie oparta co prawda na 300c, a nie 300m ale wygładzone linie rzeczywiście wyglądają troszkę lepiej,

żeby tylko cena była bardziej przystępna, to będziemy mieć na ulicy więcej ładnych samochodów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> A ja sobie kupiłem "Motor" z testem tego wynalazku.... no i hamulce to dramat.... 44 metry z

> 100-tki do zera

pojawil sie konfigurator na stronie fiata i za doslownie "pincet" mozna dobrac w wersji 5 os. "oslone przestrzeni bagazowej" hmm.gif

dla tych do chca wirtualnie posiedziec w remoncie :

http://www.fiat.pl/freemont/360/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dwa razy ten samochód i poza tym, że jak na moje potrzeby jest duży to trudno się przyczepić do niego.

Wnętrze jest wykonane z dobrych materiałów, bardzo przyjemne i wygodne. Fajny jest system z dotykowym panelem do sterowania wszystkimi funkcjami w samochodzie, można np zablokować sterowanie klimą dla tylnych siedzień gdy dzieciaki zaczynają za dużo kombinować. W ogóle masa schowków i mnóstwo przydatnych gadżetów jak choćby lusterko do obserwacji tylnych foteli. Bardzo ciekawa propozycja na rynku cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzialem w nim bez kluczykow, wiec ciemnosc na panelu..

absolutnie pasuje mi wszystko w tym aucie.. balem sie o ta rolete z tylu , moze gdzies uda mi sie to obejrzec na zywca. Jedyne do czego mozna sie przyczepic to fakt ze w konfiguratorze nie ma co wybrac.. bo juz auto ma standard tak podniesiony ze w sumie nie ma co dorzucac. A taka polityka winduje cene gdzie w kraju w ktorym fiat jako marka pokutuje jeszcze wizja auta z niskiej polki wg mnie to strzal we wlasne kolano.

Suma sumarum szykuje sie swietne autko na rynku wtornym bo nie sadze zeby w ciagu 3 lat wszyscy polacy stwierdzili ze fiat jest lepszy od vw w tedeiku i cena zacznie "trzymac" poziom 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.