Skocz do zawartości

Po czym poznać oryginalne nadkola plastikowe??


deltabox

Rekomendowane odpowiedzi

> Jest na nich wybite logo fiat lub ricambi?? Muszę zakupić komplet na przód. Na allegro są po 30zł

> używki niby oryginalne, ale wolałbym zadzwonić i się upewnić.

Nigdy nie było oryginalnych nadkoli do sc/cc, ewentualnie były krótkie na tył, fiat nigdy nie produkował nadkoli plastikowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie było oryginalnych nadkoli do sc/cc, ewentualnie były krótkie na tył, fiat nigdy nie

> produkował nadkoli plastikowych...

nówki z salonów w 1993 i 1994 mogły mieć zarówno tylne jak i przednie nadkola, tam samo błotochrony, tylne w standardzie, domawiało się tylko na przód.

Jeśli chodzi o nadkola to plastik oryginałów był koloru czarnego taki mocny ciemny, (od środka naklejana była znajoma naklejka FIAT/LANCIA), wykonane były ze sztywnego plastiku, nie taki jak dziś robią mięki. Mam do dziś osłonę pod alternator (kosztwała kiedyś majątek 165zł). Kupiłem kilka lat temu zamiennik polskiej produkcji (ze względu na złamane ucha od trzymaków do zderzaka), różnice widać tak jak napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nówki z salonów w 1993 i 1994 mogły mieć zarówno tylne jak i przednie nadkola, tam samo

> błotochrony, tylne w standardzie, domawiało się tylko na przód.

> Jeśli chodzi o nadkola to plastik oryginałów był koloru czarnego taki mocny ciemny, (od środka

> naklejana była znajoma naklejka FIAT/LANCIA), wykonane były ze sztywnego plastiku, nie taki

> jak dziś robią mięki. Mam do dziś osłonę pod alternator (kosztwała kiedyś majątek 165zł).

> Kupiłem kilka lat temu zamiennik polskiej produkcji (ze względu na złamane ucha od trzymaków

> do zderzaka), różnice widać tak jak napisałem.

Moj 1993 takie ma ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem, jak twierdzi właściciel oryginalne nadkola, ale niepokoi mnie jedna rzecz. Czy na prawym nadkolu jest taki wywietrznik co ma nim powietrze uciekać z wentylatora?? Bo w zamienniku miałem, a w oryginale nie pamiętam, zobaczy ktoś u siebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dostałem, jak twierdzi właściciel oryginalne nadkola, ale niepokoi mnie jedna rzecz. Czy na prawym

> nadkolu jest taki wywietrznik co ma nim powietrze uciekać z wentylatora?? Bo w zamienniku

> miałem, a w oryginale nie pamiętam, zobaczy ktoś u siebie??

w Cinquecento na 100% nie ma i nie było żadnych otworów niezależnie oryginał/zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dostałem, jak twierdzi właściciel oryginalne nadkola, ale niepokoi mnie jedna rzecz. Czy na prawym

> nadkolu jest taki wywietrznik co ma nim powietrze uciekać z wentylatora?? Bo w zamienniku

> miałem, a w oryginale nie pamiętam, zobaczy ktoś u siebie??

mam swoje CC od nowości i też z fabryki wyjechał z nadkolami

na nadkolu od strony pasażera (przy chłodnicy) jest taki ponacinany prostokąt / żaluzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.