Skocz do zawartości

Pytanko o sworznie i lampę


stepien2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Musze wymienić sworznie wahacza(mam wersję wymienną) ktos coś poleci co wytrzyma więcej jak rok? Do tej pory wahacze wymieniam średnio co roku niezależnie od firmy, a jeżdżę ostrożnie.

Druga sprawa okazało się że lampa przód jest do wymiany, na wiadomym portalu są używki od 150 do 250 i w górę lub zamiennii za 185-190 tylko nie bardzo wiem w którym kierunku iść.

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm z zamiennikami to chybil trafil , mozesz miec tak ze z firm tyc lub depo trafisz na dobrej jakosci egzemplarz lub nie frown.gif ja nie trafilem na depo z wygladu lampa ok, ale juz poswaiata (odblysnik) jaki daje to no.giffacepalm%5B1%5D.gif dlatego rozkleilem je i we komplecie l+p wymienilem odbysniki z lamp org AL, teraz roznica znaczna grinser006.gif

mozesz poszukac Magneti marelli ale beda kosztowac 250-350/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Musze wymienić sworznie wahacza(mam wersję wymienną) ktos coś poleci co wytrzyma więcej jak rok?

ja obecnie kupiłem na testy sworznie Mooga, liczę na wyższa trwałość niż tych z TRW.

> Druga sprawa okazało się że lampa przód jest do wymiany, na wiadomym portalu są używki od 150 do

> 250 i w górę lub zamiennii za 185-190 tylko nie bardzo wiem w którym kierunku iść.

jak wymienić tylko jedną stronę będzie widać różnice, jak masz czas to poluj na allegro na nówkę oryginał. Ja w zeszłym roku kupiłem nówki w cenie zamienników z Depo.

> Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Musze wymienić sworznie wahacza(mam wersję wymienną) ktos coś poleci co wytrzyma więcej jak rok?

> Do tej pory wahacze wymieniam średnio co roku niezależnie od firmy, a jeżdżę ostrożnie.

> Druga sprawa okazało się że lampa przód jest do wymiany, na wiadomym portalu są używki od 150 do

> 250 i w górę lub zamiennii za 185-190 tylko nie bardzo wiem w którym kierunku iść.

> Pzd

Gdzie jezdzisz, albo jak ? Stilo jest moim pierwszym Fiatem gdzie zapomniałem o zawieszeniu!!!Zmienłem jeden wachacz na 137km i 2 duze tylne tuleje na 220km. Teraz ma 250km i zero luzu ...oby tak dalej. Jak miałem Tipo, Mare, Bravo to zmienialem częsci co kwartał.

Co do lampy to warto czekac na okazje , ja kupiłem nowe ory. 2 sztuki w cenie jednej uzywanej, ale jak czas goni to polecam uzywane w dobrym stanie.

Najlepsze są żarówki oryginalne te od pozycji ...juz chyba 2 rok jezdże i nie spaliła sie zadna , a wszystkie inne kupowane na stacjach bezynowych wytrzymywały kwartł , a wiadomo jak z wymiana !!!Lampy kupiłem z żarówkami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To słabiutki ten waCHacz.Wytrzymał tylko 137 km?

> U mnie wahacze wytrzymały znacznie dłużej,np.lewy ok 220 kkm.

To jak wy jeździcie? Staram się omijać dziury nie zapieprzać tam gdzie asfalt nierówny a mimo to i tak wymieniam co roku.

Co do sworzni zamówione TRW po chyba 40 pln od sztuki. Co do lampy będę polował na oryginał.

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.