Skocz do zawartości

GP Brazyli


r1sender

Rekomendowane odpowiedzi

Verstapen musiał mieć ustawiony bolid pod deszcz - jechał wbrew fizyce ;]

Za to Ferrari postawiło na suchy wyścig :no:

ferrari faktycznie lipa :(

dzięki deszczykowi przynajmniej szanse się wyrównały lekko, nie tylko najmocniejszy silnik się liczył :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za to Ferrari postawiło na suchy wyścig :no:

 

czy ja wiem, popatrz jaka była przepaść BUT - ALO, zwyczajnie opony i bolid w zestawieniu nie dawały rady tak dobrze jak to miało miejsce w Mercu czy RBR.

 


najciekawszy wyścig sezonu :oki:

no nie bardzo, może sama końcówka, ale też bym tak nie napisał, bo ogólnie wyścig, dzięki czerwonym flagom, był mocno chaotyczny.

Podsumowanie HAM, że na koniec warunki były gorsze niż na początku ładnie oddają niezdecydowanie jakie panowało w kontroli wyścigu.

 


Verstapen miłe zaskoczenie :oki:

 

musiał mieć inaczej ustawiony bolid, bo nie wierzę aby był tak genialny ;] ale przyjemnie się to oglądało. Szkoda tylko tej decyzji RBR o przejściowych oponach. Po pierwszej próbie miałem nadzieję, że pójdą po rozum do głowy i już tego próbować nie będą, wtedy VES przy tych ustawieniach dałby fajne widowisko z HAM, bo na bank byłoby gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig ciekawy  :oki:

 

Ves  ( choć za bardzo go nie lubię ) genialnie jechał, to się nazywa czuć bolid. Gdyby nie zmiana opon na przejściowe kto wie jakby było... łącznie z kolizją Ves vs Ros lub ves vs Ham  :phi: wtedy chyba by go ukamieniowali. 

 

Nie wiem jak Ferrari ale Vettel zawsze potrafił jeździć na mokrym a tu kaszana, ogólnie sezon nie dla niego w stosunku do Raikkonena. Wątpie żeby Fin aż tak się poprawił... za to wydaje się że Niemiec jest bez formy i to jest powód jego marudzenia i frustracji, obraził już chyba prawie wszystkich kierowców  8]

 

Pewnie się mylę ale czuję że Rosberg nie wywalczy majstra, coś się wydarzy  :chipsy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.