Jump to content
Sign in to follow this  
Mr_Hyde

225/45/17/ 1500ZŁ

Recommended Posts

Witam
Muszę kupić komplet opon zimowych w rozmiarze 225/45/17. Chciałbym opony nowe, za max 1500zł za 4 szt. Co wybrać w tej kwocie:hmm:?

Nie szalalem, kupilem Debice Frigo HP2 w rozmiarze 225/55/17. Jezdze na nich od 2 tygodni i do normalnej jazdy nadaja sie.

Zima, w sniegu mam nadzieje beda jak dawne frigo.

Dołączam sie do pytania co wybrac. Ja na chwile obecna rozwazam Sava Hp2 o wspolczynnikach CC przy indeksie H lub Nexena Winguarda 2 calkiem dobrze wychodzi w testach lepiej niz Sava, Debica i porownywalne marki. Ma ktos doswiadczenia z nimi ?

4 godziny temu, trzepol napisał:

Dołączam sie do pytania co wybrac. Ja na chwile obecna rozwazam Sava Hp2 o wspolczynnikach CC przy indeksie H lub Nexena Winguarda 2 calkiem dobrze wychodzi w testach lepiej niz Sava, Debica i porownywalne marki. Ma ktos doswiadczenia z nimi ?

Sprawdź czy ta Sava HP2 nie jest bliźniakiem Dębicy Drogo HP2, jak jest to jej nie bierz.

Na @HanYsowym Black ice 5 letnie Sava S3+ są o niebo lepsze od nowek opon wspomnianej wyżej Dębicy Frigo hp 2.

Edited by ZUBERTO

Raczej nie to samo bo patrzac na wspolczynniki z etykiety to sava przy indeksie H ma CC a Debica EB, Sava z indeksem V ma  CB. Kwestia czy te wspolczynniki cos w rzeczywistosci znaczą.....

Debica patrzac na testy jest dobra na duzym sniegu ale na mokry slabiutka, a takie reczej mamy zimy.....Nexen wypada lepiej i jak narazie ide w jego kierunku.

2 godziny temu, trzepol napisał:

Raczej nie to samo bo patrzac na wspolczynniki z etykiety to sava przy indeksie H ma CC a Debica EB, Sava z indeksem V ma  CB. Kwestia czy te wspolczynniki cos w rzeczywistosci znaczą.....

Debica patrzac na testy jest dobra na duzym sniegu ale na mokry slabiutka, a takie reczej mamy zimy.....Nexen wypada lepiej i jak narazie ide w jego kierunku.

Na szybkiego, w telefonie, bieżniki wydają się takie same.

Ja właśnie liczyłem na ten śnieg i się przeliczyłem.

sorki za odkop

poszukuję oponek w rozmiarze 225/45/17 jeździ ktoś na Hankook Winter i*cept RS2 W452 bo poszukuję tak jak w temacie

Edited by cobratw