Skocz do zawartości

Auto po 2009r pod lpg


Cezarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znajomy rozgląda sie za autem nadającym się pod LPG od 2009r w górę budżet jaki posiada to 30tys . Najlepiej żeby miało od 130 koni i więcej żeby jakoś w miarę się odpychalo a nadwozie jakie by chciała to kombi, ewentualnie jakiś minivan co mogli byście polecić.. 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamerykanskie wersję golf/jetta/passat miały wolnossące 2.0 115 KM lub 2.5 170 KM do chyba 2015/2016 roku. 

Kupiłem taką jette kombi 2.5 w automacie (nie dsg) z 2013 roku za 19k zl. Koszt naprawy ~4k zł samemu w garazu (części w kolorze: zderzak, maska, błotnik)

Gaz założony i śmiga, polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ccLot napisał:

Hamerykanskie wersję golf/jetta/passat miały wolnossące 2.0 115 KM lub 2.5 170 KM do chyba 2015/2016 roku. 

Kupiłem taką jette kombi 2.5 w automacie (nie dsg) z 2013 roku za 19k zl. Koszt naprawy ~4k zł samemu w garazu (części w kolorze: zderzak, maska, błotnik)

Gaz założony i śmiga, polecam. 

Daj zdjęcie jak Jetta Kombi wygląda, identyko jak Golf Kombi tej samej generacji?

Ten silnik 2.5 nadaje się do czegokolwiek? To R5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie golf 6 variant/kombi na Europę, wszystko pasowało p&p.

Silnik 5 cyl  170 KM, ~8s do 100. Raczej nie ma co się tam popsuć, prosty do bólu. 

Naprawdę fajnie to jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 28.02.2018 o 19:33, ccLot napisał:

To jest dokładnie golf 6 variant/kombi na Europę, wszystko pasowało p&p.

Silnik 5 cyl  170 KM, ~8s do 100. Raczej nie ma co się tam popsuć, prosty do bólu. 

Naprawdę fajnie to jeździ.

Dokładnie

Oglądałem taką http://allegro.pl/show_item.php?item=7226490754#fcee91aef6

Nawet mocno nie walnięta była

ccLot priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.