Skocz do zawartości

P407


PawelWaw

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałeś chyba jeden z najtańszych egzemplarzy z tego rocznika. Więc nie spodziewaj się cudów. Zobacz ile takie kosztują w Niemczech: https://www.mobile.de/pl/samochod/peugeot-407/vhc:car,ms1:19300_17_,frn:2004,frx:2004,ful:diesel,dmg:false,rdv:true,vcg:

 

A tu niby sprowadzone, opłacone, wliczony zysk handlarza i jeszcze do negocjacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam ale przebieg wygląda na większy niż te 218 kkm. Moje 407 ma ~214 kkm przy czym kierownica nie jest wogóle wytarta, jedyne przetarcie jakie mam to na drążku zmiany biegów ale to tylko miejscowe a nie cała gałka obrana ze skóry jak na foto z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2018 o 14:04, PawelWaw napisał:

To chyba  niezniszczalne auta i nic sie w nich nie psuje ?

 

Odważne założenia robisz, że jeden z najtańszych z rocznika 14 letni diesel się nie psuje i jest niezniszczalny. Gdyby tak było, to nowe auta nie miałyby racji bytu a każdy by jeździł 14 letnim tanim francuzem. Samochód sam w sobie fajny, wygodny do jazdy, silnik żwawy i oszczędny. Przy oględzinach należałoby zwrócić uwagę na drobnostki, które mogą okazać się kosztowne, np. przy z nawiewów nie leci jedną stroną ciepłe drugą zimne powietrze itd. bo ta wspomniana usterka jest dość kosztowna (trzeba zrzucać deskę). Przyjrzałbym się dobrze papierom, czy czasem coś nie przysztukowane, swego czasu był na śląsku komis o którym było głośno, jak kupowali auta na szrotach a dorabiali briefy, potem starosta cofnął decyzję i ludziom pozostawały pomniki na podwórkach.

Generalnie wzmóc mocno czujność bo pojazd tani jak za rocznik/opisywany stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



...jedyne przetarcie jakie mam to na drążku zmiany biegów ale to tylko miejscowe a nie cała gałka obrana ze skóry jak na foto z oferty.


Gałka skrzyni to nie jest reguła. Ja u siebie przy przebiegu 100k postanowiłem "zakonserwowac" jakimś preparatem z gliceryną. Niestety po tym zabiegu rozlazła się zupełnie.


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.