Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

gumcio

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez gumcio

  1. Astra J - fatalny automat 6t40. Remont. 10-12 kzł.
  2. Ja miałem a14net z 6t40 i przy 75 kkm już zaczęły się przeciągania i poszarpywania. Jak olej dynamicznie zmieniałem przy 48 kkm to zamiast czerwony był bardzo brązowy i przypalony. Falisty pierścień zespołu sprzęgieł szlak trafia i rozsypuje się na części. Podobno TTTM. Generalnie już nigdy więcej nie kupię małego turbo Pb do dużego i tym bardziej ciężkiego auta.
  3. Automaty też kiepskie i kosztowne w naprawie.
  4. Cała plastikowa zabudowa po lewej i prawej stronie ta z nadkolem.
  5. ASO Tylko z boczkami w bagażniku od razu wiedzieli o co chodzi , bo tylko zerkneli i od razu zamówili te wzmocnione jak by nie można od fabryki takich wypuszczać. Tak to faktycznie masakryczny serwis, ale co się dziwić jak max pół roku mechanicy pracują i następni. .
  6. Żeby nie było, żonki Ravka ma w tej chwili 22kkm i te wszystkie "przyjemności" w czasie tego przebiegu. Mam nadzieję, że teraz nic już nie wyskoczy, bo gwarancji zostało już tylko ponad rok .
  7. Tak, obecna gen. 2020
  8. 7 wizyt to po kolei element w sumie prawie całego zawieszania z przodu. Stuki na poprzecznych nierównościach. Ostatecznie okazało się wadliwe górne mocowania amortyzatora. 3 wizyty to przybywanie oleju przy jeździe czysto miejskiej - w końcu wymiana softu - jak ręką odjęło ale niestety minimalnie spalanie wzrosło około 0,5 l ( do przeżycia), poza tym wymiana poszycia fotela kierowcy pruła się nitka, wymiana boczków na wzmocnione w bagażniku, bo te fabryczne po prostu rozlazily się na boki tworząc szczelinę , że rękę można było włożyć [emoji54] ( uprzedzając - bloczków betonowych nie woziłem). Ktoś może powiedzieć , że przecież przesadzam - może i tak ale Honda przyzwyczaiła mnie w takim razie do komfortu tzw. Św.spokoju...
  9. Zastanowiłby się czy aby na pewno Japoniec... Te obecne może napęd jest ok, natomiast jakość wykonania nie odporność nawet śladowa na rudą i niedopracowania powodują spory zawód. Żonka ma nową RAV4 h i 13 razy w ciągu 2 lat było auto w serwisie. Fatalna wręcz jakość wykonania i uzyte plastiki potęgują odrazę. Porównuje z innym autem z garażu tj. accordem, z którym nie mogę się rozstać i chyba nie chce - to jest japoniec z krwi i kości. Żadnych awarii od nowości przez 210 kkm... Konserwa oczywiści zrobiona na bogato. Takie chyba czasy że trwałe i dobrze nikomu się już nie opłaca, zostały tylko slogany. .
  10. Na Dustera diesla mam właśnie czekać 8 msc... a haczyk jest też taki, że może zmienić się cena końcowa, chyba że sprzedawca mnie wkręcał na wałek.
  11. Duster do odbioru za 8 msc od złożenia zamówienia, a przemysł motoryzacyjny "nie wyjdzie na prostą" bo już mu nawet nie zależy, będzie się trzymał, że wszytko na potęgę drożej i "bierzta bo reszta " . Zmawiają się sprzedawcy warzyw na rynku/targu w sprawie cen a co tu się mówić o koncernach...
  12. W moim przypadku dealer przedłużył gwarancję pisemnie o czas od pierwszej rejestracji do mojego zakupu. Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
  13. gumcio odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    Nie raz już się odgrażali, że opel będzie marką premium...jak widać już pierwsze kroki podjęte - cena. Hehe... Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
  14. Dodałby do tego,że co najmniej połowa tych ludzi w peletonie korzysta szerokopojecie z pojęcie z telefonu i traci czujność płynnej jazdy.
  15. Autotesto może na przykład.
  16. Pewnie z lawety spadł... I robili cuda.
  17. No to już wiem dlaczego Toyota nie ma skrupułów petować zwykłych klientów zwykłych samochodów... My dopiero walczymy 3 m-ce. W związku z brakiem przestrzegania fundamentalnych procedur serwisowych co bezpośrednio przyczyniło się do faktu uszkodzenia przez SERWIS naszego samochodu (stłuczka na mieście). Nie wyrażałem zgodny na jazdę testową na protokole przyjścia auta do serwisu. ASO Toyota finalnie oddało mi uszkodzone auto przekazując informację, że mogę sobie naprawić w każdym autoryzowanym serwisem Toyoty - czy to nie bezczelność ? - proszę samemu ocenić. Zaproponowano mi również, że auto może zostać odkupione za 112 tys. zł a ja mam sobie dołożyć i skorzystać z ich propozycji na nowe auto za 139 tyś i wtedy będę miała ponownie nowe bezwypadkowe RAV4.
  18. GM 6T40/45 też by nie kupił a to hydrokinetyk (klasyczny automat).
  19. Praktycznie dożywotnio w układzie Hybrydowy. Pierwsze Priusy dobijają do 1 mkm na jednym napędzie.
  20. Przy przebiegu 60 kkm wymieniłem prawy na TRW, teraz auto ma 225 kkm. - puki co nic nie stuka. Jest nieźle. (lewy wymieniałem też na TRW przy około 90 kkm). Ja polecam, robota taka sama jak przy tańszych + geometria, warto sobie to policzyć.
  21. gumcio odpowiedział bas na temat - Stilo
    Kupiłem z aparat.pl. Na kartonach jest przyklejone info o 5 latach gwarancji. Będę na dniach walczył z wymiana. Mam już pocięte kątowniki tylko muszę załatwić dłuższy dyszel aby cała rodzina usiadła przy zakładaniu nowej sprężyny . Wysłane z mojego LG-H502 przy użyciu Tapatalka
  22. gumcio odpowiedział bas na temat - Stilo
    Dzięki. Wysłałem zapytanie czy aby na pewno mają na stanie i zamawiam. PS. Wymieniałem kilka razy przy pomocy typowych chińskich ściągaczy ale po ostatnim razie kiedy jeden z ściągaczy katapultował się na wysokość 3-4 m przelatując przez ogrodzenie do sąsiada powiedziałem sobie "never again" i jutro jadę na złomowisko po kątowniki i pospawam takie cóś.
  23. gumcio odpowiedział bas na temat - Stilo
    Witam Odgrzeje temat. Chciałem kupić sprężyny D&D do JTD ale w necie nawet śladu po tej firmie już nie widzę, Ktoś wiec czy jeszcze gdzieś można kupić.? Dotychczas miałem KYV i Monroe i jedne i drugie pękają dość szybko.
  24. gumcio odpowiedział wjotek na temat - Opel
    Witam 1.4T daje możliwość ewentualnej instalacji LPG jakby co. 1.6 T to chyba już bezpośredni wtrysk i ten 1.4 T w Astrze K już też Apetyt na Pb oj mają spory. Zafirce to pasuje dieselek. pzd.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.