Zawartość dodana przez msikor
-
[e39] zdejmował ktoś przedni zderzak?
> nie, grubsza sprawa silnik padł? Od gazu
-
Przyrdzewiałe felgi stalowe do piast, czym zabezpieczyć ?
> smar miedziany idealnie zdaje egzamin
-
auto w leasingu a szkoda całkowita
> Zerknij w umowę - każdy leasingodawca może mieć inne warunki. w tym problem bo nie mam do niej dostępu
-
auto w leasingu a szkoda całkowita
Witam Tak jak w temacie, auto w leasingu, uległo wypadkowi i ubezpieczyciel stwierdza szkode calkowita i teraz pytanie auto wraca do banku i to on sprzedaje wrak czy klient musi wykupic auto od banku i sobie auto a raczej to co po nim zostalo sprzedaje sobie
-
Kontrolki e 39
> bo te zegary sa od starej serii, w nowych swieci sam symbol a nie caly kwadracik a to chyba ze tak
-
Kontrolki e 39
> http://images30.fotosik.pl/21/ceed30f894c6b5camed.jpg ze niby co to wnosi do naszej rozmowy...? poza tym ze od zużycia klocków jest czerwona w zał. a w e46 jest żółta
-
RAv4 / Grand Vitara / ???
> właśnie wróciłem z przejażdżki i wyprzedziłem dwóch takich co mieli fun z jazdy 30/h , jeden > nawet próbował przyspieszyć ale szybko popuścił w pampersa... > Reasumując, imho fun z wysoko postawionego 4x4 jest lepszy > No ale to moje zdanie, każdego bawi co innego. sprobuj to zrobic jeszcze raz latem np na kretej drodze
-
Kontrolki e 39
> Masz rację. na pewno w e46
-
Nowa Octavia czy Golf a może...?
> moze dla Ciebie. ja nawet 10 tys nie robie, ale jak mam miesięcznie wydać 200 lub 400 pln, to wole > jednak te 200.... chyba logiczne? Zapomniał sobie kolega dodac ze przy zakupie nowego diesla trzeba minimum 10 tys zł dołożyć... kiedy zaczniesz "zarabiac" przy przebiegu 10 tys km rocznie...
-
Nowa Octavia czy Golf a może...?
> Masz 100% racji Kolego, przeoczyłem ten fakt. Także auta w podstawie z 1,2 TSI najsłabszym kosztują > podobnie, ale z 1,4 140KM Golf tylko jest w pakiecie Comfortline za 75tys. a Octavia od 68,800 > ale w niższym standardzie wyposażenia. Czy ten silnik 1,4 140KM jest godny polecenia? Nie wiem czy 1.4 jest godny polecenia... Ale jezdzilem troche OII FL z 1.4 122KM i bylem pod duzym wrazeniem jak ten silnik daje rade Przy 100 km/h ma 2 tys obrotow i poza tym ze cisza w kabinie to pali tyle co diesel Np trasa Krakow - Zakopane i spowrotem komp pokazywał spalanie 5l
-
Nowa Octavia czy Golf a może...?
> A jak ktoś lubi diesle? To też będziemy mu wciskać benzynę, bo "za mało jeździ"? To może od razu > ustawowo ograniczmy prawo do zakupu diesli? kto bogatemu zabroni...
-
Nowa Octavia czy Golf a może...?
> W Golfie też jest opcja 140KM ale kosztuje 75tys. na dzień dobry bardziej mi chodzlo o to ze w Octavi III nie ma juz 1.4 122 KM
-
Nowa Octavia czy Golf a może...?
> A co 1,4 TSI i jego 122Ps będą o niebo lepsze? Teść jest po 60-tce w Octavi 1.4 ma teraz 140KM
-
Gdyby ktoś chciał kupić nowe BMW 1
> Znaczy nieosiąglany do tej pory rabat na nowe BMW > 1,6 to napisz jaka cena... może być na priv
-
Skoda Octavia ll 1.6 MPI + LPG - jakie alternatywy?
> Duże różnice są w autach przed i po lifcie na przełomie 09/10 r? Srodek jest identyczny różnica jedynie na zewnatrz w wygladzie
-
Octavia III cennik PL
> "Szczegóły na skoda-auto.pl/twinpower" -- zgłos to do Skody ze im strona nie bangla
-
Dodatek do Diesla
> do paliwa by bylo najlatwiej to raczej ten pomysł koledze nie wyda ale może ktoś coś ciekawego napisze
-
Dodatek do Diesla
> Napisał przecież że nie CR tylko PD doczytałem i edytowałem
-
Dodatek do Diesla
> moze mixol? do auta z CR to raczej nie jest dobry pomysł a i do zwykłego też bym nie ryzykował
-
Dodatek do Diesla
> Coś konkretnego jest co można zastosować na łopatki turbiny , mam wrazenie ze sie zaczynaja > przycierac , co mozna dolac sprawdzonego by nie demontowac turbiny ?? > mowimy o aucie z PD jakby mialo to znaczenie przez turbo idzie ze tak napisze "powietrze" a smarowane jest olejem to że się tak zapytam do czego kolega chce czegoś dodać...?
-
Octavia III cennik PL
> Nie sprawdzałem, pamiętam, że były jakieś problemy i się wycofali jak tak ciężko to proszę KLIK KLIK
-
Octavia III cennik PL
> Zakładali, ale się szybko wycofali. (?) nieeee... w cenniku cały czas jest
-
Octavia III cennik PL
> lipa > same tsi. lpg nie załozysz chyba ze 5 generacja potanieje... > szkoda ze nie ma zwyklego 1.6 hmmm... a koledzy powiedzą mi skąd wiedzą ze lpg nie będzie... bo w OII FL do tsi zakładali oryginalnie gazownie z tym ze do 1.4 tsi 122KM czy ten silnik z OIII 1.4 tsi 140KM dużo sie rózni od tego 122KM
-
Jazda bez ładowania...
> Witam. > Padł mi dziś pasek osprzętu (się bezczelnie wziął i zerwał), auto zaplumkało komunikatem, zapalił > się akumulatorek w zegarach, ot standardzik. > Do pracy dojechałem bez ładowania (jakieś 4km), potem auto postało prawie 8h, pasek kupiłem, ale > nie zdołałem go założyć samodzielnie. Więc z sercem w gardle, odpaliłem (dość żwawo zakręcił) > i pojechałem do domu (5km). > Tak się zastanawiam - czy aby słusznie się stresowałem? O ile o starych dieslach wiem, że im prąd > to w zasadzie tylko do rozruchu i świateł potrzebny, o tyle mój to już nowa epoka, > commonraile, komputry, cuda wianki. > Ile Wam się zdarzyło ujechać na samym aku? > Pozdrawiam pad alternatora, jazda bez swiatel, dystans 100 km
- Będe miał BMW.....