Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kwa

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kwa

  1. kwa odpowiedział luccass na temat - Zrób to sam
    Jestem w szoku! Mam od 17 lat zmywarkę Candy i nigdy nie myłem filtra. Nie wiedziałem, ze trzeba. Chyba najwyższy czas przeczytać instrukcję.
  2. kwa odpowiedział luccass na temat - Zrób to sam
  3. Nawet wiecej niż max.
  4. kwa odpowiedział Josyp na temat - Zrób to sam
    Jeśli w piwnicy pojawia się woda, to należy podwinąć nogawki...
  5. kwa odpowiedział Mirswi na temat - Zrób to sam
    Odstosunkuj sie łaskawie od userów 70+.
  6. Ja mam w domku letniskowym. Wszystko ok.
  7. A co się zmieni po tych 90 dniach? Co się w ciągu nich wydarzy?
  8. kwa odpowiedział kwa na temat - Francowate
    Zmieniam tylko trzy pierwsze informacje: Minęło siedem lat od zakupu. Wróciłem z przeglądu po 7 latach. Przebieg 45000 km. A dalej, jak wyżej.
  9. Przegub?
  10. kwa odpowiedział Camel na temat - Zrób to sam
    Laremid. tylko Laremid...
  11. kwa odpowiedział zzzz na temat - Zrób to sam
    Jeśli nie są wielkie, to najlepiej watą i śliną. To nie jest żart.
  12. kwa odpowiedział kwa na temat - Francowate
    Wszystkie lampy są na razie hydrofobowe. Nie uzbroiłem Elizy w instalację LPG, bo przy moich przebiegach to byłby gaz (znaczy luft-) interes. Felgi mam stalowe, ale ich brzydotę trochę maskują kołpaki, które chyba były założone w salonie.
  13. kwa odpowiedział kwa na temat - Francowate
    Minęło pięć lat od zakupu, więc pora na kolejny bilans. Właśnie wróciłem z przeglądu technicznego po 5 latach. Przebieg 29000 km. Przegląd zaliczony. W międzyczasie nic się nie zepsuło, co mnie utwierdza w przekonaniu, że zakup c-elysee był dobrym wyborem. W trakcie eksploatacji bagażnik się nie zmniejszył ( wciąż 510 l), silnik nie osłabł ( ciągle 115 KM), więc chyba nie ma powodu do narzekań. A cena rynku wtórnym nieustająco rośnie...
  14. kwa odpowiedział rwIcIk na temat - Zrób to sam
    Ja robię dokładnie tak samo.
  15. Walczyłem z tym ustrojstwem w swojej baterii (takiej ze średnio-niskiej półki), niestety bezskutecznie. Od producenta dostałem info, że ten element nie figuruje jako część zamienna. Oringi też nie. Udało mi sie kupić taką głowiczke na allegro, ale to był jakiś gówniany produkt i po niezbyt długim czasie znów ciekło. Najpierw kropelkami, potem stróżką. Cieknie do teraz . Przyzwyczaiłem się...
  16. kwa odpowiedział Fili_P na temat - Zrób to sam
    Oto mój Spartamet:
  17. kwa odpowiedział Fili_P na temat - Zrób to sam
    Mam takiego Spartameta, z silnikiem Sachs. Fajna zabawa. Można odzieżą stylizować się na lata 60. lub 70. Jeździ to wystarczająco szybko.
  18. Nie wiem, czy klej, jaki by nie był, jest dobrym rozwiązaniem, bo zawsze zostają po nim ślady i najczęściej trudno go usunąć. Ja używam masy klejącej (np. takiej z EMPIK-u, w kostkach). Adhezja jest moim zdaniem wystarczająca, a można zawsze wazon przestawić w inne miejsce czy zdemontować do mycia.
  19. kwa odpowiedział kwa na temat - Francowate
    Końcówka roku to czas bilansów, więc ja dodam swój skromny, dotyczący C-elysee. Przez ponad trzy lata przejechałem prawie 18000 km. Jak na razie bez usterek i awarii. Był to więc chyba dobry wybór... I wnuka przewoziłem w siedziku i bagaże... Odpuściłem sobie nawet praegląd gwarancyjny, no bo co niby w takim samochodzie może się zepsuć...
  20. kwa odpowiedział kwa na temat - Francowate
    Ja właściwie też prawie taki dystans pokonuję rocznie piechotą (mieszkam w centrum miasta)... Ale Eliza przydaje się na wyjazdy wakacyjne i zakupowe (rzadko). Pewnie ktoś, kto będzie ją ode mnie kiedyś kupował, w taki przebieg nie uwierzy...
  21. kwa odpowiedział kwa na temat - Francowate
    No, zbliża się koniec roku i mam przejechane przez blisko półtora roku prawie 6 kkm. Wciąż nic się, odpukać, nie zepsuło., więc Eliza to chyba dobry samochód... kwa
  22. kwa odpowiedział kwa na temat - Francowate
    To najpewniej prawda, ale samochód służy mi głównie do wyjazdów na wakacje. Mieszkam w centrum miasta, do pracy mam niedaleko, żona jeździ tramwajem... Pewnie taniej byłoby wynajmować jakiś samochód na wakacje, ale tkwi we mnie jeszcze jakiś motoryzacyjny atawizm... kwa
  23. kwa odpowiedział kwa na temat - Francowate
    Zrobiłem "już" Elizą ponad 1200 km. Dotychczas nic się (odpukać) nie zepsuło, wie chyba zakup udany... Oby tak dalej... kwa
  24. kwa odpowiedział kwa na temat - Francowate
    No i kupiłem C-elysee. Dobrze zrobiłem, czy źle - czas pokaże. Mam nadzieję, że jakby co, to będziecie mi pomagać. Pozdrawiam wszystkich cytryniaków. kwa
  25. kwa odpowiedział kwa na temat - Francowate
    Tak zrobiłem, tzn. popatrzyłem i nawet odbyłem jazdę próbną (C-e przejechałem się już wcześniej). Jeździ to Baleno całkiem żwawo, za kierownicą jest dość wygodnie, ale moja żona twierdzi, że czuje się w nim trochę jak w pudełku. C-e jej zdaniem oferuje większy komfort (przy całej umowności tego określenia w odniesieniu do tych samochodów). Tak więc na razie szalka wagi jest po stronie cytryny, choć rzeczywiście więcej pali. kwa

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.