Zawartość dodana przez kwa
-
Zmywarka
Jestem w szoku! Mam od 17 lat zmywarkę Candy i nigdy nie myłem filtra. Nie wiedziałem, ze trzeba. Chyba najwyższy czas przeczytać instrukcję.
-
Zmywarka
- bojler elektryczny dla jednej osoby
Nawet wiecej niż max.- Woda w piwnicy
Jeśli w piwnicy pojawia się woda, to należy podwinąć nogawki...- Opinia negatywna
Odstosunkuj sie łaskawie od userów 70+.- panele winylowe w łazience - ktoś ma?
Ja mam w domku letniskowym. Wszystko ok.- Brak konieczności zgłoszenia dla altanki/garażu poniżej 25m2???
A co się zmieni po tych 90 dniach? Co się w ciągu nich wydarzy?- Zapach świeżej cytryny
Zmieniam tylko trzy pierwsze informacje: Minęło siedem lat od zakupu. Wróciłem z przeglądu po 7 latach. Przebieg 45000 km. A dalej, jak wyżej.- Citroen C4-Stuki i huczenie
- szambo
- Stary obraz, renowacja
Jeśli nie są wielkie, to najlepiej watą i śliną. To nie jest żart.- Zapach świeżej cytryny
Wszystkie lampy są na razie hydrofobowe. Nie uzbroiłem Elizy w instalację LPG, bo przy moich przebiegach to byłby gaz (znaczy luft-) interes. Felgi mam stalowe, ale ich brzydotę trochę maskują kołpaki, które chyba były założone w salonie.- Zapach świeżej cytryny
Minęło pięć lat od zakupu, więc pora na kolejny bilans. Właśnie wróciłem z przeglądu technicznego po 5 latach. Przebieg 29000 km. Przegląd zaliczony. W międzyczasie nic się nie zepsuło, co mnie utwierdza w przekonaniu, że zakup c-elysee był dobrym wyborem. W trakcie eksploatacji bagażnik się nie zmniejszył ( wciąż 510 l), silnik nie osłabł ( ciągle 115 KM), więc chyba nie ma powodu do narzekań. A cena rynku wtórnym nieustająco rośnie...- Nalewki z porzeczek
Ja robię dokładnie tak samo.- Bateria wannowa - jak naprawić
Walczyłem z tym ustrojstwem w swojej baterii (takiej ze średnio-niskiej półki), niestety bezskutecznie. Od producenta dostałem info, że ten element nie figuruje jako część zamienna. Oringi też nie. Udało mi sie kupić taką głowiczke na allegro, ale to był jakiś gówniany produkt i po niezbyt długim czasie znów ciekło. Najpierw kropelkami, potem stróżką. Cieknie do teraz . Przyzwyczaiłem się...- Rower spalinowy
- Rower spalinowy
Mam takiego Spartameta, z silnikiem Sachs. Fajna zabawa. Można odzieżą stylizować się na lata 60. lub 70. Jeździ to wystarczająco szybko.- Jakim klejem przykleić Wazon do płyty nagrobkowej?
Nie wiem, czy klej, jaki by nie był, jest dobrym rozwiązaniem, bo zawsze zostają po nim ślady i najczęściej trudno go usunąć. Ja używam masy klejącej (np. takiej z EMPIK-u, w kostkach). Adhezja jest moim zdaniem wystarczająca, a można zawsze wazon przestawić w inne miejsce czy zdemontować do mycia.- Zapach świeżej cytryny
Końcówka roku to czas bilansów, więc ja dodam swój skromny, dotyczący C-elysee. Przez ponad trzy lata przejechałem prawie 18000 km. Jak na razie bez usterek i awarii. Był to więc chyba dobry wybór... I wnuka przewoziłem w siedziku i bagaże... Odpuściłem sobie nawet praegląd gwarancyjny, no bo co niby w takim samochodzie może się zepsuć...- Zapach świeżej cytryny
Ja właściwie też prawie taki dystans pokonuję rocznie piechotą (mieszkam w centrum miasta)... Ale Eliza przydaje się na wyjazdy wakacyjne i zakupowe (rzadko). Pewnie ktoś, kto będzie ją ode mnie kiedyś kupował, w taki przebieg nie uwierzy...- Zapach świeżej cytryny
No, zbliża się koniec roku i mam przejechane przez blisko półtora roku prawie 6 kkm. Wciąż nic się, odpukać, nie zepsuło., więc Eliza to chyba dobry samochód... kwa- Zapach świeżej cytryny
To najpewniej prawda, ale samochód służy mi głównie do wyjazdów na wakacje. Mieszkam w centrum miasta, do pracy mam niedaleko, żona jeździ tramwajem... Pewnie taniej byłoby wynajmować jakiś samochód na wakacje, ale tkwi we mnie jeszcze jakiś motoryzacyjny atawizm... kwa- Zapach świeżej cytryny
Zrobiłem "już" Elizą ponad 1200 km. Dotychczas nic się (odpukać) nie zepsuło, wie chyba zakup udany... Oby tak dalej... kwa- Zapach świeżej cytryny
No i kupiłem C-elysee. Dobrze zrobiłem, czy źle - czas pokaże. Mam nadzieję, że jakby co, to będziecie mi pomagać. Pozdrawiam wszystkich cytryniaków. kwa- Zapach świeżej cytryny
Tak zrobiłem, tzn. popatrzyłem i nawet odbyłem jazdę próbną (C-e przejechałem się już wcześniej). Jeździ to Baleno całkiem żwawo, za kierownicą jest dość wygodnie, ale moja żona twierdzi, że czuje się w nim trochę jak w pudełku. C-e jej zdaniem oferuje większy komfort (przy całej umowności tego określenia w odniesieniu do tych samochodów). Tak więc na razie szalka wagi jest po stronie cytryny, choć rzeczywiście więcej pali. kwa - bojler elektryczny dla jednej osoby
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.