Zawartość dodana przez krzynios
-
Elektryczny klucz udarowy
Prostszym wyjściem byłby zakup adaptera
-
[dylemat] 1 nowy czy 3 używane?
Przy takich założeniach to lepiej kupić nowy. Tyle, że założenia są wg mnie błędne bo raczej na samochodzie który w wieku 6 lat kosztuje 40kzł, po następnych 3 latach nie stracisz połowę wartości. Poza tym będzie to samochód raczej wyższej klasy i lepiej wyposażony niż nowy za 80kzł
-
Przeciwmgielne tylne - jak dać do zrozumienia ....
Chyba koledze chodziło o to, że stopień widoczności samochodu przed nim warunkuje potrzebę włączenia własnego światła przeciwmgłowego tylnego. Bo skoro On słabo widzi samochód przed sobą to wszyscy za nim również mogą mieć problem, więc logika jak najbardziej OK.
-
jak to jest z tym DPF
Usuń to badziewie i zapomnisz o problemie. Ja u siebie usunąłem DPF'a mimo, że działał prawidłowo ponad 5kkm temu i nie żałuję. Teraz pali mniej, nic się nie wypala, nie puszcza dymka mimo usunięcia, no i mogłem sobie zrobić lepszego chipa.
-
Tankowanie przyszłości - bezdotykowe
> mam rozrusznik serca, mam się cieszyć? Adrenalina2
-
Uszkodzenie łożyska koła wymianą przegubu
> mogli przy wymianie uszkodzić łożysko, czy to po prostu zbieg okoliczności? Może przegub nie chciał wyjść z piasty i potraktowali go młotkiem jednocześnie uszkadzając łożysko.
-
Zakup motocykla bez OC?
Może być też tak, że ubezpieczenie jest tylko składka nieopłacona na następny rok.
-
Pewnie do nas też dotrze moda na uzupełnianianie klimy tym?
Jakby miała dotrzeć to już dawno by była. W USA 12 lat temu takimi nabijałem samodzielnie klimę. Może problem jest w jakichś przepisach.
-
zakup autka...
Mondeo MKIII 2.5 V6
-
W124 300E
> Ojciec szuka samochodu, który najprawdopodobniej będzie jego ostatnim. Jego odwieczne marzenie to > W124, czy to dobry wybór? Trafia się okazja zakupu takiego wozidła z benzynowym silnikiem 3.0, > 320kkm przebiegu 92 rok. Mechanikę zawsze się da naprawić, a jak wygląda w tych modelach > blacharka? Ocynk, nie ocynk. Podatne na rudą? Buda kombi jeżeli to ma znaczenie. > Dzięki za wszelkie uwagi... Miałem kiedyś takiego. szmaragdowy, 300E, automat, 86r, kombi Nigdy nie bierz takiego samochodu z instalacją gazową i nawet nie myśl o tym, żeby taką założyć. Zardzewiały na pewno będzie, wymiana gruszek nie jest problematyczna, całe zawieszenie też można samemu zrobić za nieduże pieniądze. Jeśli brać to tylko z automatem bo manuale są bardzo nieprecyzyjne przy zmianie biegów. Gaz w tym samochodzie powoduje w szybkim czasie nieodwracalne uszkodzenia w układzie mechanicznego wtrysku K-Jetronic. Samochód w miarę duży i wygodny ale nie prowadzi się tak precyzyjnie jak współczesne samochody.