Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

krzynios

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez krzynios

  1. Prostszym wyjściem byłby zakup adaptera
  2. Przy takich założeniach to lepiej kupić nowy. Tyle, że założenia są wg mnie błędne bo raczej na samochodzie który w wieku 6 lat kosztuje 40kzł, po następnych 3 latach nie stracisz połowę wartości. Poza tym będzie to samochód raczej wyższej klasy i lepiej wyposażony niż nowy za 80kzł
  3. Chyba koledze chodziło o to, że stopień widoczności samochodu przed nim warunkuje potrzebę włączenia własnego światła przeciwmgłowego tylnego. Bo skoro On słabo widzi samochód przed sobą to wszyscy za nim również mogą mieć problem, więc logika jak najbardziej OK.
  4. Usuń to badziewie i zapomnisz o problemie. Ja u siebie usunąłem DPF'a mimo, że działał prawidłowo ponad 5kkm temu i nie żałuję. Teraz pali mniej, nic się nie wypala, nie puszcza dymka mimo usunięcia, no i mogłem sobie zrobić lepszego chipa.
  5. > mam rozrusznik serca, mam się cieszyć? Adrenalina2
  6. > mogli przy wymianie uszkodzić łożysko, czy to po prostu zbieg okoliczności? Może przegub nie chciał wyjść z piasty i potraktowali go młotkiem jednocześnie uszkadzając łożysko.
  7. Może być też tak, że ubezpieczenie jest tylko składka nieopłacona na następny rok.
  8. Jakby miała dotrzeć to już dawno by była. W USA 12 lat temu takimi nabijałem samodzielnie klimę. Może problem jest w jakichś przepisach.
  9. krzynios odpowiedział przemoc84 na temat - Motokącik
    Mondeo MKIII 2.5 V6
  10. krzynios odpowiedział Colliber na temat - Motokącik
    > Ojciec szuka samochodu, który najprawdopodobniej będzie jego ostatnim. Jego odwieczne marzenie to > W124, czy to dobry wybór? Trafia się okazja zakupu takiego wozidła z benzynowym silnikiem 3.0, > 320kkm przebiegu 92 rok. Mechanikę zawsze się da naprawić, a jak wygląda w tych modelach > blacharka? Ocynk, nie ocynk. Podatne na rudą? Buda kombi jeżeli to ma znaczenie. > Dzięki za wszelkie uwagi... Miałem kiedyś takiego. szmaragdowy, 300E, automat, 86r, kombi Nigdy nie bierz takiego samochodu z instalacją gazową i nawet nie myśl o tym, żeby taką założyć. Zardzewiały na pewno będzie, wymiana gruszek nie jest problematyczna, całe zawieszenie też można samemu zrobić za nieduże pieniądze. Jeśli brać to tylko z automatem bo manuale są bardzo nieprecyzyjne przy zmianie biegów. Gaz w tym samochodzie powoduje w szybkim czasie nieodwracalne uszkodzenia w układzie mechanicznego wtrysku K-Jetronic. Samochód w miarę duży i wygodny ale nie prowadzi się tak precyzyjnie jak współczesne samochody.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.