Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

seba_13

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez seba_13

  1. seba_13 odpowiedział Cherokee18 na temat - Zrób to sam
    > Coraz częściej dłubie w garażu i za każdym razem szlag mnie trafia jak trzeba znaleźć jakiś klucz. > Dosyć dziadowania, chcę kupić zestaw kluczy Na początku zacznę od nasadowych w wygodnej > walizce. Poczytałem fora internetowe, dużo pochwał zbiera Honiton (jedna wada - rdzewieje). > Widzę, że są prawie nieróżniące się zestawy w zielonej (~265 zł) i czarnej (~230 zł) walizce. > Wstępnie zdecydowałem się na dokładnie ten zestaw . Brać czy szukać czegoś innego? Czy czegoś > w nim brakuje co będzie często przydatne? Od 3-4 lat używam zestaw Coval`a i jest rewelacyjny
  2. seba_13 odpowiedział Fili_P na temat - Motokącik
    > 653 kmy przejchane (srednia wliczajac przerwe+inne na obiad 75km/h bez przerwy niecałe 90km/h) > Profil trasy: 50% autostrady szybkiego ruchu, reszta wiadomo... > Po drodze trzy większe miasta lekko/średnio podkorkowane (Częstochowa, Uć, Włocławek) > Pacjent: Swift 1,2L noPb 94KM dwóch facetów na pokładzie dwa plecaki średniej wielkości, Auto "na > dotarciu". > Prędkości przepisowe (+/-10km/h) na autostradach nie więcej niż 110-120km/h. > Klima 30-50% czasu chodziła/chłodziła. > Dużo? mało? > komp przekłamuje o 0,2L/100km wg dystrybutora Fabia 1,2 HTP trasa ok 600km po drogach krajowych w tym ok 30km po mieście wojewódzkim w godzinach szczytu, jazda lekko ponad przepisowa , spalanie 5,0, liczone z tankowania a nie z komputera.
  3. > Kontrolnie nie zapala się ani na chwilkę? Nie zapala się, po odpaleniu (przekręceniu kluczyka) auto sprawdza wszystkie systemy i jeżeli nie widzi błędów wyświetla się napis OK, jeżeli nastąpi jakakolwiek awaria wyświetla się na wyświetlaczu piktogram (symbol) danego obwodu i w zależności od wagi danego problemu jest odpowiedniego koloru i na przemian z piktogramem wyświetla się napis SERVICE.
  4. > Co zapewne zdarza się nader często 1 na prawie 7 lat w przypadku mojego wozidła.
  5. > Witajcie. Nie spotkałem się jeszcze żeby w jakimś aucie sterowanym przez ECU nie zaświeciła się > kontrolka po przekręceniu stacyjki choć na chwilkę (w jednych gasną po chwili, w innych > dopiero po odpaleniu silnika). Czy są auta, w których ta zapala się tylko w przypadku błędu? Renault Espace 3, piktogram ECU wyskakuje dopiero przy błędzie
  6. > Jest sobie taki wymiennik/zbiornik ze stali nierdzewnej: > Będzie nieużywany w sezonie letnim (maj-wrzesień). > I teraz, spuścić wodę czy nie ? > Spuszczę: coś zardzewieje, albo sam nie wiem co > Nie spuszczę: woda zgnije albo inne cuda > Z dwojga złego wybrać lepiej .......... . Zostaw napełniony, przy ponownym uruchomieniu wymień wodę w całej objętości i zrób "przegrzew" czyli temp na max. przez min. 24h* *) jeżeli woda z niego będzie używana jako CWU
  7. > No wlasnie, jakos tak mnie naszlo 2L benzyna wolnossaca, zalozmy ze spore miasto, mowimy tylko o > benzynce R. Espace 2.0 8V - średnio do 14 dm3/100km ale jak jest bardzo zimno i sporo korków to i do 16 potrafił łyknąć
  8. > rur stalowych nie lutuje się mosiądzem tylko spawa? Pierwsza sprawa to korozja ze względu na różny potencjał metali a druga to koszt, trzecia to skomplikowanie , czwarta ... itd.
  9. > A co na to przepisy? Można taką fuszerkę odwalić? Nie
  10. > A czy nie ma różnicy w papierkologii przy uruchomieniu kiedyś tej istniejącej, a wykonaniu nowej, > czyli PnB? Oczywiście jest, a zgodnie z prawem musi wystąpić o wydanie pozwolenia na rozbiórkę instalacji gazowej , reszty postów już nie będę komentował bo... echhhh juz nic.
  11. > a jakby farelkę do samochodu włożyć i podłączyć jak się ma dostęp do prądu 230V Można tylko trzeba uważać bo może skończyć się tak
  12. > Witam, jak w temacie, jaki macie sposób na usuniecie lodu z szyb jesli jest go około 0,5cm na całym > samochodzie? > -Polać wodą? Jesli tak to o jakiej temperaturze? > - skrobać wytrwale skrobaczką? > czy inne? Woda o temp ok 50-60 *C ładnie rozmoczy lód tak że do auta się dostaniesz można też wtedy lód ściągać skrobaczką żeby nie zamarz ponownie.
  13. > W nawiązaniu do wątku na Motokąciku LINK postanowiłem podliczyć moje wydarki na samochód, które > musiałem ponieść. > Być może dla osoby która będzie szukała czegoś dla siebie i będzie rozpatrywała Lagunę I Ph II w > benzynie z LPG będzie to cenna informacja. > A może Wy macie swoje zestawienia, które prowadzicie dla swoich "drogich" francuskich samochodów? > Poniżej szczegóły > Auto jest u mnie od września 2009, czyli lekko ponad 3 lata. > Przez ten czas zrobiłem ~50.000 km (dokładnie 49.560). > Notowałem wszystkie wydatki, ale po drodze miałem duże nakłady - nieudany serwis silnika za > 1750,00 i w następstwie wymiana wszystkiego za 3900zł > Dodatkowo aby jeździć tanio zamontowałem instalację gazową za 2100zł. > Wydatki: > Zakup: 10.000 zł > Wydatki na paliwo i gaz: 15.957 zł > Wydatki na eksploatację i powyższe nakłady: 16.093 zł > Przyjęta cena dla sprzedaży w celu policzenia utraty wartości: 5.000zł. > Koszt przejechanego kilometra bez utraty wartości: 0,6475zł > Koszt przejechanego kilometra z utratą wartości: 0,7485 zł > Pozdrawiam, > Grzesiek ! Przez ostatnie 3 lata (ok. 50kkm) na moją francę wydałem ponad 30kpln (w ostatnim roku eksploatacji zrobiłem już mniej km bo tylko 8kkm za to drugim autem nadrobiłem) , główny wydatek to paliwo jakieś 25kpln reszta to wydatki związane z eksploatacją
  14. > Pozdrawiam Dwa słowa cisną mi się na usta: Szacun Stary !!! P.S. Trzymam kciuki za projekt
  15. seba_13 odpowiedział micha- na temat - Francowate
    Renault Espace III 2.0 8v '98 A pozatym witam wszystkich

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.