-
No, zaczyna to wyglądać jakoś sensownie...
Mach?
-
[2+2+pies] Dylematy zakupowe
Dogadać się z dilerem żeby dołożyli hak
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Ziew... Zło wcielone Pueretech 2015r 135kkm praktycznie tylko miasto przeciętnie ponad godzinę do prawie dwóch w sumie 5 dni w tygodniu stania w korkach. Do tego krótkie podjeżdżawki w weekend: ryneczek, basen... Wciąż Ori Aku :-O
-
Fat leaf
No to nie końca jest tak. Tam są egzemplarze robiące za dawców części. Gadałem z jednym 9garniaczem pruisiw u nas dla tych ekip nie gaszących nawet auta przy zmianie Wygląda to tak że kolo ma pod opieką 7 pruisiw z czego w ruchu jest non stop 5. Jak coś walnie zamiana całego auta do ruchu albo szybki demontaż/ podmiana elementu z auta z placu i jazda a ten na placu czeka na czesci
-
Dziwny przegląd gwarancyjny hybrydy Yaris Cros
Za auto
-
Byd Folohin DM-I
Hybryda plug- im z Aku 7 lub 11 kWh Niby celownik na Yariske Będzie hit czy kit?
-
Dziwny przegląd gwarancyjny hybrydy Yaris Cros
Ile dał?
-
Ja wiem że priusy, Teslę...
Dokładnie ;-)
- Superchargery
-
Gdzie to dostać
wsadź w lutownicę drut wyprofilowany w ćwierćwałek - zamiast dotknąc raz gorącym- wytniesz cztery ćwiartki nieskiego walca- fakt niebędzie tak pięknie (szlifniesz starty/końce wygrzewania.... ale zakładam, że interkom i tak będziesz potem choćby na jakiś lekko wiążący klej polimerowy wklajal albo rzep a nie na wcisk? next: dowolna rura o porządanej średnicy z nałożoną (złożoną w kilka warstw żeby nie pękła/wgięła się do środka zanadto) folią aluminiowa...owinięta ciasno ajkimś drutem (choćby ze spinacza) powyżej żebyś dąl radę wyjąc a nie została
-
Gdzie to dostać
a dalczego musi byc kółko z uchwyem posrodku- nie może być wielki gruby walec? (będzie się co nawjyzej dłuzej nagrzewał) jakie to ma fi?
-
Gdzie to dostać
Zrób sobie drut do lutownicy?
-
Stare rynny - wymiana...
Hehe dzisiaj wlazilem na dach właśnie bo jedna mi przerdzewiała po 37 latach ;-)))
-
Ja wiem że priusy, Teslę...
Prius to jednak trochę inna para kaloszy tam nawet jak Ci zdechło do tych 70% to pojechałeś A ja kupię Zośkę za 50kzl i okaże się że kobita zima nie dojedzie do domu po robocie i 3x zagrzaniu schłodzonego auta (bo po drodze będzie przystanek na kawę z psiapsi i silke/ jogę)... i nawet stary liść sprzed 2014 roku to nie będzie... Perspektywa ładowania zima auta codziennie (+ straty) też przestaje się spinać jakby :-// Więc idziemy w wyższe pojemności czyli zakresu 70-90kzl No to wtedy wolę już dołożyć i kupić nowe Ale jak nowe to trzymam dłużej ( u mnie= okolice 10 lat)- więc patrz post 1... Jak widzisz wybór nie jest ani łatwy ani oczywisty
-
Ja wiem że priusy, Teslę...
I Zośkach... Jak już pisałem. Popatrz co teraz wsadził R do Twingo. Myślisz że historia się nie powtórzy? Staram się patrzeć obiektywnie na całość i pod kątem moich potrzeb i uwarunkowań... No nie jest tak oczywisto jakby się na pierwszy rzut oka wydawało niestety :-//