Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ZoE

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. ZoE odpowiedział ZoE na temat - Opel
    > Zacznij od filtra. Miałem kiedyś podobny objaw. Spróbuję... > Co do opcoma to w tym silniku nie ma z czym gadać, zero elektroniki. Tak coś czułem. > A czujnik wału? A on w ogóle coś takiego ma? Gdzieś z Internecie trafiłem... Czy ma to nie wiem, nie wymieniałem
  2. Hej, Pacjentowi Astra F TDS ostatnio się podupadło Zaczęło się od tego, że stracił w trasie moc, nie chciał wkręcać się na obroty. Po zgaszeniu nie chciał zapalić - odpalił po ostygnięciu. Podejście drugie - przed zagrzaniem jakby trochę za niskie obroty na jałowym, później normalnie - żadnych niepokojących odgłosów ale jakby ciągle słaby. Przy wyższych obrotach pojawia się nieregularne szarpnięcie, raz na jakiś czas telepnie silnikiem. Ciepły nie odpalił. Czujnik wału? Znajomy sugeruje filtr paliwa. Jak się do tego zabrać? Wymieniać filtr na początek? Op-com cokolwiek gada z isuzu? Dzięki za sugestie
  3. ZoE odpowiedział ZoE na temat - Opel
    > nie wiem jak jest u ciebie z dostepnością w aucie do rozrusznika > ale myślę, że sam demontaż ( zakładając, że sam to zrobisz) to góra 1 godzina plus godzina, dwie > rozebranie/ złożenie go i ponowny montaż godzina. Tak więc 4 godziny i po robocie Zrobione. Poszedłem na lenistwo. Wsadziłem regenerowany. W AG Z14XE dostęp jest trochę słaby - wszystko z kanału, ale generalnie poszło w 2h z obiadem w przerwie Rozrusznik kręci jak szalony i mam nadzieje, że się za tydzień nie rozsypie Ten stary spróbuję sobie zrobić "na spokojnie" według Waszych instrukcji i zostawić na zapas. Dzięki i pozdrowionka
  4. ZoE odpowiedział ZoE na temat - Opel
    > Opisz dokładnie jakie są objawy, te przed puknięciem. Wczesniej bywalo tak, ze nie wydawal zadnego dzwieku. Kilka razy trzeba bylo machnac kluczykiem i startowal. Teraz slychac stukniecie i wisi. Trzeba puknac albo lekko autem pchnac. > Moim zdaniem wymiana tulei, szczotek, wyczyszczenie, ponowne nasmarowanie nada nowe życie temu > rozrusznikowi. > Jak chcesz możemy się umówić kiedyś i zrobię Ci regenerację na Twoich oczach, żebyś sam zobaczył > jakie to łatwe. Wydasz tylko na części, będziesz wiedział, że masz kompleksowo zrobione, > dowiesz się, że grzebanie w aucie nie takie straszne jak go malują. > PZDR VEN Dlubac lubie jesli temat mnie nie przerasta Zebym mogl auto postawic to chetnie bym z pomocy skorzystal. Kombinuje zeby to zrobic w miare ekspresowo
  5. ZoE odpowiedział ZoE na temat - Opel
    > pewnie bendiks powiedział papa > za robotę tak czy tak zapłacić musisz, chyba ze sam wyjmiesz i zamontujesz Wyjąć-wsadzić, ok. Dłubać nie bardzo. Czy sam bendiks to nie wiem.. Jakie objawy przy bendiksie? > ja bym naprawiał, bo mam sprawdzonego elektryka który robi na dobrych częsciach > nówka valeo za 160 zł? > daj linka http://allegro.pl/rozrusznik-lanos-nubira-nexia-espero-tacuma-valeo-i3150504788.html Elektryka mam, ale w obliczu tego linka się zastanawiam... Za regenerację pewni i tak 100-150 pęknie
  6. ZoE dodał temat w Opel
    Dość często sobie "staje". Ostatnio doszło do tego, że wymaga żeby go czasem puknąć. Wyciągać i robić? Kupić regenerowany? Kupić za 160 nowy Valeo - ale co to za Valeo?
  7. ZoE odpowiedział cinkow na temat - Motokącik
    > Dla mnie strzał w kolano, Jakby to powiedział Miałczyński: W stopę! Kur**! łureel
  8. > Znam miejsce postoju jednego takiego, ba - kiedyś nawet sam nim jeździłem. > Od wielu lat w garażu, przebieg kilkadziesiąt tkm, klima , stoi i się marnuje. > Zastanawiałem się nad odkupieniem i przywróceniem go do życia. Co Wy na to? Ciekawe Mam w głowie Derby MK2 i kiedyś sobie taki sprawię
  9. ZoE odpowiedział lelek na temat - Opel
    Może kogoś zainteresuje dexos2 do 5l + filtr z wymianą 189zł

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.