Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kin54

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. kin54 odpowiedział balus na temat - Opel
    > Czołgiem koledzy. Astra kolegi jak w temacie ma problem z rozrusznikiem. Czasem brak możliwości > uruchomienia silnika a jak postukasz w niego np. metalowym pretem lub mlotkiem to wtedy zaczyna dzialac? u mnie dawniej tak bylo... w tym modelu.
  2. kin54 odpowiedział analyzer64 na temat - Motokącik
    > http://bmwservice.livejournal.com/27699.html > Nie wiem co tam napisali, ale rozumiem że dobry olej=czysta bańka? GM DEXOS2 po 65zl za 5 L z Allegro wypadł całkiem pieknie
  3. > Nie dość, że ciągle kolejki i trzeba długo czekać Mimo kolejek to w dużych miastach i tak jest o wiele szybciej i przyjemniej niż czekac na tzw.zwykłych stacjach i słuchać dyskusji jaka parówa i jaki sos do tego
  4. kin54 odpowiedział ZUBERTO na temat - Opel
    > Podrzućcie dobrzy ludzie linki o tym co w tytule (woda po głośniku, na uszczelke i dywaniki). Zawsze myślałem że ten problem dotyczy tylko Astry G i przednich drzwi z niefabrycznymi głośnikami
  5. > to jest zidiocenie? "dziurawienie tłumików" dla efektu akustycznego i przejażdzki z przegazówkami IMO jest zidioceniem i powiększaniem siurka
  6. kin54 odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    > No to logiczne, że Michelin Kormorana to i w kraju nikt już kupować nie chciał popatrz na koła naczep w Tirach i autobusach. tych polskich i zagranicznych.. Kormoranów jest całkiem niemało w tej lidze
  7. kin54 odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    > No to logiczne, że Michelin Kormorana to i w kraju nikt już kupować nie chciał Ja ze 2-3 lata temu rozważalem zakup. Ale skoro strony internetowej brak , wiec sie nie moge zapoznać zo ofertą. A żabojadzkich Michalinów przecież nie kupię ... Wiec kupilem Dębice i są bardzo ok... tyle że sie okazało ża mają napisane Made in France
  8. > Młody używa Diono Monterey 2 wyposażony w amerykański odpowiednik isofixa - kompatybilny z > europejskim. Posiada dużą regulację wysokości i szerokosci. Bardzo stabilny, w testach adac > dostał 4 gwiazdki. Osobiscie polecam tym bardziej ze względu na cenę poniżej 400 zł. Odpowiednik tego fotelika czyli Sunshine Kids Monterey 2 mam. I też polecam
  9. > Wielkościowo - kompakt lub jakiś sedan. z 25 tys w roczniku 2009 to można mieć co najmniej 2 sztuki Astry G
  10. > I czarną Fabią jeżdżą po okolicy ale bordowe Daewoo Espero z Warszawskiej Pragi Południe juz chyba wreszcie poszło na złom.
  11. > A czy tej reklamie było napisane "POLICJA" ? Tylko taka reklama na radiowozach jest dopuszczalna, > nawet cywilnych. Ewentualnie naklejka sponsora radiowozu czyli najczęściej miasto/gmina lub > jakiś program sponsorowania z UE. A kto, gdzie i kiedy stwierdził/napisał coś o "radiowozie"?
  12. > To pod linkami w jakimś zagranicznym języku chyba jest bo nic nie rozumiem? ja też. chyba "zielone ludki" wchodza przez granice zza Odry jak na Krymie i w Donbasie
  13. > Raczysz żartować. "Obszar zabudowany" jest z tego powodu? A może 70 na drodze obok niedoszłej > ekspresówki? > Czy może pod koniec filmu ul. Kasprzaka? Wystarczy na początku filmu spojrzęć na date zeby stwierdzić że w porze "światecznego obiedniego rosołu" ruchu nie będzie na całej trasie i nie ogładac tego do końca. > Dlaczego regionalny? To przykład głupiego oznakowania, który można spotkać w całym kraju. To przykład drogi która jest formalnie w budowie na której WARUNKOWO dopuszczono ruch.
  14. > Przełamałem się i pojechałem zgodnie z przepisami - podziwiajcie i odpowiedzcie sobie na pytanie, > czy tak jeździcie na codzień. Świadomie zataiłeś przed wszystkimi kacikowiczami z całej Polski informacje że droga którą jechałeś S2 aż do S7/S8 jest jeszcze drogą w budowie i te ograniczenia wisza tam z tego powodu? P.S. wątek na regionalny albo na HP powinien trafić
  15. > J.W. > Normalne dwa rowery górskie ( średnica kół 26'' ) BEZ zdejmowania kół/ odpinania przednich. > Astra II i Fabia I w wersji kombi, czy ktoś może mi w 100% powiedzieć czy te 2 rowery się mieszczą? do Astry II kombi wsadzalem 2 duże miejskie rowery (koła28cali) bez wiekszego problemu. w razie problemów wystarczy troszke poluzowąc np kierownice.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.