-
AF X14NZ rozrusznik
> Czołgiem koledzy. Astra kolegi jak w temacie ma problem z rozrusznikiem. Czasem brak możliwości > uruchomienia silnika a jak postukasz w niego np. metalowym pretem lub mlotkiem to wtedy zaczyna dzialac? u mnie dawniej tak bylo... w tym modelu.
-
Test olejów
> http://bmwservice.livejournal.com/27699.html > Nie wiem co tam napisali, ale rozumiem że dobry olej=czysta bańka? GM DEXOS2 po 65zl za 5 L z Allegro wypadł całkiem pieknie
-
Wielka kontrola stacji benzynowych
> Nie dość, że ciągle kolejki i trzeba długo czekać Mimo kolejek to w dużych miastach i tak jest o wiele szybciej i przyjemniej niż czekac na tzw.zwykłych stacjach i słuchać dyskusji jaka parówa i jaki sos do tego
-
[AH] Woda cieknie drzwiami
> Podrzućcie dobrzy ludzie linki o tym co w tytule (woda po głośniku, na uszczelke i dywaniki). Zawsze myślałem że ten problem dotyczy tylko Astry G i przednich drzwi z niefabrycznymi głośnikami
-
Normy głośności wydechu ? *DELETED*
> to jest zidiocenie? "dziurawienie tłumików" dla efektu akustycznego i przejażdzki z przegazówkami IMO jest zidioceniem i powiększaniem siurka
-
Opony Kormoran
> No to logiczne, że Michelin Kormorana to i w kraju nikt już kupować nie chciał popatrz na koła naczep w Tirach i autobusach. tych polskich i zagranicznych.. Kormoranów jest całkiem niemało w tej lidze
-
Opony Kormoran
> No to logiczne, że Michelin Kormorana to i w kraju nikt już kupować nie chciał Ja ze 2-3 lata temu rozważalem zakup. Ale skoro strony internetowej brak , wiec sie nie moge zapoznać zo ofertą. A żabojadzkich Michalinów przecież nie kupię ... Wiec kupilem Dębice i są bardzo ok... tyle że sie okazało ża mają napisane Made in France
-
fotelik dla smyka 15-36 kg isofix/ bez ?
> Młody używa Diono Monterey 2 wyposażony w amerykański odpowiednik isofixa - kompatybilny z > europejskim. Posiada dużą regulację wysokości i szerokosci. Bardzo stabilny, w testach adac > dostał 4 gwiazdki. Osobiscie polecam tym bardziej ze względu na cenę poniżej 400 zł. Odpowiednik tego fotelika czyli Sunshine Kids Monterey 2 mam. I też polecam
-
Auto rocznik 2009 lub nowsze do 25 tysięcy
> Wielkościowo - kompakt lub jakiś sedan. z 25 tys w roczniku 2009 to można mieć co najmniej 2 sztuki Astry G
-
Niezły kamuflaż Policji
> I czarną Fabią jeżdżą po okolicy ale bordowe Daewoo Espero z Warszawskiej Pragi Południe juz chyba wreszcie poszło na złom.
-
Niezły kamuflaż Policji
> A czy tej reklamie było napisane "POLICJA" ? Tylko taka reklama na radiowozach jest dopuszczalna, > nawet cywilnych. Ewentualnie naklejka sponsora radiowozu czyli najczęściej miasto/gmina lub > jakiś program sponsorowania z UE. A kto, gdzie i kiedy stwierdził/napisał coś o "radiowozie"?
-
1.0 Ecoboost - test długodystansowy
> To pod linkami w jakimś zagranicznym języku chyba jest bo nic nie rozumiem? ja też. chyba "zielone ludki" wchodza przez granice zza Odry jak na Krymie i w Donbasie
-
A czy TY jeździsz zgodnie z przepisami?
> Raczysz żartować. "Obszar zabudowany" jest z tego powodu? A może 70 na drodze obok niedoszłej > ekspresówki? > Czy może pod koniec filmu ul. Kasprzaka? Wystarczy na początku filmu spojrzęć na date zeby stwierdzić że w porze "światecznego obiedniego rosołu" ruchu nie będzie na całej trasie i nie ogładac tego do końca. > Dlaczego regionalny? To przykład głupiego oznakowania, który można spotkać w całym kraju. To przykład drogi która jest formalnie w budowie na której WARUNKOWO dopuszczono ruch.
-
A czy TY jeździsz zgodnie z przepisami?
> Przełamałem się i pojechałem zgodnie z przepisami - podziwiajcie i odpowiedzcie sobie na pytanie, > czy tak jeździcie na codzień. Świadomie zataiłeś przed wszystkimi kacikowiczami z całej Polski informacje że droga którą jechałeś S2 aż do S7/S8 jest jeszcze drogą w budowie i te ograniczenia wisza tam z tego powodu? P.S. wątek na regionalny albo na HP powinien trafić
-
Czy do ASTRY II, FABII w kombi wejdą rowery?
> J.W. > Normalne dwa rowery górskie ( średnica kół 26'' ) BEZ zdejmowania kół/ odpinania przednich. > Astra II i Fabia I w wersji kombi, czy ktoś może mi w 100% powiedzieć czy te 2 rowery się mieszczą? do Astry II kombi wsadzalem 2 duże miejskie rowery (koła28cali) bez wiekszego problemu. w razie problemów wystarczy troszke poluzowąc np kierownice.
kin54
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta