Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Codename47

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Codename47

  1. > też tak stwierdziłem > w wersji roboczej pokusiłem się o przyciemnienie szyb, ale właściciel zadecyduje, które sobie > zostawić ogolnie nie jestem fanem przyciemnianych szyb, w planie jest szukanie ori rolet na tylne boczne szyby. a fotki super
  2. > ładnie > ino tylko pierwsze się nadaje, bo w dwóch następnych kierowcy nie widać faktycznie , nie zwrocilem uwagi ale na tapetke ustawilem te od tylu
  3. > spoko, ogarnę Ci jutro z samego rana. Bo zaraz wychodzę z biura i nie zdążę nie spieszy sie pozdro
  4. > podeślij w pełnej rozdzielczości na [email protected] poszlo kilka fotek. wybierz ktora bedzie najlepsza z gory dziekuje
  5. > Był plan zaliczyć drogi z 1 odcinka 10 sezonu Top Gear, zaliczona Przełęcz Stelvio, Col de Turini i > Davos - Stelvio no wlasnie ja za 2 tygodnie sie tam wybieram
  6. tnij cytaty te 1 zdjecie to stelvio pass?
  7. > Pięknie się spasowały zamienniki kolor też idealnie. > A furka malina wczoraj zrobilem fotki w plenerze umialby ktos w photoshopie zrobic te 1 zdjecie tak jak by bylo w ruchu ? jak cos to moge podeslac w pelnej rozdzielczosci. ja niestety nie posiadam takich zdolnosci ani photoshopa
  8. > W oryginale też są. ale w tym m pakietowym w tym samym miejscu nie bylo wlotu zadnego wiec sam zrobilem widzialem kilka fotek na necie i bardzo mi sie spodobaly te wloty a ze jest to tez nie bez powodu dlugo sie nie zastanawialem
  9. > sprytne > to ori czy jakis home made?? home made.
  10. > ladna > po co te dziury po srodku w dolnej kratce?? dodatkowe chlodzenie hamulcow. w srodku sa wloty ktore idą do tuneli chlodzenia tarcz
  11. > jest BOSKA! nie przesadzaj ale dzieki
  12. > Ja zwróciłem uwagę po pierwszym spojrzeniu na zdjęcia Kurcze, strasznie fajna ta malutka tablica > rejestracyjna, rozmarzyłem się tez mi sie podoba
  13. > raczej ma parę szpitali, przychodni itp badziewia > ZTCW omija jakieś podatki mając je zarejestrowane tam pare lat temu znalem tez pewna osobe z szwajcari i kontakt sie urwal myslalem ze to moze ta sama osoba...
  14. > i sam sobie też lakierowałeś? tak ( to ja taki brzydki na zdjeciu ) > pozytywnie zaskoczyło mnie ładne dobranie lakieru...wygląda jak fabryka ogolnie srebrny jest jednym z najtrudniejszych kolorow do lakierowania ale dalem rade wyszlo b.dobrze
  15. > W takim razie powiedz mi jak jest ze spasowaniem tych zamienników z abs-u?Były jakieś problemy z > dopasowaniem czy od razu lakier i montaż? ze spasowaniem musialem sie troche pomeczyc. ale wyszlo okej. ogolnie zamiennik zamiennikowi nie rowny. w e36 mialem przedni zamieninik ktory w pl kupilem i pasowal 100% idealnie. kazda szpara sie zgadzala, montaz wszystko pieknie. tu niestety musialem troche sie pobawic. tylko ze te byly w holandi kupione
  16. Codename47 odpowiedział odpowiedź w temacie BMW
    > Najsłabsza wersja 3.0d to niezle spalanie na taka mase.
  17. Codename47 odpowiedział odpowiedź w temacie BMW
    > Dzisiaj prawie równo 6 miesięcy (bez 3 dni) i 25500 km od odbioru auta z salonu byłem w ASO na > przeglądzie. > Zostały wymienione filtry i olej oraz uszkodzona kamera (oczywiście na gwarancji) i wgrany nowy > program bo jakieś głupoty pokazywało w datach przeglądów itp... > Dodatkowo auto dostało gustowne beleczki na dach na których niebawem zostaną zamontowane 2 uchwyty > na rowery > Wartość faktury 0 zł > Z belkami tez fajna historia bo jak pytałem miesiąc temu to kosztowały 980 zł jak zamawiałem 4 dni > temu to sprzedawca powiedział że jest promocja i będzie coś koło 800 zł a dziś odbierając FV > okazało się że zapłaciłem 660 zł > Poza tym auto sprawuje się bardzo dobrze spalanie średnio 7,5-8 l . Jedyny minus to opony RF które > są bardzo twarde i trochę zabierają komfortu. Jeżdżąc na zimowych 18-tkach też RF było bardzo > dobrze ale na letnich 19-tkach już nie jest tak super. Jak zajeżdżę obecne opony to chyba > zmienię na zwykłe jaki tam jest silnik ? jak mnie pamiec nie myli to nowa siodemka co nie ?
  18. > tak sobie zajrzałem aż do wątku zakupowego. > i nie kumam - tyle roboty, dla przetłoczenia? na ktore nikt nie zwroci uwagi? > zawracanie glowy i szkoda kasy, seryjne zderzaki też ładne ja widze roznice a seryjne byly troche poobijane wiec czemu nie poza tym to juz jest choroba , ponoc nieuleczalna chociaz i tak w przypadku tego auta powiedzialem sobie ze nie bede wkladac tyle kasy co w poprzednie ( zobaczymy ) jak ja kupilem to slabo wygladala teraz jest dobrze
  19. > Praży zajebiście! Zderzaki ori czy zamienniki z abs-u? Tablica świetnie wygląda. zamienniki z absu. ori troche drogie a z uzywkami nie chce mi sie bawic
  20. > robi robotę ta Twoja fura no wkoncu zaczyna wygladac
  21. no wiec zalozylem sobie Mpakieta do padaki wewnatrz listwy tez polakierowalem i jako wisnia na torcie mala amerykanska tablica na tym etapie 90% zewnetrznych modow mam zrobione. zostalo koncowke wydechy aklbo jakis caly wydech zrobic i jakies male dystase na przod. takie kupilem lakierowanie tutaj nabieraly mocy urzedowej kilka dni kratki i wloty plastikowe polakierowane na czarno i tak to na aucie wyglada z tylu a dzis przod zalozylem a tak wyglada w srodku z listwamiw metalicu sam zrobilem ten kolor w przyszlosci jeszcze kiera, galka i reczny beda inne.
  22. > na szwajcarskich, generalnie to szef ma jakąś kolekcję starych (i nowych) samochodów i te > cenniejsze wszystkie są na szwajcarskich czy ten twoj szef przypadkiem kiedys nie pracowal w ambasadzie ( byl ambasadorem ?) szwajcari ? ma tez udzialy w kilku salonach toyoty na slasku ? i kiedys mial ( moze dalej ma ) Lamborghini ?
  23. Codename47 odpowiedział umberto na temat - BMW
    > patrz Pan, a w 528 to jeszcze montowali wydechy w 530i tez tylko ze byly schowane pod zderzakiem musze koncowke przyspawac jakas i przedni zderzak zalozyc. dlatego napisalem ze 80% done
  24. Codename47 odpowiedział umberto na temat - BMW
    > Ile sobie to ceni - moze byc na priv ale ja nie sprzedaje tylko moge polecic model dopiero co kupilem i juz prawie doprowadzilem do takiego idealnego stanu jak bym chcial z zewnatrz 80% done. wrzuce w tygodniu jakies fotki z postepow
  25. Codename47 odpowiedział umberto na temat - BMW
    > od kiedy sprzedałem swoją E46.... > co jakiś czas nachodzi mnie pomysł na "nowe", niekoniecznie młode, ale zadbane z dużą benzyną ... > macie jakieś pomysły??? (jak temu zaradzić) > pozdr moge polecic szczerze e39 530iA po lifcie z konca produkcji Uploaded with ImageShack.us

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.