-
Ach ci mechanicy :/ czyli w skrócie mój nie fart do nich...
Ja mialem takie kretynskie przejscia z nissanem. Pelna zlewka aso. Pelna zlewka serwisu klienta. Dopiero informacja z mojej strony ze napisze na linked in do kazdego dyrektora i menadzera z nissana co sie w PL wyprawia sprawila ze temat odbijany 1.5 mies zostal zalatwiony w 100% pomyslnie dla mnie w 2h(!). To moj ostatni nissan. Jednak za 140tys zostawione w kasie oczekuje serwisu lepszego niz byl w Dacia.
-
1.2 DIG-T - bierze olej
Czyli u nissana silnik to eksploatacja Duzy przeglad po 60 tys
-
-
Co moze byc przyczyna takiego zużycia opony?
Prosze Cie.... tylko w lewo skreca.Jaki problem taka propozycja rozwiazania...
-
różnica mocy w K4M ?
Te 125km nie mial zmienny faz rozrzadu?
-
Co moze byc przyczyna takiego zużycia opony?
Wyglada jakby ktos ostro pokonywal zakrety tylko w lewo....
-
Grzanie ekogrochem/rachunki vs rachunki za prąd
Czajnik ma 2kw. Ile dni nagrzewa sie 200l wody do 60 stopni grzalka 1,4kw?
-
Pick up a odliczenie VAT
Pick up ma same wady. Jedyna zaleta to naped. Jezeli nic sie nie zmienilo to tylko l200 ma pelne 4x4 na asfalcie czego brak dyskwalifikuje kazdego innego pick upa. Pojezdzij po deszczu z samym tylem i zrozumiesz. Kazdy ma teraz okolo 200km i pewnie ze 450nm. Tym lekkim tylem do 3 biegu mozna palic laka
-
Pick up a odliczenie VAT
Na styku klapa i burta sa. Poza tym na calym obwodzie tez.
-
Pick up a odliczenie VAT
Plus zabudowy z aso jest taki ze ma taka gwarancje jak samochod. U mnie klamka i relingi byly wymieniane 3 razy. Z zabudowa nie aso byloby trudniej
-
Pick up a odliczenie VAT
Czesc jak kazda inna. Ta miala tabliczke znamionowa z numerem w systemie mitsubishi. Kto ja robil nie wiem. Tak samo jak kazda inna srubka w tym aucie. Pewnie nic mitsubishi nie wyprodukowalo samo.Chorym faktem jest ze kosztowala okolo 15 klockow. Co jest przegieciem za troche laminatu i 4 szybki
-
Pick up a odliczenie VAT
Ja mialem oryginalna zabudowe mitsubishi i 6 lat nic sie nie lalo ani nie kurzylo. Kwestia jakosci i dobrego montazu
-
Pick up a odliczenie VAT
Szukaj czegos co ma mozliwosc jazdy4x4 tez po suchym. Na pewno l200 i amarok sie zlapie. Ja mialem l200 pare lat i moge polecic. Moj byl bezawaryjny. Sama eksploatacja.
-
Cesja leasingu
Chyba da sie jakos to zafakturowac bo w wielu ogloszeniach jest odstepne i jest mowa o fvat
-
Auto ze zwiększonym prześwitem
Ten stary 1.6 to tragedia. Trzeba albo brac dci albo tce. Oba moga miec 4x4. Teraz jest jescze 1.6 z silnikiem z nissana a nie ma juz 1.6 od renault. Tym nie jezdzilem to nie wiem. Co do diesla to oprocz nissana jeszcze uzywa go mercedes i infiniti wiec nie taki diabel straszny. Z solnikiem nie bylo przez moje 60tys km zadnych klopotow. Od wymiany do wymiany nie bral oleju. Smigal na 5w30. Jak ja kupowalem to dostalem 5 lat gwarancji pelnej do 100 tys km bez wylaczenl a dacia bierze na siebie nawet zawieszenie wiec jak komus pasuje to auto jest ok.
-
Auto ze zwiększonym prześwitem
Z tym rocznym za 45 moze byc ciezko. Ja sprzedalem model po lifcie z grudnia 2013. 4x4 diesel z pelnym wyposazeniem co dacia daje. Po 48 mialem chyba z 5 kupcow w ciemno. Poszedl za 5x pln. Ogolnie auto polecam. Ma mega mala utrate wartosci i egzemplarze z pl dystrybucji dobrze sie sprzedaja
johnson
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta