Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

johnson

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja mialem takie kretynskie przejscia z nissanem. Pelna zlewka aso. Pelna zlewka serwisu klienta. Dopiero informacja z mojej strony ze napisze na linked in do kazdego dyrektora i menadzera z nissana co sie w PL wyprawia sprawila ze temat odbijany 1.5 mies zostal zalatwiony w 100% pomyslnie dla mnie w 2h(!). To moj ostatni nissan. Jednak za 140tys zostawione w kasie oczekuje serwisu lepszego niz byl w Dacia.
  2. Czyli u nissana silnik to eksploatacja Duzy przeglad po 60 tys
  3. Lucyfer obserwuje zawartość johnson
  4. Prosze Cie.... tylko w lewo skreca.Jaki problem taka propozycja rozwiazania...
  5. johnson odpowiedział tomata na temat - Francowate
    Te 125km nie mial zmienny faz rozrzadu?
  6. Wyglada jakby ktos ostro pokonywal zakrety tylko w lewo....
  7. Czajnik ma 2kw. Ile dni nagrzewa sie 200l wody do 60 stopni grzalka 1,4kw?
  8. Pick up ma same wady. Jedyna zaleta to naped. Jezeli nic sie nie zmienilo to tylko l200 ma pelne 4x4 na asfalcie czego brak dyskwalifikuje kazdego innego pick upa. Pojezdzij po deszczu z samym tylem i zrozumiesz. Kazdy ma teraz okolo 200km i pewnie ze 450nm. Tym lekkim tylem do 3 biegu mozna palic laka
  9. Na styku klapa i burta sa. Poza tym na calym obwodzie tez.
  10. Plus zabudowy z aso jest taki ze ma taka gwarancje jak samochod. U mnie klamka i relingi byly wymieniane 3 razy. Z zabudowa nie aso byloby trudniej
  11. Czesc jak kazda inna. Ta miala tabliczke znamionowa z numerem w systemie mitsubishi. Kto ja robil nie wiem. Tak samo jak kazda inna srubka w tym aucie. Pewnie nic mitsubishi nie wyprodukowalo samo.Chorym faktem jest ze kosztowala okolo 15 klockow. Co jest przegieciem za troche laminatu i 4 szybki
  12. Ja mialem oryginalna zabudowe mitsubishi i 6 lat nic sie nie lalo ani nie kurzylo. Kwestia jakosci i dobrego montazu
  13. Szukaj czegos co ma mozliwosc jazdy4x4 tez po suchym. Na pewno l200 i amarok sie zlapie. Ja mialem l200 pare lat i moge polecic. Moj byl bezawaryjny. Sama eksploatacja.
  14. johnson odpowiedział Marcin79 na temat - Motokącik
    Chyba da sie jakos to zafakturowac bo w wielu ogloszeniach jest odstepne i jest mowa o fvat
  15. Ten stary 1.6 to tragedia. Trzeba albo brac dci albo tce. Oba moga miec 4x4. Teraz jest jescze 1.6 z silnikiem z nissana a nie ma juz 1.6 od renault. Tym nie jezdzilem to nie wiem. Co do diesla to oprocz nissana jeszcze uzywa go mercedes i infiniti wiec nie taki diabel straszny. Z solnikiem nie bylo przez moje 60tys km zadnych klopotow. Od wymiany do wymiany nie bral oleju. Smigal na 5w30. Jak ja kupowalem to dostalem 5 lat gwarancji pelnej do 100 tys km bez wylaczenl a dacia bierze na siebie nawet zawieszenie wiec jak komus pasuje to auto jest ok.
  16. Z tym rocznym za 45 moze byc ciezko. Ja sprzedalem model po lifcie z grudnia 2013. 4x4 diesel z pelnym wyposazeniem co dacia daje. Po 48 mialem chyba z 5 kupcow w ciemno. Poszedl za 5x pln. Ogolnie auto polecam. Ma mega mala utrate wartosci i egzemplarze z pl dystrybucji dobrze sie sprzedaja

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.