Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

pawli82

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pawli82

  1. > ile dałeś za siodełko? Wygląda na ładne. 35zł ed: wygląda i jest ładne
  2. > Więcej fotek > Wszystkiego > Uwielbiam takie tematy jak znajdę chwile,to zapodam zdjęcie komara.troche zmieniony w stosunku do oryginału,ale to po dziadku,wiec sentyment jest i chęć do przywrócenia jak oryginał
  3. > niestety uszczelki kiepskiej jakości, wiem z doświadczenia to jakie lepsze...papierowe ?
  4. > No to fajnie tylko proszę relacje zapodawać na bieżąco > Mi się udało dorwać w tamtym roku coś ala Ryś na centralnej sprężynie z tyłu w kiepskawym stanie > Wiecie może jaki tam siedzi oryginalnie silnik bo jest włożony właśnie taki okrąglak ZCW to w Rysiu siedział też S38,tylko pedałowiec
  5. i uszczelki tak więc pomału zabieram się za mojego Komara 2351
  6. pawli82 odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > kto wygra? > ja obstawiam Clio IV > Ford B-Max > Hyundai i30 > Mercedes Classe A > Peugeot 208 > Renault Clio > Toyota GT86/Subaru BRZ > Volkswagen Golf > Volvo V40 Ford B-Max lub MB A klasa
  7. > w Matizie wręcz przeciwnie... przekładnie bez wspomagania potrafią padać, te ze wspomaganiem są > wolne od tej przypadłości. przekładnia to wydatek niecałych 200zł
  8. > Pewnie ten, bo to klasyka też już jest coś takiego, ale chyba jeszcze inne to było. Dokładnie nie pamiętam ...poszukam foty > p.s. nie patrzeć na adres zdjęcia, chodziło mi tylko o wlot spoko
  9. > Na okres jesienno-zimowy kupię ładniejsze, bo te są straszne Poza tym w zimę w miarę możliwości > będę starał się mało go używać Gratulacje ...co do plastików osłaniających wloty, to mój ojciec w 126p miał pojedyńczy długi na 2 wloty z bardzo delikatnym spojlerem...założone to było od jesieni do wiosny i wyglądało super.Jak będę u rodziców, to zeskanuje fotę i wrzucę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.