Zawartość dodana przez pawli82
-
Paczka przyszła
> ile dałeś za siodełko? Wygląda na ładne. 35zł ed: wygląda i jest ładne
-
Paczka przyszła
> Więcej fotek > Wszystkiego > Uwielbiam takie tematy jak znajdę chwile,to zapodam zdjęcie komara.troche zmieniony w stosunku do oryginału,ale to po dziadku,wiec sentyment jest i chęć do przywrócenia jak oryginał
-
Paczka przyszła
-
Paczka przyszła
> niestety uszczelki kiepskiej jakości, wiem z doświadczenia to jakie lepsze...papierowe ?
-
Paczka przyszła
> No to fajnie tylko proszę relacje zapodawać na bieżąco > Mi się udało dorwać w tamtym roku coś ala Ryś na centralnej sprężynie z tyłu w kiepskawym stanie > Wiecie może jaki tam siedzi oryginalnie silnik bo jest włożony właśnie taki okrąglak ZCW to w Rysiu siedział też S38,tylko pedałowiec
-
Paczka przyszła
-
Paczka przyszła
-
Car of the Year 2013
> kto wygra? > ja obstawiam Clio IV > Ford B-Max > Hyundai i30 > Mercedes Classe A > Peugeot 208 > Renault Clio > Toyota GT86/Subaru BRZ > Volkswagen Golf > Volvo V40 Ford B-Max lub MB A klasa
-
Seicento czy Matiz czy....co do 5 TPLN
> w Matizie wręcz przeciwnie... przekładnie bez wspomagania potrafią padać, te ze wspomaganiem są > wolne od tej przypadłości. przekładnia to wydatek niecałych 200zł
-
JRowy 126p
> Pewnie ten, bo to klasyka też już jest coś takiego, ale chyba jeszcze inne to było. Dokładnie nie pamiętam ...poszukam foty > p.s. nie patrzeć na adres zdjęcia, chodziło mi tylko o wlot spoko
-
JRowy 126p
> Na okres jesienno-zimowy kupię ładniejsze, bo te są straszne Poza tym w zimę w miarę możliwości > będę starał się mało go używać Gratulacje ...co do plastików osłaniających wloty, to mój ojciec w 126p miał pojedyńczy długi na 2 wloty z bardzo delikatnym spojlerem...założone to było od jesieni do wiosny i wyglądało super.Jak będę u rodziców, to zeskanuje fotę i wrzucę.