Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

pawli82

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pawli82

  1. > Ale na co się łapie na nowe przepisy czy na to że jest zwolniony i spoko mogę odliczać 100% kosztów > Podobno na kolejnym przeglądzie będzie wbity inny vat (teraz mam vat1).? VAT 1 A pojazd musi mieć wpisane ciężarowy/uniwersalny van, mieć1 rząd siedzeń oddzielony od przestrzeni ładunkowej stałą przegrodą i pakę większą niż przedział pasażerski
  2. > ooo calkiem sensowna propozycja ostatnio miałem okazję jeździć takim z 3.2 kompresor i wydechem remusa....kosmos
  3. > Co Ci bardziej leży. Prowadzenie na plus foki, obszerność wnętrza na plus skody, reszta to detale. nie wiem jak FF3 vs Octa 3, ale FF2 od Octy 2 jest szerszy
  4. > To możesz mi wyjaśnić jak sprawnie i bez stwarzania jakiegoś zagrożenia wyprzedzasz np. takiego > tira ? jak ma ~300KM to raczej zagrożenia nie ma...przycisnie i wyprzedzi. Problem jest wtedy jak auto RHD ma duuuużo mniej mocy i trzeba wyprzedzić
  5. > one nie są fordowskie tylko PSA. To primo. A secundo to przy 2.0 faktycznie DPF jest ciut bardziej > dopracowani, natomiast przy 1,6 109 to jest dramat, i wystarczy sobie poczytać fora żeby > wyrobić sobie o nich zdanie. Zresztą tak samo zachowują się HDi 109. Czyli jakieś 130 tys km i > zaczyna sie kibel, a dolewki Eolysa na nic się zdają. trzeba pilnować i dolewać. Można też co jakiś czas przeczyścić filterek. A jak coś to FAPa już można wyrwać w niezłych pieniądzach
  6. > 1,8 jest najgorszym z dizli w tym aucie > 1,6 90 nie mialy dpfu a niektore tez dwumasy bullshit,były też 90 z filtrtem cząstek > imo najlepszy wybor to 2,0tdci/hdi
  7. > Coś tam na pewno odpina, bo przed wymianą dkz na luzie coś mi tam chrobotało, terkotało a jak > wcisnąłem sprzęgło była cisza > Pozdr łożysko chrobotalo:) też tak mialem,jak się łożysko wysypało....sprezyna to wyleciala:D
  8. > No dobra to jestem "szczęśliwym" posiadaczem nowego, okrągłego żelastwa, lżejszym o 2,8k na FV? > Nic nie stuka, nic nie puka, nie drży, nie kołysze i nie wibruje jedynie słychać narowiste, > rozszalałe ogiery z pod maski jeden plus tego > Współczujący mogą wpisywać rozmiar ogumienia > Pozdr
  9. pawli82 odpowiedział adamk na temat - Motokącik
    > Witajcie, może ktoś podpowie. > Od trzech lat jeżdżę Megane II 1,5 dci, od zawsze sprzęgło działało dość ciężko. Jakiś rok temu > miałem okazję sprawdzić działanie na podobnym egzemplarzu, sprzęgło miało podobny opór na > pedale jak mój samochód. Dzisiaj miałem okazję przejechać się megane dci 1,5 z 2004 (tak jak > mój samochód) i byłem w szoku jak lekko działa w tym samochodzie pedał. > Może ktoś z was podpowiedzieć co u mnie może być przyczyną tak ciężkiej pracy pedału? sprawdź działanie łożyska hydraulicznego( chyba w megi II jest z skrzyni hydrauliczne )...jak dobrze pamiętam. U mnie w foce ciężko chodziło przez rozwalone łożysko...inna sprawa,że przy tym hałasowało niemiłosiernie
  10. > Z allegro z Wrocławia? nie,w IC > U mnie w oryginale był LUK zamontowany u mnie sachs...ale ja mam 1.6 noPB
  11. > Do Sochaczewa nie będę jechał Warszawa > Właśnie by nie mieć później ewentualnych problemów chyba zdam się na zakup gratów przez mechaniora, > który mi to wymieni. Zbychu powiedział, że nie ma zbyt dobrych cen na te części, ale może > wymienić to co mu przywiozę > No i faktycznie, jakiś papier o wymianie przydałby się by przy ewentualnej odsprzedaży mieć > potwierdzenie takiej naprawy > Auto się jeszcze nie rozpada , ale wolałbym już to zrobić i mieć w porządku, więc będę się jeszcze > dowiadywał. > Ciekawe ile po takiej promocji > pozdr du*a ...sachs mi wychodzi 1940zł kpl. a wymiana to jakieś 300zł
  12. > Dojrzewam powoli do tej bolesnej finansowo decyzji o wymianie dwumasy i sprzęgła, zacząłem się > rozglądać po sklepach, allegro i się gubię. Znalazłem na allegro zestaw w dobrej cenie za > 1840PLN z wysprzęglikiem i juz prawie byłem zdecydowany, dzwoniąc po warsztatach i pytając > kiedy, za ile wymienią jeden z majstrów przestrzegł mnie by tylko nie kupować na allegro bo > może być podróba. > No to zacząłem szukać - firma sprzedająca w tej dobrej cenie to CAR-ZONE z Wrocławia, natknąłem się > na TAKI wątek > Zrezygnowałem, tylko teraz gdzie kupić w miarę dobrej cenie i żeby się jednocześnie nie naciąć, czy > allegro omijać absolutnie? > Przy okazji szukam w Warszawie (najchętniej Targówek i okolice) gdzie za rozsądną cenę mi to > ustrojstwo wymienią. > Pozdr jak chcesz,to mogę się dowiedzieć za ilę mogę mieć taki zestaw.Mam też kolegę mechanika,który w mojej foce wymieniał sprzęgło i mogę go też polecić.Nie bierze dużo i jest ogarnięty.
  13. kiedy czujecie, że czas na zmianę? jak się znudzi
  14. ładne auto...tyle tylko,że jak będzie kosztować ok 20k euro, to raczej klapa.Za takie,ba... mniejsze pieniądze wolałbym fokę 3
  15. > Nic się nie zmieni, a cofanie liczników stanie się bardziej popularne, ponieważ ci, co będą chcieli > cofać, będą robić to przed każdym BT. I nikt ich nie sprawdzi. i jeszcze przed ubezpieczeniem.Ja mam przy każdym nowym ubezpieczeniu wpisywany stan licznika
  16. > jak te silniki wytrzymują ? jakie mankamenty ? > żona napaliła się na maleństwo które stoi nieopodal > auto tylko do miasta jazda 2-3 razy w tygodniu silnik wytrzymuje...gorzej skrzynia i sprzęgło-pada często...jakieś takie dziwne urządzenie to jest...ogólnie drogie w serwisowaniu. Jak dla mnie gra nie warta świeczki
  17. pawli82 dodał temat w Ford
    no właśnie-jaki powinien być? Foka 2 1.6 noPB,skrzynie IB5. Po serwisówce pokazuje 75W( tu tylko castrol cholernie drogi lub oryginał forda),natomiast w serwisie fjorda na Sokratesa powiedzieli że 75w90(i tu by było taniej). 0 Olej ma być czerwony,czy biały/żółtawy?
  18. > Doszedl nowy objaw. Ledwo rusza przy wlaczonej klimie :-( dlawi sie i trzeba mocniej depnac na gaz. > Oczywiscie spalanie skoczylo +3l/100km. podłącz pod tester i zobacz, czy nie ma błędów.Sprawdź sondę
  19. > Focus mk2 przed liftem nie ma chwilowego. Chwilowe jest po lifcie, ale z tego co pamiętam nie ma > dwóch pamięci.. ma ...ja mam Mk2 przed liftem(2007r) i mam spalanie chwilowe
  20. > Czyli odlew alu... > Pierwsze co możesz zrobić, to zamontować szczotkę drucianą na wiertarkę (jakby była miedziana to > jeszcze lepiej, ale stalowa też da radę). Dość wysokie obroty i jedziesz....potem w > zależności, czy chcesz efekt polerki czy nie - papiery ścierne odpowiedniej gradacji - > ręcznie. Jeżeli ma być polerka, to zaczynasz od dość grubego i coraz drobniejszy. Na koniec > pasta polerska na filcu. > Jeżeli ma być mat - to zaczynasz od średniej gradacji (jakieś 280). Inne rozwiązanie to > szkiełkowanie - otrzymasz idealnie czystą, gładką powierzchnię - jakby satynową, ale bez > efektu polerki. dziękuję
  21. > Co to za bzyczek? A raczej z czego są zrobione kapy? Aluminium, nie lakierowane? komar,silniczek s38
  22. Wyczyściłem kapy silnika mojego bzyczka,ale nadal nie wyglądają tak,jakbym chciał.Czym je wyczyścić?benzyną? p.s. czyściłem takim siuwaxem w szpreju do czyszczenia silników
  23. > i thermotec jest najtanszy, roznica w cenie to juz okolice 60zl ztcp. tyle tylko,że thermotec lubi się rozłazić na końcach(na plastikach).Ale jak się nie rozleci,to jest ok.Ja bym brał NRF'a.Nissens to teraz często chińczyk
  24. > http://moto.allegro.pl/fiat-126p-pickup-i3081987619.html masakra
  25. > Też trzeba zdjąć "boczek" klapy bagażnika, po tym wszystko ładnie widać prawie jak na dłoni > Mnie jeszcze nie dopadło, ale uszczelniałem żarówki podświetlania tablicy bo krew mnie zalewała bo > jak co chwilę rdzewiało właśnie wczoraj 2 wymieniałem,bo mocno skorodowały i już nie świeciły. A nie można tego jakoś uszczelnić?I którędy to leci,od góry, czy od dołu

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.