Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

pawli82

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pawli82

  1. pawli82 odpowiedział arek_m na temat - Ford
    trudno powiedzieć.Niby jest mało obciążony,ale znajomy kolega z forda mówił,aby nie do końca ufać tym interwałom wymiany rozrządu.Chociaż u innego kolegi we flocie robili wymiany zgodnie z zaleceniem i nic się nie działo....Ale ja nawet olej co 10kkm wymieniam
  2. pawli82 odpowiedział arek_m na temat - Ford
    ja leję 5w30 motorcrafta.Wcześniej przez 190kkm 5w30 Comma. A z tą wskazówką to mam podobnie.Po uruchomieniu leży,a potem dosyć szybko siępodnosi.Dosyćszybko się nagrzewa.Ja olej wymieniam co 10kkm,a rozrząd jest co 160kkm.Jednak ja wymieniać będę po 90kkm.
  3. Wszystko pięnie,tylko czemu Hilux nie ma siłownika maski.....Byłoby łatwiej otwierać. BTW tak,tak.Hilux się nie psuje,to nie potrzeba otwierać ,ale przydałoby się chyba. BTW2 osobiście jakoś bardziej podchodzi mi F-150
  4. Też mnie to irytuje.Ale chyba nie da się wyłączyć
  5. > O ktoś z mojej wioski ba > Każdy poczciwy mercedes znaczy teren, mój tez znaczył aż miarka się przebrała. Tył wstępnie > rozebrany, nowe półosie w drodze, mietek czeka na towar znajomy robił W123.całe uszczelnienie mostu plus flansza oraz półosie.
  6. > Włoszczyzna Sałata Cebula auto piękne nie,nie,nie Warszawa Samo Centrum
  7. > Korzystając z pięknego dnia wyprowadziłem Mietka i pojeździłem po okolicach mojej wioski bardzo mi się podoba
  8. > Witam, sprawdzaliście już jakoś nowe paliwa, bo tak wszędzie zachwalają, że boję się że wyjdzie > wtopa. jak dla mnie nie ma znaczenia,cz miles,czy nie miles
  9. > a to tez dziwne > w 1.4 16v BBY (Seat, Skoda, VW) Castrol znikał... > po wymianie ma Motula spalanie oleju prawie zniknelo... ten silnik nie lubi castrola.Mobila 0w40 praktycznie nie wciaga
  10. > ta ciekawe. robiłem to latem - same części to > a robocizna to tez kilka ładnych rbh. w IC zestaw z kołami jak dobrze pamiętam 550zł
  11. > A sprawdź ceny Motorcraft. Można się zdziwić. > B to się zgadza.W foce zakładam filtry oryginalne i olej tez.
  12. > Do padliny tzn. forda ja mam w foce ate powerdisc plus klocki ate.Jak dla mnie rewelacyjny zestaw. W escorcie mam tarcze ABE i klocki Breck.Też zestaw rewelacyjny
  13. > Rozrząd na łańcuchu, drogie graty i dużo więcej roboty niż w przypadku paska. Wiesz ile tam jest > nalatane że rozrząd trzeba było robić? znajomy ma a A6 4.2 ( tylko nie FSi,ten poprzedni) nalatane 280kkm i rozrząd wymienić musiał...razem z kapitalką silnika.,Wyszło 13500 z robotą.( ma auto od nowości
  14. > 1.5 DCi mają w standardzie przewidzianą opcję ,,wylatania'' korby z panewką przy pewnym bliżej nie > określonym przebiegu, i lanie oleju 2T do paliwa nie ma tu nic do rzeczy. > Sam mam 1.5 DCi , leję 2T Orlenowskie i jak na razie widzę plusy tego rozwiązania. Moim zdaniem > warto, ale nikt nikogo nie zmusza. > Pozdrawiam. to,że korba bokiem wychodzi w dCi to problem braku smarowania i oleju. BTW co ile wymieniasz olej?
  15. pawli82 odpowiedział vtorek na temat - Ford
    > od jakiegos czasu nie idzie jej ruszyc u mnie... > nawet wlasnie kombinerkami nie idzie. > na szczescie nie musze tego zbyt czesto robic. a to antena się wykręca
  16. pawli82 odpowiedział Jettison na temat - Motokącik
    > regulacja luzów zaworowych hydrauliczna ? to duratec,więc hydraulika....jak dobrze pamiętam
  17. pawli82 odpowiedział Jettison na temat - Motokącik
    > mają 2 takie same auta, jedno ON drugie Pb. Oba poflotowe. Co ciekawe NoPB jest droższe Opis > pewnie skopiowali ten sam droższe,bo mniej rzeczy do zepsucia a serio,to zauważam właśnie taki trend,że benzyniaki idą w górę
  18. pawli82 odpowiedział Jettison na temat - Motokącik
    > o taki > proszę, zniechęćcie mnie do tego modelu/egzemplarza. Bo chyba pojadę po niego. Wiem, że bida golas > ale chyba by mi to wystarczyło. Auto docelowo ma mieć LPG, w DE ford wypuszczał te foki z > fabryczną instalacją LPG więc chyba nie będzie problemu? to diesel,czy benzyna? Napisali,że noPB ,a później,że pali 5,8ON....auto poflotowe najpewniej.Jak benzyna,to takie spalanie jest nierealne.Poza tym 1.6 Pb jest nie do zabicia
  19. > Za wysokie ma obroty na luzie raczej nie...jak kompresor klimy chodzi to są ok
  20. > No właśnie taniość tylko że nic innego sensownego nie jest dostępne. Będę szukał raczej będzie ciężko z zamiennika coś innego niż ABE.ABE to chinol,ale czasem można trafić i coś dobrego w środku
  21. pawli82 odpowiedział analyzer64 na temat - Motokącik
    > Nie strasz kolegi. Powiedz mi co jest w tym aucie skomplikowanego i trudnego w naprawie? Robiles > cos u siebie? to auto nie jest bardzo skomplikowane.Ono jest drogie w naprawie.( wszak to BMW).Mam kolegę,co ma trzecią 5. Miał E61 2.5 177, później sedana z tym motorem.Teraz ma E60 4.4 benzyna. Zawsze koszty częsci były liczone w setkach złotych. Ale jak ktoś kupuje tego typu auto,to musi sobie zdawać sprawę,że części też kosztują odpowiednio
  22. > Kiedyś, gdy się przymierzałem do Focusa z 1.6 TDCI zasięgałem opinii w lokalnym serwisie Forda i z > jeden z bardziej kumatych mechaników mówił, że te silniki są wrażliwe i nieodporne na wymiany > oleju co 30 tys km, gdyż powoduje to złogi szlamu w kanałach olejowych, które na tle innych > silników nie są zbyt duże i w efekcie zapychają się powodując groźne problemy z brakiem > smarowania. Wadliwe są ponadto uszczelnienia wtryskiwaczy, zużywają się łańcuchy pomiędzy > kołami wałków rozrządu. dlatego co jakiś czas w tym silniku wymieniamy smok oleju( OE Peugeota kosztuje 54zł) , czyścimy miskę.Olej zmieniamy nie co 30kkm,a co 10kkm i mamy spokój
  23. > fuchs > drogo? normalna cena IMO. Ja kupuję za 90zł Motorcrafta i Commę
  24. > on ma forda to motorcrafta 5w30 lub comma x-tech 5w30 Olej do benzynowego forda,jak dobrze pamiętam, ma spełniać normę A5/B5.
  25. > Mam mieć kuchenkę indukcyjną. O taką. > Polećcie mi, proszę ja Was, jakieś sensowne nie za drogie garnki. > A może te z Ikei są OK? My mamy Zelmer Provesta.Prawie 2 lata.Zero problemów

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.