Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

RadekST

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez RadekST

  1. Savy z ktorymi mialem stycznosc: wszystkie pekaly przy stopce
  2. opony bieżnikowane na zimno tak maja, ale nie wiem czy ten rozmiar ktos robi "na goraco". Widzialem takie same opony jak byly rozklejone prawie calkiem nie wystrzelilo, bieznik nie odpadl, auto jezdzilo Mozesz sprobowac zapytac w firmie co bieznikuje czy Ci to naprawia.
  3. Jak mu sie przypadkiem wpakowali kolorowi albo co gorsza sam zabral kogos jak sie potem okazuje z falszywymi papierami to przez dobe (z racji ze weekend moze dluzej) beda go trzymac na francuskiej policji bez mozliwosci korzystania z telefonu.
  4. > Tak ale to ustawia się na moment kalibracji. Jak pojedziesz na słabych oponach a potem założysz > nowe to auto jedzie szybciej i pokazuje mniej kilometrów. > Ja tak mam teraz. O tyle to wygodne, że jadę sobie ze wszystkimi a na zegarach mam 86 i jak trzeba > i wyprzedzanie się przeciąga to mam 4 zapasu I "pali jak smok" Tak to ani oszczednosci ani km
  5. Moze sruba sie odkrecila z piasty
  6. Ogladalem kilka oponek ktore znajomy przytargal w "dobrej cenie" z Helmutowni . Wiekszosc do 4lat i min. 6mm, niby fajnie - "ale". Zauwazylem ze kilka z nich ma namalowany recznie pasek po szerokosci bieznika koloru zielonego (to nie sa te kolorowe paski jakie maja nowe opony - bo takie sa promieniste). Ktos sie moze orientuje co to znaczy - jakis odrzut na bieznikowni czy moze kolor zielony oznacza poprawna weryfikacje? Cos podobnego jak tu - tylko "N" ktos zamalowal na zielono.
  7. Jeszcze mozna wyjac półkę z bagażnika i zdemontować z wewn. strony klapy ten wielki plastik. Zdecydowanie najtańsze rozwiązanie - u mnie stukala półka bokami o ranty maskownic/tylnych słupków głośników, podłożyłem trochę miękkiej gumy i jest ok. Tak samo zrobiłem z tym plastikiem w tylnej klapie - tutaj łatwo poznać gdzie ociera bo był wytarty lakier.
  8. Fajnie wyglada. Blaty na laczeniu w skosie nie beda sie luszczyc - cos tam jest dodane? Kumpel mial cieniutko silikonu dane ale wygladalo to fajnie tylko przez pierwszy miesiac...
  9. Ciekawe czy brali pod uwagę rudą
  10. Moze sa zalozone dluzsze piora?
  11. > Jaki alternator polecacie? Warto ładować śię w Chinszczyne czy wydac 200 PLn wiecej na BOSCHa? > A moze tak jak w przypadku rozrusznika do .1.2 można zastosować jakiś lepszy z Grande Punto? Weź chińczyka i załóż oryg. regulator napięcia.
  12. RadekST odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    > Co oznaczają te zielone literki L i S? L - poziom halasu a S - czystosc spalin itd. tu są opisane wszystkie: http://www.wagaciezka.com/viewtopic.php?t=1134
  13. RadekST odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > Jak się nie ma co się lubi... Czy tylko mi sie zdaje ze twarz goscia z ostatniej foty dziwnie przypomina przod tego ulepa?
  14. RadekST odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > jednak patrząc na prace jakie były podjęte przy tym f126p to powiem że: > Skrzynia na sub jest Własnie, pewnie go ładnie smyra po nogach
  15. RadekST odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    Autko po wyjeździe w trasę robi poprostu szał na ulicy - powoduje niezwykły ŚMIECH na twarzy przechodniów a w szczegulności kobiet ... tak mialo byc
  16. RadekST odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    w tytule jest blad, nie do jazdy po szosie tylko szrocie
  17. RadekST odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > http://moto.allegro.pl/item1096670175_seat_leon_1_6_benzyna_lpg_tuning.html pewnie nie przypadkowo jest bez tablic
  18. RadekST odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    bez gwiazdy nie ma jazdy http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detail...2&picture=7
  19. RadekST odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    to widzieli ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12941850
  20. RadekST odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    haha ten to zrobil klona Lambo i BMW nawet ma taka fajna antenke na spojlerze i lusterka w kolorze kolpakow i wyszedl gównomobil
  21. RadekST odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    http://moto.allegro.pl/item998013331_fiat_coupe_2_0_16v_klima_skora_alusy_okazja_lub.html jak skończy 18lat będzie już całkiem jak ferrari

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.